Kārtot: Augošā secībā
1 2
taaneko 25.02.2021 17:22
taaneko 20.02.2021 11:50

.... Būtu pilnas slimnīcas, tad stadioni, un tad morgi....

Rakstiju taču- ieslēgtu "nu un"

vai visiem, ko saveda tajās slimnīcās un stadionos viennozīmīgi bija tur jābūt? Vai tomēr tā bija masu psihoze? Un pilni morgi ir tapēc, ka vidusmēra morgam nav nekāda dižā kqpacitāte. Piemēram 15 ir normāli, bet 20. vairs nav kur likt. Ierobežojumu dēļ aizkavējas caurlaidība. Un viss- superkadri medijiem rokā. Un no personīgajām ziņām varu pateikt, ka pilnīgi visas pārējās slimnīcu nodaļas strādā normālā/ ierastā režīmā bez histērijām. Pulmonoloģijas nodaļa vēl nav visa slimnīca.

taaneko 20.02.2021 10:20

Respektīvi- kurš ir vislielākais ieguvējs no šī notikuma.

Ierobežojumu, indivīdu un sabiedrības kontroles mehānismu izstrāde un pārbaude praksē, pārbaudes uz paklausību un pacietības mēru, varētu minēt arī kopējā intelekta un erudīcijas līmeņa pārbaudes. Vēl visādas citas sociālas un polittehnoloģiskas fīčas par kurām, pie citiem apstākļiem pat iepīkstēties nevarētu.

taaneko 20.02.2021 9:48

Patlaban pasaule jau gadu cītīgi baidās. Izskan viedokļi, ka jābaidās būs vēl ilgi. Pamazām visi no baidīšanās nogurst un pareizi baidās tikai apzinīgākie un baidīšanās vairs nav kvalitatīva. Ar laiku baidīšanās paliks tikai kā izrādīšanās.

Un tagad jautājums- vairāk ieguvuma sabiedrībai, ekonomikai, vidējam un nabadzīgajam iedzīvotāju slānim ir pie šādas situācijas attīstības kā ir tagad, vai ja pēc pirmā iepazīšanās perioda pateiktu- nu un kas?

Kam viss šis ir izdevīgi?

Un vēl- ja kāds nezin- mēs visi nomirsim. Un neviens no mums nedzīvos mūžīgi.

taaneko 20.02.2021 2:27

Nomotivējiet pareizā kursa aģitātori, vai gadījumā no mušas netiek pūsts zilonis un kas tad notiktu ja kovīdiņu neuztvertu skaļāk kā gripu vai rotovīrusu.

Piesardzīgi izsakoties varētu teikt- jo skaļāks troksnis, jo lielākas šmuces tā Izsegā var pastrādāt...

taaneko 20.02.2021 2:11

Vai tiešām neviens nav iedomājies paskaitīt, vai ignorēt kovīdiņu nesanāktu lētāk? Kas būtu, ja to neievērotu. Nu staigātu visi apkārt klepodami, šķaudīdami. Nu un? Nu mētātos mājās ar temperatūru kādu laiku. Nu un? Nu aizietu no mums kāds procents pensionāru atvieglojot sociālo budžetu. Nu un kas? Problēmas būtu koncertos un izrādēs, ko traucētu baudīt klepus un šķavas. Kas būtu ja visi 100% homo sapiens pēkšņi inficētos ar šo vīrusu? Domāju ka neizmirtu ne 100 ne 50 ne pat 10%. Pasaule griezties nepārstātu un kādas daļas darbaspēju zudums uz kādu laiku nekādu ekonomikas sabtukumu neizraisītu. Gļēvie panikas cēlāji neko vairāk kā " idiots tu tāds" no sevis izspiest nespēj, un grupiņā sastājušies žēli blēj ka tikai vakcīnai ir pa spēkam glābt civilizāciju un pasaules ekonomiku. Kas ir tas, kā dēļ mums tik ļoti jābaidās no kovida? Smaidīgais saka ka kovīdiņš ir slikts jo slimnīcas pilnas. Baidīties tikai tapēc, ka tev kāds ar doktora grādu skandināvu horeogrāfijā no televizora ekrāna saka ka ir jābaidās? Pasakiet kāds kas ir tā koka, kura vienā galā ir drudžaina histēriski haotiska it kā risinājuma meklēšana, otrā galā?

taaneko 18.02.2021 23:11

Kalniem pārāk labi iet. Valdības vīriem pieder tūrisms, restorāni, izklaide tiedzniecība un nekustamais īpašums. Tiem tagad neiet. Vajag lai neiet arī pārējiem. Latviešu ģenētiskā skaudība.

taaneko 18.02.2021 16:42

Kāds tam sakars ar manām domām? Es vispār uz visu šo skatos no malas un jau 15 gadus iztieku bez algas, pensijas pabalstiem, neveicu krimināli sodāmas darbības un man ir vienalga kas ir pie varas zaļie zilie sarkanie vai brūnie.

Lai inicētu kkādas pārmaiņas vajag ieganstu, jo lielākas pārmaiņas, jo lielāks iegansts. Ne jau man par godu pusgadu kladzina, ka kapitālisms un patreizējā tirgus ekonomika ir sevi izsmēlusi...

taaneko 18.02.2021 13:54

Nevienai valstij nekur nav jāvelk. Paskaties 650 pāris lapas atpakaļ ievietoto video par WTO, atmet propogandu, bezjēdzīgo burbuļošanu un slavas dziesmas. Palasi partur minēto Klausu, Pieliec mūsu svaigo likumprojektu par biznesu un nevainojamo reputāciju un to cik viegli un nepiespiesti tiek iedalīti un piedalīti miljardi un radīsies aizdomu ēna, ka tiek gatavotas izmaiņas/pārmaiņas. Ne jau velti daudzi kladzina, ka kad apkarosim- viss būs savādāk.

taaneko 18.02.2021 13:38

10 gadus jau tur. Neesmu regulārais. Spēlēju krievu zonā, jo tur vairāk dažādu bonusa akciju. Līdz 6 līmenim visa tehnika pelnoša neatkarīgi no kaujas iznākuma, pie nosacijuma, ja neizmanto dārgos uzlabotājus. Top 5 katram spēles stilam atšķirīgs. Uztrennētas ekipāžas spēj daudz vairāk. Tāpat kā jebkurā online šuterī. Svarīgs pinga ātrums un FPS.

Pirmais pēc iespējas mazāks otrs lielāks.

taaneko 18.02.2021 9:43

Varbūt nebūs seriāls, būs ziņas. Rīta, dienas, vakara....

taaneko 17.02.2021 20:43

Vakcīnas gadijumā tiek vāji slimots un nav izlēgta atkārtota saslimšana. Vēlāk atkal vāji slimots tad atkal.... Kā vāja slimošana ierobežo vīrusa izplatību? Mūžu ar maskām vai visi nepārtraukti vāji slimi? Tad jau vakcīna neierobežo vīrusa izplatību vai tomēr ierobežo? Lai dabūtu antivielas jāslimo vērā ņemami, bet tad izstrādāsies rezistance uz kādu laiku.

taaneko 17.02.2021 17:47

Nu ja vēl pamaina- šogad vajag papīrīti par antivielām, nākamgad papīrīti par potīti, tad atkal antivielas, tad atkal potīti... Kādu brīdi iztiku nozarei un pietuvinātajiem var nodrošināt.

taaneko 17.02.2021 17:27

Bet naudiņu par testu taču samaksāji? Pārējais nav būtiski.

taaneko 17.02.2021 11:08

viencexperc rakstīja: Lūk īsti antivakseri.

Nepotēti pret poliomielītu:

nepotēti pret stingumkrampjiem

nepotēti pret garo klepu

nepotēti pret Ebolu

Tev kaut kā klibo mērogi, apjomi, kritiskums. Tavai zināšanai- bērni no kovida nemirst un uz organismu attīstības stadijā kovids izmaiņas neatstāj. Līdz ar to tava foto perfomance nav nekas vairāk kā tukša aģitācija oficiālās krievijas stilā.

taaneko 17.02.2021 10:47

Šādas un vēl interesantākas pozas tu varēsi demonstrēt ja neiemācīsies piielietot tās smadzenes kuras ir galvā. Cilvēkiem apniks.

Tikai divi fakti.

Tu kaut mo kladzināji par piekrišanu dabiskajai atlasei. Re kur tā notiek. Ap mums, tagad. Nu ko tad tu? Tukša diršana?

Uz potēm brīvprātīgi pieteikušos skaits, salīdzinot ar iedzīvotāju skaitu valstī ir niecīgs. Par spīti visiem taviem centieniem tu esi mazākumā. Varbūt nomaini taktiku?

taaneko 15.02.2021 15:02

Tolerances trūkums un nievājoša attieksme nav intelekta mēraukla. Lai nodrošinātu sev iztiku man nav jāpieglaimojas sabiedrībai. Tev gan. Es tādiem kā tu būšu vajadzīgs tik ilgi kamēr ārsti spēs rev konstatēt pulsu. Tu man neesi vajadzīgs jau tagad.

taaneko 15.02.2021 14:39

Es domāju ka, personāla trūkst zināšanu un motivācijas dēļ. Un kā domā tu? Mērķtiecīgi piestrādājot var panākt situāciju ka visā latvijā nav pilnīgi NEVIENA un nekāda ārsta. Un kā tad tu sauksi situāciju, kad parādīsies VIENS pacients, kuram tas ārsts ir vajadzīgs? Tev tāpat kā GB intelekta nepietiek saprast ka ir profesijas kas būs nepieciešamas, pat ja bojā aizies 90% planētas iedzīvotāju un ir tādas, kuras pat tagad nevienam nav vajadzīgas...

taaneko 15.02.2021 13:16

Es neesmu naba. Esmu centrs, alfa un omega.

Un tieši tapēc uzdevu jautājumu tādā formā, jo konkrētas atbildes neviens nespēja dot. Jo reali traucējošie simptomi ir vienādi. Man klepus un aizdusa netraucē.

Tev organisms ieksistences nodrošināšanai zmanto glikozi. Man etilspirtu. Nu un? Aizbrauc uz Gruziju un sāc tur uzstāties ar tēzēm par viņu nodzertajām smadzenēm..

taaneko 15.02.2021 12:33

demogoģiska burbuļošana zem deguna, tiešas un konkrētas atbildes nesniegšana, histēriska bļaušana/spiegšana no tēmas: Ķā tu nesproti" nav atbilde. tāpat kā apdrošināšanas brokeris nav ne amats ne profesija.

taaneko 15.02.2021 12:23

tu tajās pa nakti guli vai?

un slimnīcas nav "pilnās". Personiski zinu 3 cilvēkus( insults, lauzta potīte un sejas/acs trauma) kas pēdējā mēneša laikā bez problēmām pavadijuši slimnīcā no 2 dienām līdz nedēļai. Un nekas.

Tas viss ir tavā galvā.

taaneko 15.02.2021 11:35

2 ir procentu starpība letāliem gadijumiem

Un kuri tad ir tie reāli dzīvot traucējošie simptomi, kas ir atšķirīgi?

taaneko 15.02.2021 11:31

Jauns sākums.

www.dw.com/en/guinea-officially-declares-new-ebola-outbreak/a-56562877

vajadzētu šito atvest. Vismaz visiem būtu vienādas iespējas un izredzes

Nāks jauni sūdi- vecie aizmirsīsies....

taaneko 15.02.2021 10:13

Paskaidro labāk man, kapēc par citiem vīrusiem neceļ tādu brēku. Visādas gripas un rota vīrusi, gan jau vēl kkādi. No gripas arī mirst, arī visādas paliekošas komplikācijas, bet par citiem nenākas tā dzirdēt. Galvassāpes, klepus temperatūra ir arī citiem vīrusiem. Viss tracis tikai tapēc ka mirst par 2 cilvēkiem no simta vairāk? Un ja mirs par 2 mazāk- masu saziņas līdzekļos viss uzreiz apklusīs un paliks tāda viegla ņirboņa kā saistībā ar gripu?

taaneko 14.02.2021 20:55

Nav ne jausmas kas tur ir ar gripu. Ne potējos ne slimoju.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti