Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 376 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.tvnet.lv/8094273/video-erdogans-krimai-jaatgriezas-ukrainas-sastava Spēju iztēloties, kāda būs bļaustīšanās ru propagandas kanālos...

Tēma: Rail Baltica tēma.

Sodīs Vienotību/Progresīvos, labais būs Šlesers.

Tēma: Kādas atsauksmes par Car Guru auto koplietošanas platformu?

Jo?

Tēma: Kādas atsauksmes par City Bee auto koplietošanas platformu?

Lai nebūtu galīgi "vissirslikti.com", varu vienā ziņā arī paslavēt. Bija gadījums - atstāju CityBee mašīnu piektdienas rītā pie darba un aizmirsu pabeigt braucienu. Pirmdienas rītā zvana no CityBee - tā un tā, jūs tur neaizslēdzāt auto un nepabeidzāt braucienu. Es viņam arī pateicu, ka jā, lohs, aizmirsu... Darbinieks saprata un pats piedāvāja man ieturēt nevis par visām 3 dienām, bet par kaut kādām tur stundām (vai dienu) 15 euro...

Tēma: Kādas atsauksmes par City Bee auto koplietošanas platformu?

Jā. Piektdien pie Šmerļa ielas vējstiklu servisa vajadzēja. Boltam nekā tuvumā nebija (tuvākais 20 minūšu gājiena attālumā), bet stāvēja viena CityBee mašīna. Ieeju aplikācijā, paziņojums - ir tehniskas problēmas (vai kas tml), sazinieties ar atbalstu... Telefonu, kur zvanīt "atbalstam", tā arī neatradu. Beigās paveicās un ar 4. piegājienu dabūju taksi.

Tēma: Kādas atsauksmes par City Bee auto koplietošanas platformu?

Sūds. Bieži nestrādā, bieži prasa atjaunot tiesības...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un kā tev šķiet?

Tēma: Sods Vācijā

Kad savā laikā man Polijā atņēma, CSDD paši tolkom neko nevarēja pateikt. Futbolēja pa cik tur telefoniem, beigās pateica vispārēju atbildi, ka poļi ielikšot kaut kādā tur Eiropas sistēmā liegumu un tas esot spēkā visā Eiropā. Nekādu liegumu viņi uzlikuši nebija, es vnk uztaisīju jaunu apliecību un braucu laimīgs tālāk.

Tēma: Sods Vācijā

Kāda jēga taisīt jaunu tēmu, ja šis jau tiek apspriests citā?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu, nez par to "atsūtīs". 2022. gada vasarā 2 reizes uzrāvos uz fotoradaru Vācijā - pie Luksemburgas robežas 95, kur arļautais bija 70, un uz bāņa remontdarbu vietā ar 130, kur atļautais bija 100... Pagājuši 2 gadi un nekas joprojām nav atnācis.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Bija kaut kādos mistiskos portālos jau piektdien ziņa par to, bet, nu, nevienā, tā teikt, oficiālajā lapā nebija. Līdz ar to, domāju, ka feiks... līdzīgi kā daudzās putina nāves.

Tēma: Brīvdabas auto izstāde "Pielaiko savu auto" 31.augustā no 11.00 t/c Mols

Tava pozīcija ir saprotama, bet, nu, tad no dīlera viedokļa skatoties - priekš kam dot braukt, ja tāpat pirksi lietotu?

Tēma: Brīvdabas auto izstāde "Pielaiko savu auto" 31.augustā no 11.00 t/c Mols

Un pareizi dara - tas, kuram tiešām šāds auto interesē un kurš to var atļauties, uz šādiem pasākumiem neies, bet aizbrauks uz salonu un ar daudz patīkamākām emocijām un personīgāku attieksmi normāli notestēs to auto. Bet šeit tu tāpat netiksi pie testa, jo rindu dienas garumā būs aizrunājuši visādi pumpaini tīņi, nojātu E60 īpašnieki, bezdarbnieki u.c. "pircēji".

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nākošais ugunskurs Rostovā. Popiem atkal darbiņš  odessa-journal.com/during-the-night-drones-struck-the-atlas-oil-depot-in-the-rostov-region

Tēma: Vai ES aizliegs vecu auto remontu?

Par Durovu klīst baumas, ka zinājis, ka viņu plāno aizturēt (gan krievijā, gan ES), tikai nav gribējis, ka to izdara krievijā (vai kādā valstī, kas varētu viņu krieviem izdot), tāpēc esot ieradies uz aizturēšanu Francijā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Hmmm, izrādās, ka 1979. gadā Liepājā nogāzās vēl viens civilais - kravinieks Topolev TU134... Liepāja točno ir pilsēta, kur krīt lidmašīnas...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas jau ir tieši tas, par ko es runāju...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Atradi ko piesaukt... tā platforma nokrita pirms 27 gadiem. Deviņdesmitajos, jopcik! It kā Liepājā negadījumi nenotiktu. Zināji, ka Liepājā sešdesmitajos notika vienīgā "lielā" aviokatastrofa Latvijā un, ja pat nemaldos, Baltijas valstīs (43 bojā gājušie)? Pēc tavas loģikas sanāk, ka Liepāja ir pilsēta, kurā krīt aviolaineri.  Kas savādāk? Nu, varbūt tādu vatņiku, īdētāju un visādu citādiudzīves un "globālistu" abižoto, kā tu, mazāk. Bet draugi un radi, kuru man tur ir diezgan daudz, nepavisam nedzīvo slikti.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nav tur nekāda izmirāta, tikai nevajag.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Apgalvojums nav tavs, rēķinājis neesi, bet, ka ir "80% slogs", točno zini. Nu, malacis.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

en.wikipedia.org/wiki/Vatnik Cilvēciņš te ne reizi vien ir atvēmis ru propagandas naratīvus, kā arī citējis psrs/ru slavinātājus gan šajā, gan citos topikos, gan pirms 22.02.2024, gan pēc. Kas te ir nevietā?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kur tev sanāk 80%?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tu  nevari īsāk uzrakstīt? Man to tavu garo penteri slinkums lasīt. Plus vēl zīlēt tos tavus "asprātīgos" piektklasnieka apzīmējumus...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ak jā, pagājušajā vīkendā pa ilgiem laikiem aizbraucu pie draugiem uz saviiem dzimtajiem Talsiem. Tur svētdienā tāpat pie lielajiem veikaliem pilns ar mašīnām, turklāt visai glaunām, kafejnīcas/restorāni diezgan pilni, ka jādomā, kur normāli paēst, mājas ceļas visos nostūros, un dzīve iet uz priekšu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tāpēc ka tie jaunieši negrib strādāt, bet uzreiz saņemt 2k uz rokas. Tādi arī manā darbā uz intervijām nāk - pieredzes nekādas, zināšanas arī, kačā pravas un grib saņemt min. 1.5k uz rokas... Tikai mazs sīkums - tiem jauniešiem tajās laimes zemēs, uz kurieni viņi tur ir sataisījušies, arī par skaitām acīm naudu neviens nemaksās.

< 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti