Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 376 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Izskatās, ka Bradypus jauc mikrofiata atmosfērisko 1.2, kas tiešām bija baigais nīkulis, ar turbinēto PureTech ar 130 ZS, ko liek jaunajam C4 un vēl veselai rindai Stellantis modeļu. Pēdējais tiešām ir diezgan ekonomisks - ap 100-110 braucot pa šoseju, šams kādus 5.5 tērē. PIlsētā ap 7.5-8...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

darklight rakstīja: Tu par ko runā? Tak ne jau par to pašu kaktusu, kuram mocījies ar ad-blue gļukiem? 😎

2014.gadā Ad Blue vēl nebija... vieglajiem.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

😃

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Klau, zinātāji, vakar parādījās uz brīdi ziņa (šobrīd vairs nevaru atrast), ka kaut kāds kipišs atkal uz Krimas tilta - vairāki dūmu mākoņi, satiksme it kā ciet... kādam ir ziņas, kas tur notika?

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Fuj 😁

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Nu, kā jau teicu topika tēmā... www.facebook.com/EdmundsZivtins/videos/761858469290433  Atzīstaties, kurš parakstīsies?

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

Maris rakstīja: Vai kāds vēl atbalsta Izraēlas kara noziegumus Gazā un genocīdu pret palestīniešiem?  Interesants ANO rezolūcijas A/ES10L25 balsojums - 120 valstis atbalstīja, bet Latvija atturējās (45), labi, ka nebalsoja pret (14).  Izraēlas naudas lobijs stipri zaudē, to varam redzēt arī Eiropas ielās, kur Londonā bija viena no masveidīgākajām protesta akcijām pēdējā desmitgadē.

twitter.com/MEMRIReports/status/1719662664090075199 Kurš te runāja par genocīdu?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man nupat sabruka viss līdz šim daudzmaz pozitīvais iespaids par mobire... cik krūmīgam jābut kantorim, lai darbinieki šādas lētas metodes reklamēšanai izmantotu...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Gāju cauri rīku joslai panelī un ieraudzīju sadaļu "autonomais sildītājs".

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nē. Es uzliku taimeri, lai konkrētajā laikā man auto ir silts un tajā laikā salonā bija silts pie neieslēgta dzinēja. Es zinu, kas ir autonomā apsilde un kas ir dzinēja papildus sildītājs, Gran Turismo tāds bija.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Ak, komunisms, tavs vārds ir msh... 😃 "padomju kārtība" viņam. Un vēl apvainojas, ka viņu sauc par komunistu un vateni...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šodien atklāju, ka manam Voļvāram ir autonomā apsilde... turklāt strādājoša. Specenē nekas par to nebija rakstīts. Tas gan patīkami pārsteidza.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Varbūt padotie gatavo augsni "nāvei", bet patiesībā šams ir aizsūtījies kaut kur tāltālu, lai izvairītos no Hāgas, un kādā no  draudzīgajām zemēm sūc kokčikus, skatās TV un ierēc par šo visu...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Interesanti, kurš no putiniem tikās ar Dižo Vadoni?

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

A kāpēc nepieteica maksātnespēju? Kas vēl interesanti - kādus gadus piecus atpakaļ tak tika pieņemts regulējums, ka soda naudu summa nedrīkst pārsniegt pamatu... kaut ko tas krieviņš tur noklusē.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Nu, cik esmu dzirdējis, IT nozarē, īpaši programmēšanā kadru mainība ir visai biežs pasākums arī pie visnotaļ labām algām, un pat vadītāji/HRščiki, atšķirībā no citām profesijām, sevišķi šķībi neskatīsies uz to, ka CV uzrādās ik pēc 2 gadiem jauna darba vieta. Viens ir pārpirkšanas jautājums, otrs - paša programmētāja interese dažādot projektus, pie kuriem strādāt. Šito es dzirdēju no viena programmētāja.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.la.lv/putins-miris-krievija-varu-parnemis-vina-dubultnieks Reku parādījās... 😃

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nez kāpēc varas kliķes nopirktie mĒdiji par šo klusē...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, to jau var pietjūnēt...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, ņemot vērā to, ka tava "argumentācija" balstās uz tupiem meliem un pašizdomātu jēdzienu interpretāciju, pārmest man argumentu trūkumu ir diezgan pastulbi. Bet tas nepārsteidz, kā citādi no saviem meliem uzmanību novērsīsi...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nē, tā nav vardarbība, tā ir audzināšana. Ne visus bērnus var ar burkānu "motivēt". Izlasi kaut vai pats savā tezaurā, ko te met iekšā, ko nozīmē vardarbība. Kārtējo reizi esi pa savam interpretējis jēdzienus, līdzīgi kā ar uzglūnēšanu. Pats varētu aizdomāties par to, kāpēc mums ir izaugusi tā "progresīvā" jaunatne, kas šobrīd, piemēram, Briselē protestē pret Izraēlu, un tādu tūdaliņu paliek arvien vairāk. Tie kāreiz ir izauguši, pateicoties tādiem kā tu, kas likšanu mācīties uzskata par vardarbību. Un nez kāpēc mūsu paaudzē gandrīz visi ir bijuši piespiesti kaut ko darīt, pat dabūjuši ar siksnu (ar to es neattaisnoju šo metodi, ja nu tev atkal gribēsies kārtējo reizi melot), bet gandrīz visi nav izauguši par sievu sitējiem? No otras puses, varētu jau jautāt, kāpēc tu esi izaudzis par žultainu ībli, patoloģisku meli un sociopātu?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Draņķīgos laika apstākļos sensori vēl vairāk aizkakājas, un tad arī pīkst.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vēl jau cilvēliem atšķiras izpratne par to, kas ir nakts redzamības kamera. Daži domā, ka tā ir vienkārši, ja izgaismo atpakaļgaitas ceļu ar lukturiem... bet runa jau ir par kaut ko apmēram šitādu www.youtube.com/watch?v=drWweMg7YZc

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jāsaprot, ka tas reāli ir 2010. gada modelis feisliftā. Par Granland runājot - pirms laika sanāca izbraukt ar Grandlandu, kuram arī nebija kameras. Paskaties ss-ā jaunos V60/V90, arī daudziem kameru nav, pat Inscriptpion komplektācijās. Tāpat čoms nopirka 2018. gada 5. sēriju, kam arī kameras nav. Nesen redzēju 2019. gada Superbu, kam arī bija tikai aizmugurējie sensori.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Var jau ņemt, bet, nu, pārdot būs grūti. Šo modeli tauta pamatā meklē ar pilnpiedziņu. Ja cilvēks gribēs tikai priekšu un paaugstinātu, tad skatīsies kādu krosoverveidīgo, kaut vai to pašu XC60. Bet, nu, jā, ja plāno maukt tikpat ilgi un daudz kā ar Passatu, tad jau vienalga.

< 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti