Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 376 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šiem modeļiem nāca nakts redzamības kamera? Ja nemaldos, tajā laikā tāda bija tikai Mercedesa S klasei.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ko nu tik paniski mēģini man paniku piešūt? Es vismaz diskusiju nesāku ar tupiem meliem, atšķirībā no tevis. Bet pēc tavas loģikas sanāk, ja tev liek ievērot dajebkādus noteikumus, kurus tu negribi ievērot, piem., maksāt nodokļus, ievērot CSN, bērnam kārtot istabu vai mācīties, tā ir vardarbība...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es kāreiz negribu Cross Country. Pirmkārt, nav vajadzīgs, otrkārt, cik man te zināmie ir uzrāvušies uz pilnpiedziņu remontu... da nu na... nevajag tās galvas sāpes. Viņiem gan laikam nāca arī priekšpiedziņa, bet tādu visai grūti pēc tam pārdot. Ja ņem kā mašīnu uz gadiem 10+, tad jau var...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

No tehniskā labot nevajadzēja neko, tikai samainīju eļļu un visus filtrus. Kā jau rakstīju, zobene un agregātsiksna bija nesen mainītas. Bija pāris vizuālu kasjaku, kas tika sataisīti.  Brauc kopumā neslikti, tiesa, ar 18 collu ripuļiem tas auto ir tāds paciets. Godīgi sakot, nezinu, vai R-Design paketē paredzēti tikai vizuālie elementi, vai arī kaut kas piekarē ir savādāks, bet pirmo reizi dzivē braucu ar tik cietu Volvo.  Patēriņš pilsētā ir ap 7.5-8 litri, šodeja - ap 5. Iet labi, diezgan klusi. Auto ir ļoti ērti sēdekļi. Ir kvalitatīva audiosistēma. Nav nekāds uzlabotais Bose vai kas tur Volvo nāca - parastais OEM. Skan labāk kā jaunajam V90. Kas nepatīk? Kaitina, ka duālajai klimata sistēmai nav sinhronizācijas pogas, katram klimats jāregulē atsevišķi. Un vēl izteikti kaitinoši ir tas, ka jau pie zemām dzinēja temperatūrām iekšā slēdzas start/stop. Esmu braucis ar daudziem dažādu marku/modeļu auto un nevienam start/stop nav slēdzies tik ātri. Un vēl - tā arī nesaprotu, priekš kam tā piedarbināšanas sistēma, ka tev atslēga jāliek kaut kādā sūdā un pēc tam atsevišķa poga jāspiež, lai iedarbinātu. No aprīkojuma man pietrūkst Android Auto... nu, vēl varēja būt priekšā parkošanās sensori un atpakaļskata kamera, lai dāmai vieglāk parkotiesbet visādi citādi ir OK.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jo Toyotas ir ļoti pieprasītas, arī šis modelis. Tāpēc arī cenas turas augšā. Es, godīgi sakot, nesaprotu, izņemot izslavēto tehnisko uzticamību, ko cilvēki tajās mašīnās saskata. Pagājušjā nedēļā sanāca izbraukt ar šo modeli, tikai universāla formā... skaļš, plastmasīgs, kā ar cirvi iztēsts, CVT kārba vnk šausmas... nu, neiet tas drapaks... Bet, nu, jā - ja gribi pēc iespējas mazāk problemātisku pārvietošanās līdzekli, tad ir neslikts variants.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tad būtu hibrīds.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pizģec, iestādes vēstule ar jautājumiem sniegpārsliņai skaitās vardarbība... Nosauc vēl to par genocīdu, lai būtu jautrāk :D

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tikpat labi var arī pateikt, ka, ja apdrošinātājs pieprasa kādu papildus dokumentu atlīdzības izskatīšanai un izmaksāšanai, tā arī skaitās "uzglūnēšana", ko izdomā apdrošinātāju "režīms", un tas īstenībā ir slazds.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tikai nez kāpēc neviens nekādu pantu personai nav piemeklējis. VIņi normāli uzrakstīja, es normāli atbildēju, viņi normāli atsūtīja "paldies, viss kārtībā".

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

VID šorīt atsūtīja "Paldies par informāciju. Dokumenti saņemti, pretenziju nav".

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tu vispār saproti vārda "uzglūn" jēgu?

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

Tur neko nav iespējams sarunāt. Viņiem tas tika piedāvāts ne vienu reizi vien, sākot ar ANO iedalījumu, beidzot ar Izraēlas pašas piedāvājumu. Paši atteicās un ne jau teritorijas sadalījuma dēļ, bet gan tāpēc, ka viņu uzskats ir - visa tā teritorija pienākas musulmaņiem un Izraēla kā valsts nedrīkst pastāvēt vispār. Un viņi kodīs arī tad, kad viņus neturēs pie ķēdes. Tas jau vēsturiski ir pierādījies.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

OK, ieliku arī kustamo mantu (sistēma izrēķināja 11000 euro, būs labi?). Starpība - 5.47 tavā Balcia... Starpība pieauga par veseliem 2 euro!!! Šausssssmas!

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

GB12 rakstīja: Kāda ir tava alternatīva - ko Izraēlai vajadzētu darīt?

Māri, tu tā arī neatbildēji uz šo jautājumu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bijušajam kolēģim šitāds gadījums bija 2006. gadā. Ar Audi (80 vai pirmo A4, neatceros).

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Ātrumā iemetu pāris kompānijas, kurās visātrāk sarēķināt īpašumu. Izejas materiāls - 55 kvm dzīvoklis mūra mājā. Compensa - dzīvokļiem sadaļas "pretielaušanās pasākumi" nav vispār, Balcia - starpība starp apsardzi un bez ir 3.50 euro, BTA - 1.61 euro. Ievērojama jau pārmaksa!

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

Nu, tad tinam varbūt vēl vairāk atpakaļ līdz laikam pirms par tās zemes "saimniekiem" kļuva Romas impērija... ai, nē, Babilonas kurā tur 500. gadā p.m.ē. Kas attiecas uz tavu "pirms" - tad jau jāatdod turkiem - galu galā tur saimniekoja osmaņi. Un par to izdzīšanu nevajag dirst - to teritoriju ANO sadalīja gandrīz vienādās daļās  - viena Izraēlai, otra Palestīnai. Vieni valsti izveidoja, otri nē. Un ne jau tāpēc, ka viņiem būtu bijis dikti svarīgi tie 5 vai cik tur procenti, kuri Izraēlai tikai iedalīti vairāk - arābi uzskatīja, ka Izraēla kā valsts nedrīkst pastāvēt vispār un visa teritorija pienākas palestīniešiem.

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

A kā tas iet kopā ar iepriekšējo gadu palestīniešu un viņu sabiedroto teroru un karadarbībām pret Izraēlu? PIemēram, jau nākošajā dienā pēc Izraēlas kā valsts pasludināšanas...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, nekāds agresīvs jau nebja, arī lūdzošs nē. Teiksim tā, diezgan lietišķs, turklāt beigās bija tā piebilde, kāpēc viņiem informācija vajadzīga, tāpat "lūdzam sniegt atbildi", nevis "pieprasām" vai tml. Tāpat vēstulē ir atsauce uz normatīvajiem aktiem ar visu linku, kur varu iepazīties, kāpēc viņi man tādu sūta. Nu, nekā tāda. Katrā ziņā, dikti apbižots vai represēts no tā nejūtos kā te daži labi paranoiķi, kuriem "režīms" uzglūn no katra stūra, tikai, kā jau teicu, daži tie jautājumi tādi pastulbi šķiet...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

ZZZZ rakstīja: GB12  Musso ar dīzeli gan labi brauca, bija pat pārsteigums no tāda pickupa automāta. Šim iespējams vēlāk arī to salikumu piedāvas ar dīzeli.

Nepiedāvās. Būšot vēl tikai elektriskā versija. Bet par Musso taisnība - tas brauc forši un arī pārsteidzoši klusi.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tipiska patoloģiskā meļa pieeja - izdomāt kaut kādas "bet mani ne" murgus un piedēvēt man, lai atkal stulbi kašķi meklētu. Nu, nevari nekā noturēties, nebāžoties man virsū ar savu tupo melošanu. Kopumā pretenziju nav pret to, ka mēģina shēmotājus izķert un sūta anketas. Tikai tas, ka daži jautājumi šķiet pastulbi...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Var jau būt, es viņam nesekoju.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Zinu, ka netiks ņemts vērā tautas lūgums atļaut augšupielādēt fotogrāfijas, bet tas, ka pie posta nevar ielikt bildes saiti, tobiš, www.carexpert.com.au/car-news/ssangyong-torres-suv-a-hit-at-home-aussie-launch-pushed-back#gallery-4 šāda saite neeksistē

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vakar bija tas gods izbraukt ar šādu te transportlīdzekli www.ssangyong.lv/modeli/torres/  Kopumā, es teiktu - diezgan neslikts braucamais - salons ietilpīgs, arī bagāžnieks liels, brauc un turas uz ceļa diezgan labi, aprīkojums arī ir OK (konrkētais testa auto bija it kā vienkāršajā Quartz komplektācijā, bet aprīkojumā bija ādas salons, apsildāmi sēdekļi, apsildāma stūre, pilnie LED lukturi, līniju, distances asistenti, pilnpiedziņa utt.). Ar 1.5 litru 163 ZS dzinēju apdzīšana problēmas nesagādāja, vienīgi sešpakāpju AISIN kārba īsti nebija savos uzdevumu augstumus - braukšanas uzsākšana visai nervoza - ar rāvienu, pārslēgšanās diezgan jūtama, un pie niknākiem režīmiem bija tāda kā variatoriska piegarša. Ja būtu astoņpakāpju AISIN, ko izmanto Stellantis saviem Opel, Peugeot, Citroen, būtu diezgan OK. Pozitīvi tas, ka salonā ir laba skaņas izolācija. Apdares materiāli kopumā ir OK, vienīgi cietā ekoplastmasa uz priekšējām durvīm rada tādu lētuča iespaidu. Jā, jā, var jau stāstīt par pārstrādājamiem materiāliem un ko tik vēl ne, bet tomēr - tas bojā iespaidu. PIe mīnusiem vēl varētu pieskaitīt izcili nekvalitatīvo audio sistēmu - skaņa ir vienkārši briesmīga, basu, šķiet, vispār nav. Arī multimediju sistēma varēja būt ar labāku izšķirtspēju, ātrāka un modernāka, bet kopumā esošā arī slikta nebija. Diezgan pagrūti bija pierast pie kantainā stūres rata krustojumos. Jā, Peugeot arī ir kantaina, bet tā ir maza un viegli grozāma, šeit kaut kā liekas, ka ne šis, ne tas. Bet kopumā iespaids - no 10 ballēm 7 liktu droši.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Izskatās, ka mana auto iegādes epopeja tomēr nav galā. Aizvakar atnāca draudzīga vēstulīte no mūsu partnera godīgā saistību nokārtošanā pret valsti, kurā, kā paši raksta, lai auto iegādes process notiktu atbilstoši Latvijas iedzīvotāju interesēm, man ir jāatbild uz 18 jautājumiem, starp kuriem ir arī tādas pērles, kā: Kādā veidā sazinājāties ar auto pārdevēju? Ja e-pastā, lūdzu, iesūtīt saraksti  Pēc kādiem kritērijiem noteicāt transportlīdzekļa cenu? Ja braucu uz ārzemēm pēc auto pats, tad vai braucu ar autobusu, mašīnu vai lidmašīnu? Jāiestūta biļetes.  Ja man transportēja, tad jāiesūta CMR, apmaksas dokuments, informācija, kā atradu transportētāju un tā.  Ja auto savā gaitā šurp veda cits cilvēks, atsūtiet šī cilvēka identifikācijas datus.  Ar kādu numuru auto piedalījās satiksmē līdz tā reģistrācijai?

< 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti