Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 376 >

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Skan jau labi, tikai interesanti, kā reāli dzīvē tās piespiest?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas ir visbūtiskākais faktors, halooooo!!  Es teiktu - kaut kas no tās pašas Toyotas (tas pats Avensis, Corolla/Auris), tikai skaties virsbūvi. Vēl, manurpāt, neslikts variants ir Opel Astra. Nu jā, ja der mazauto, Renault Clio arī būs OK. Vēl vari paskatīties KIA Cee'd vai Hyundai i30 (kurš nu labāk patīk).

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ex-kolēģis arī tādu pašu iepirka, arī no Vācijas izsolē. Ir apmierināts.

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

Kāda ir tava alternatīva - ko Izraēlai vajadzētu darīt?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tieši šajā nedēļas nogalē sanāk braukt ar aktuālās paaudzes Hyundai Tucson hibrīdu (ir braukts arī ar benžina versiju). Patēriņš pilsētā - 5.4 litri (izbraucot cauri Rīgai no Ikea līdz Ulmaņa gatvei caur Sarkandaugavu pa Vanšu tiltu), uz šosejas - 5.8, braucot tā ap 110-120... Kas interesanti - uz Vairoga pārvada jau aiz VEF kultūras pils auto ieslēdza elektro režīmu, kurā arī turējās pat pie 85 km/h un uz benzīnu pārslēdza tikai braucot uz Mežaparka pārvadu, bet,tiklīdz biju uz tilta, auto atkal ieslēdza EV. Patēriņu diezgan būtiski ietekmē disku izmērs. Pirms kāda gada sanāca pabraukt ar šādu hibrīdu, kuram bija 19 collu ripuļi, tur pilsētā tērēja 6.7, šī vīkenda mašīnai ir 17 collinieki. Benzīnnieks pilsētā tērē ap 9, uz šosejas 6.5-7 (reāli pārbaudīts). Tas turklāt pie apstākļa, ka benzīnniekam ir DCT kārba ar 8 ātrumiem, hibrūdam - "parastais" 6 pakāpju automāts. Skaidrs, ka pie bāņa ātrumiem patēriņš pieaugtu diezgan būtiski, bet Latvijas apstākļos... Cenas starpība vienādas komplektācijas Tucsoniem starp 150 ZS benzīnu un 230 ZS hibrīdu ir ap 6000 euro. Turklāt hibrīds daudz patīkamāk brauc. Pirmkārt, jauda, otrkārt, auto ir smagāks un tāds, kā lai pasaka... saturīgāks, labāk turas uz ceļa un ņem līkumus, braukšanas prieks lielāks. Šiem modeļiem pa vidu ir arī dīzeļa versija (1.6 CRDi ar 136 ZS), kas maksā apmēram 3000 euro dārgāk par benzīnu, faktiski nostājoties vidusceļā. Nav braukts ar aktuālā modeļa dīzeli, bet, kad meklēju auto, sanāca pavizināties ar iepriekšējās paaudzes 1.6 CRDi, kas nācis no Vācijas. Patēriņu kompis rādīja 5.8/100 km, kas bija diezgan ilga perioda rādītājs, jo nemainījās arī pēc nobrauktiem 100 kilometriem. Lūdz ar to, manā skatījumā, šim modelim dīzeļa versija ir pilnīgi bezjēdzīgs pirkums.

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

Savā ziņā jā - ir sisti, nīdēti, klīdināti un kas tikai vēl nav ar viņiem darīts, bet tomēr kā nācija ir izdzīvojusi. Viela pārdomām - vai latvieši arī izdzīvotu līdzīgos apstākļos?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

At3.14sies tu ar to savu Bergu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vissirslikti.lv čīkstuļiem - OCTA cena pirms gada 2016.gada VW Golf ar 6.BM klasi sievietei (44 gadi) - 258 euro, šogad (ar 7. BM attiecīgi) - 110.86...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es ierosinu neēst ģimenei kopā, jo bērnam īpaši traucējoši varētu šķist, kā tiek cepta gaļa, turklāt vēl tā pārējās ģimenes čāpstināšana un dakšu šķindoņa...

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Ko tauta domā par 50% likmes atlaidi, ko Saeima un īpaši Reirs visai kareivīgi bīda?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kolēģim bija hibrīda Rav4 - uz šosejas tērēja ap 5.5 litri, pilsētā ap 6... sanāk, ka šesejas patēriņš plus mīnus tāps pats kā īzelim, bet pilsētā ekonomija ievērojama.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu, ja ekipāža tevi aptur par OCTAs neesamību un stundas laikā par to pašu uzraujies atkārtoti, tad sods ir pat ļoti pamatots, jo tas jau ir nihilisms, ņemot vērā, ka OCTu var ātri iegādāties, kaut vai gaidot protokolu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet var dabūt arī pre-feisliftu. Bet budžetu tā arī nenosauci. 2010+ grupā ietilpst gan tas pats Avensis, ko var dabūt par 6000-7000 gan arī 2018. gada Rav4, kurš maksās virs 17000... Tu tāds jocīgs cilvēks - gribi, lai tev sazin ko iesaka, bet izejas datus nekādus nedod.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Dzinējs, kārba, klase, cenas amplitūda, citi parametri? Un jā, kāpēc tev šķiet, ka 2009. gada Toyota Avensis būs nederīgs, bet 2012. - afigenna labs? Esi no tiem, kas ar gadu brauc?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Varbūt ne pati leiākā, bet viena no ir gan... paskaties, kas notiek Zviedrijā. Tāpat šķiet ir piemirsušies visi terorakti Parīzē, Londonā, Madridē, Briselē utt... Vienkārši, šis viss uz brīdi sakārā ar Covid un UA karu bija pieklusis, bet ir diezgan naivi cerēt, ka tās organizācijas visu šo laiku sēdēja, lūdzoties Allāhu un neko neshēmojot...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Es atļaušos izvirzīt sazvērestības teoriju. Iespējams, kļūdos, bet nav problēmu to atzīt... Izraēlas izlūkdienesti "nepamanīja" HAMAS aktivitātes ar valdības ziņu, lai būtu ienesls iznīcināt HAMAS, palestīniešus, apspiest Izraēlas teritorijā dzīvojošos musulmaņus. Kā iemesls varētu būt vēlme nojaukt Jeruzālemē esošo mošeju blakus Raudu mūrim, kā vietā stutēt augšā 3. jūdu templi, kuru ar zemi nolīdzināja romieši 70. gadā. Tempļa projekts jau sen ir gatavs. Pavasarī biju Izraēlā, arī Jeruzālemē, tur pat vienā laukumā ir izstādīts paliels makets, kā tas templis izskatīsies. Jūdiem ir svarīgi, lai viņu galvenā svētvieta atrastos tieši vēsturiskajā vietā, bet tā mošeja visu to pasākumu bojā. Cik zinu, ir bijuši dažādi mēģinājumi ar musulmaņiem vienoties, bet, nu, skaidrs, ka muslimi nekam tādam labprātīgi nepiekritīs...  Varbūt kļūdos, bet, nu, tādas pārdomas svētdienas vakarā pie vīna glāzes...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tikai čalim tad jārēķinās, ka augstāk par 2. stāvu kāpt nevajadzētu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

NU nez par to "sulas mazina augļu cukuru uzsūkšanās ātrumu"... hipoglikēmijas (zems cukura līmenis asinīs) gadījumā endokrinologi kāreiz primāri iesaka tieši sulas ātrās uzsūkšanās dēļ, nevis štepselēt augļus...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Brīnums, ka vēl neesi pasludinājis, ka no vakcīnas nomira.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vispār jau neaicināju - tas bija retoriski, tikai tādam apsēstam kašķa meklētājam kā tev liekas, ka uz to tika gaidīta kāda atbilde, īpaši jau tavējā. Bet, kad šajā pat topikā pirms laika izteicu minējumu jautājuma formā, tu gan man uzreiz melošanu šuvi klāt. Divkosis. Un jā - ar "dauni" tikai kārtējo reizi apliecināji. cik zemu savā žultī esi nokritis.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un tu, kā parasti, nespēji noturēties nemelojot. šajā īsajā postā izteici 3 melus. Bet tas, ka tu patoloģiski melo, jau sen te nevienam nav pārsteigums.

Tēma: Cik un kādās daļās, republikās pēc kara sadalīsies Krievija!?

Necik... Krievijai tiks pievienotas jaunas teritorijas - Ukraina, Baltijas valstis, Moldova... tā Solovjovs savā peredāčā, kur intervēja Mamikinu, teica :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"...bet no citiem prasa atbildēt uz visām savām stulbībām, un tad mēģina atrast kur var piepisties..." Un tāpēc 3 reizes varat minēt, kāpēc es izvēlējos uz to tā klauna provokāciju neatbildēt vispār...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Drīz varēsiet sākt arī studēt plakanās zemes teorijas, ķīmiskās trases un citus vērtīgus nemaz neieinteresētu ļaužu veidotus materiālus...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kas tur lēns? Varbūt 2 minūtes ilgāk sanāk...

< 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti