Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 376 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

imzz rakstīja: Ievietoju tāpēc, ka tā ir potenciāli interesanta pašārstēšanās metode, uztaisiet elektrolizatoru un elpojiet veselīgo gāzi, katrā ziņā vairāk skābekļa , kā gaisā. Tikai vajag ūdens slēgu un kādu filtru ar salocītu marli pēc tā. Labāk lietot metālu, nevis plastmasu, lai nebūtu statiskās elektrības. Recepti nevajag un ģ.ā. visticamāk, arī neko par to nespēs pateikt.

Urīnterapija nebija efektīvāka?

Tēma: Zemestrīce Turcijā (M 7.8) un Sīrijā 2023

Alternatīvi apdāvināto paralēlajā pasaulē jau pilnā sparā iet vaļā tēzes par to, ka zemestrīces ir tikušas izraisītas mākslīgi...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Baigo prasību nav, TV skatos reti... Man vajag vairāk fonam un šad tad kādu filmu palūrēt...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kungi, iesakiet teļļuku nelielai telpai... 43-55 collas, budžets līdz kādiem 550-600 euro... Kurš labāks un kāpēc? Kuru neizvēlēties un kāpēc?

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Tad uzmanības deficīta dēļ tu piedrazo forumu ar visu to sūdu, ko liec?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kā jau vairākkārt izskanējis - acīmredzot valstī vēl ir ko zagt, ja jau Šlesers tik izmisīgi rāvās pie varas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Laikam pats nespēj...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Kraken" nav tikai hokeja kluba nosaukums. Tā sauc arī kriptovalūtas platformu un arī vēl arī kaut kādu mītisku jūras briesmoni, kas it kā dzīvojis pie Norvēģijas krastiem... Tā ka, nekādas autortiesības te pārkāptas nav.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jā, liekuļi laikam būtu pareizāks apzīmējums...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tu Putina propagandas naratīvus kopē visu laiku, kopš atkārtoti reģistrējies iauto. Un savā apsēstībā esi aizgājis tik tālu, ka izliecies nesaprotam atšķirību starp savas zemes aizstāvēšanu un iebrukšanu citā zemē, lai tikai kaut ko iepļūtītu. Tā ka, PN tur, kur krievu kuģis, un beidz man bāzties virsū.

Tēma: Cik bieži deg Voyageri?

Mans feils... atzīstu

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

VIss ir ļoti vienkārši - tie "neiešu jau par Kariņa-Levita režīmu nolikt galvu" bļāvēji patiesībā ir mīksti gļēvuļi, kuri tagad ir atraduši visai tupu attaisnojumu savai mīkstmiesībai. Viņi neietu "nolikt galvu" arī tad, ja katram Latvijas teritorijas kvadrātmetram īpašnieki būtu latvieši un ja mums būtu vislabākā, viskompetentākā un visnekorumpētākā valdība un parlaments pasaulē. Klasisks piemērs - nospiedošais vairākums kaut vai šī foruma vaimanologu ir tikai tukšdirsēji, kuri vairāk kā par anonīmu vai pusanonīmu īdēšanu internetā nav spējīgi izdarīt. Reku, viens tāds pilsonis - par stulbo valdību nekarotājs kovida laikā pastāvīgi musināja tautu "iziet ielās", bet pats neaizgāja ne uz vienu protestu.

Tēma: Cik bieži deg Voyageri?

Voyageram nav savu dīzeļu. Līdz divtūkstošo gadu vidum tam bija itāļu 2.5 litrīgais, pēc tam nāca Mercedesa 2.8 CRD.

Tēma: Cik bieži deg Voyageri?

Paņem KASKO un neiespringsti.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vai tad es apgalvoju ko citu?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un tu neesi? Par tēmu runājot - īstenībā jau jebkurš tamlīdzīga tipa vīruss veicina diabēta manifestēšanos, arī gripa u.c. sūdi. Tas jau sen ir zināms. Zinu cilvēku, kurš ar diabētu saslima tieši pēc pārslimota vīrusa. Simptomi sākās apmēram 2 nedēļas pēc atveseļošanās.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Freijers rakstīja: Nu manuprāt, ja iekrāmē kādām 2l benzīnam un uz augšu, sevišķi jau 3l un tā tālāk, tad teiktu, ka cilvēks naudu rēķina, bet cik redzēts, tad visādiem 1.2, 1.4, 1.6 bāzt iekšā gāzi jau tiešām ir feniņa drāšana....

Nu un? Tie 1.4 motori dažreiz mēdz rīt visai daudz, īpaši šoseju režīmā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Cilvēks, kurš ir tik debils, ka uz braukšanas eksāmenu iet vafelē, nekādu dižu pienesumu valstij nedos, drīzāk otrādi - parazitēs uz citu rēķina, plus noslogos jau tā sūdīgo medicīnas budžetu. Lai pis tik prom uz kādu laimes zemi.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tiešām šo biju palaidis garām... nu, to, ka tiešām ieviesa. Bet tas bija 2001. gada pasāts un hepenings bija tālajā 2008. (laikam) gadā.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Cik zinu, Īrijā ar degošu Check nevar apskati iziet. Vismaz man radinieka Passatam tā bija. Kaut kad lasīju, ka arī Latvijā ko līdzīgu bija domāts ieviest.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Hmmmm, interesanti, man čoms izdarīja otrādi - pēc neveiksmīgas pieredzes no Masteriem pārgāja uz Krafteriem un ir apmierināts. Pērk vēl un vēl nu jau 4 gadus.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kā jau teicu, nerunāju par valstiskajiem līmeņiem vai slimībām, runa ir par elementāru pieklājību, kā uzvesties sabiedriskās vietās. Taviem kolēģiem laikam līst "ciešā kontaktā", atraugājoties un laižot balodīšus, arī šķiet normāli.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pēc datiem ar 204 ZS motoru - 199 km/h, bet reāli domāju, ne īpaši sliktāk par Viano mersi... Pirms pāris gadiem Polijā uz bāņa ar tādu skrējos. Aizvilkām līdz divītim, tad man priekšā izleca fūre, kas dzina citu fūri, kā rezultātā man nācās atmesties. Pēc tam to mersi vairs nenoķēru.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Poh.. par "iespējamo inficētību", bet cik alternatīvi apdāvinātam ir jābūt tam klepojošajam vai šķaudošajam, lai ar savām slienām bāztos ar citiem "ciešā kontaktā"? Te nav runa par kaut kādu tur epidemioloģisko drošību, kovidu, gripu vai citām banalitātēm, bet gan elementāru pieklājību un manierēm... Inteliģentā sabiedrībā biji nonācis

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Apnika tev jau te tusēt, ka jau atkal uzprasies, lai tevi piekto reizi kā sūdu noskalo podā?

< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti