Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 376 >

Tēma: Cupra Born auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Nu gan atradi, ar ko salīdzināt...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Sapīgā taisnība - tev tik ļoti patīk sev glaimot, ka domā, ka visa pasaule griežas ap tevi. Kā jau tipisks sociopāts. Un paskaties pats šajā tēmā atpakaļ, sākot no 25. lappuses, cik ļoti, taviem vārdiem izsakoties, biji apsēsts ar mani, un tad muldi kaut ko par apsēstību :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es gan nesapratu, par kādu sāpīgo taisnību tu tur atkal murgo, bet "uzbraucošs jautājums" ir tikai tavos slapjajos sapnīšos. Kā jau teicu, tev ir paranoja, ja katrā vienkāršā jautājumā saskati uzbraucienus. Bet, nu jā, tev - nabadziņam visur un visi uzglūn - te režīms, te menti, te fotoradari, te iauto jūzeri un kas tik vēl ne... Tev laikam atmiņa švaka. Patin atpakaļ šo pašu topiku ap Astras pieminekļa atklāšanas laiku, un pārlasi pats savus tekstus par to, kā tevi - nabadziņu mēģina apklusināt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es arī neapgalvoju, ka varu un nemaz necentos tevi apgāzt. Tikai uzdevu jautājumu, ko tu savā sociopāta stilā, kārtējās vajāšanas mānijas mākts, uztvēri kā uzbrukumu, jo normāli sarunāties spējīgs neesi. Bet, nu, ko var gaidīt no pusmūža krīzes mākta, žultaina ībļa, kurš visur lien meklēt kašķi, saskata sazvērestības un sevi par disidentu uzskata.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pieļauju, ka vienkārši samīzušies, ja nu tiešām kādā brīdī šamos par tādām aktivitātēm sāk raidīt no gejropas ārā...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nē, tu esi tas, kurš mēģina uzdoties par ekspertu visās jomās un pasludināt par lohiem tos, kuru viedoklis atšķiras no tavējā vienīgā pareizā. Tu piesauc vienu konkrētu modeli, kuram tā konstrukcija iespējams ir bijusi neveiksmīga, bet tas nepadara automātisko kārbu par sūdu. Tas būtu tas pats, kas apgalvot, ka kondicionieris ir mēsls un nekam nevajadzīgs sūds, jo kaut kādam tur auto kāds no blokiem ir pamanījies aizdegties. Bet ko nozīmē "izplatīta"? Uz visu auto kvantumu 1-2 epizodes gadā? Lūdzu, statistiku galdā, cik šādas avārijas notiek un par cik šādas avārijas pārsniedz citu negadījumu cēloņus. Citādi iznāk, ka tu tikai mal tukšus salmus, lai tikai kaut kā pats sev kaut ko iestāstītu un tavs "kļūst arvien biežāk un izplatītāk" viedoklis veidojas no pāris jūtubā noskatītiem klipiem.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kurš nu būtu autobūves ekspertu pieminējis :D Nevis "mēs noskaidrojām", bet "tu pasludināji". Bet arī pie mums bija, ne tikai ASV, vari nemēģināt locīties. Kas attiecas uz filriem - agrāk braukšanas eksāmens bija maksimums 1 km distance, kurā bija tikai jāparāda, ka proti kreiso pagriezienu izveikt. Tavas iedomas, ka automātiskā kārba ir kaut kāds tiešs vai pastarpināts ūberavāriju izraisītājfaktors, ir smieklīgas, lai neteiktu vairāk. Bet diskusijai lielāka jēga būtu tad, ja būtu pieejama kāda statistika šajā sakarā. Man vismaz ir mana pietiekami ilgā prakse, uz ko balstīt pieņēmumus. Tev nav nekā, tikai sevis paša aizspriedumi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Skaidrs, nekā konkrēta nav, bet, kad nevari atbildēt, sākas vecā dziesma uz nodrilētās plates par "miļo režīmu" un bla bla bla... Nav jau pirmā reize.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Par cik pieaudzis, nezinu, bet tā kā pirms viena vai diviem gadiem Liepājā "bija", tad noteikti "agrāk nebija, bet tagad ir sastopami". Malacis, dzelžaina loģika! :D Bet vispār, tādi gadījumi bija arī agrāk sastopami. Protams, vienmēr ir jautājums, ko mēs saprotam ar jēdzienu "agrāk". Ja tam vadītājam būtu bijušas smadzenes, viņš ātrumu jau būtu samazinājis sen, lai nebūtu tik ekstrēmi jābremzē. Galu galā, bija redzams, ka ceļa malā apstājas autobuss un no tā kāpj ārā bērni. Te nerunāsim par vispārējo Kreisa vadītāju līmeni un uzņēmuma vienubrīd bonus-malus klasi. "...mūsdienās šitā birka tiek karināta katram kas to grib klāt..." Tur nu tev pilnīga taisnība. Tagad katrs gaterists sevi uzskata par infektoloģijas un militāro ekspertu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

"...ja jau reiz tu neesi pamanījis vispārējās braucēju tomatizācijas sakarību ar pedāļu jaucēju daudzumu..." Lūdzu, atsauci uz šo. Par cik procentiem konkrēti kopš "vispārējās tomatizācijas" sākuma ir pieaudzis "pedāļu jaucēju daudzums"? Es varētu pateikt no savas "interešu konflikta" pieredzes, kuru te tu "izmisumā" mēģināji "ķert kā salmiņu" - avāriju skaitam vismaz manā praksē nav nekāda sakara ar to, cik "automatizēts" ir auto. Avārijas izraisīja gan nepieredzējuši, gan pieredzējuši vadītāji, ar jaunām un vecām mašīnām. Toties zinu daudzus gadījumus, kad kāds no šiem tomatizācijas pasākumiem ir reāli palīdzējis izvairīties no avārijas. Tas Volvo bija tikai viens no gadījumiem, nevis "salmiņš", kā tev labpatiktos domāt. Vienā tādā biju blakussēdētāja lomā pirms 15 gadiem, kad bijusī sieva ar jaunu Opel Vectru līkumā saslīdēja uz melnā ledus, kas bija zem nupat uzsniguša sniega. Viņa nebrauca slikti, toreiz stāžs bija 8 gadi un braukšanas pieredze visai liela, bet, ja nebūtu nostrādājis ESP, tas auto būtu bijis grāvī. Par iemesliem personīgai pieredzei - vienā gadījumā nezinu, nebija man vēlmes tirināt šoferi. Otrajā - pārāk ātri atlaida sajūgu un auto kā zaķis palēcās uz priekšu. Ar automātu nekas tāds nebūtu noticis. To, ka Kreisa gadījumā vadītājs nebūtu nobremzējis, ir redzams jau video. Otrkārt, to vairāki eksperti toreiz gandrīz vienbalsīgi teica. Un tā nemaz nav, ka vadītāji tik ļoti paļautos uz tiem asistentiem. Protams, ir tādi. Bet tāpat ir vesels lērums tādu, kas pārāk paļaujas uz savu "pieredzi" un "vadīšanas labajām iemaņām", bet tāpat nez kāpēc tomēr pamanās izraisīt pamatīgus krešus. Un izmisumu velti piesauci - tu jau te esi tas, kuram nervi netur...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu, pirmais teikums par tevi visu pasaka, nav ko apvainoties. Tu esi komunists un vatenis, kārtējo reizi to pierādīji. Bet interesanti, kā "nopļaušanu" varētu ietekmēt tas, kāda pārnesumkārba mašīnai? Drīzāk ar mehānisko ir iespējams kaut ko sajaukt - piemēram, pirmo robu ar atpakaļgaitu. Starp citu, pēdējo 10 gadu laikā manis vadītu auto ir taranējuši 2 reizes. Abos gadījumos tie bija pieredzējuši draiveri un mašīnas bija vecas miskastes ar mehāniskajām kārbām un bez jebkādiem papildus vipendroniem. Par interešu konfliktu - diez vai, ņemot vērā, ka šādas avārijas parādās LTAB datu bāzē, kas attiecīgi apgrūtina auto pārdošanu. Bet ar šī piesaukšanu tu tikai parādīji, ka stulbuma ziņā jau sāc nolaisties līdz šīra līmenim. Bet, nu jā, ja normāli diskutēt nespēj un nervi netur, tad jāpāriet uz ad hominem. P.S. Un jā, laikam ir piemirsies, ka šajā gadījumā tieši "nekam nederīgā" avārijas bremzēšanas sistēma izglāba bērna dzīvību www.youtube.com/watch?v=TtN2STogGXI

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vai tad lietā ir kaut kādi būtiski pavērsieni? Nu, padalies, neturi sveci zem pūra.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, Talismana 1.8 turbiķis ar 225 zirgspēkiem nav nekāds mazmotors.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Bradypus rakstīja: Ļoti maldies. Un Baidens, lai vai kā tev negribētos to atzīt, vistiešākajā veidā un publiski ATĻĀVA līst Ukrainā. Tikai vairākas dienas pēc tam, kad Ukraiņi ar citu sabiedroto palīdzību bija zibenskara plānus izgazuši, apmata kažoku uz otru pusi un nostājās Ukrainas pusē. Laikam jau arī "sīko faktiņu", par kuru mūsu vietējo komunistu propagandas mašīna klusē, ka Baidena ieliktenim Porošenko draud tiesa par valsts nodevību sadarbībā ar Krieviju, neesi nemaz informēts.

Vai tiešām klusē? www.tvnet.lv/7413178/porosenko-tiek-turets-aizdomas-par-valsts-nodevibu www.delfi.lv/news/arzemes/porosenko-turot-aizdomas-par-valsts-nodevibu.d?id=53888919 nra.lv/pasaule/369307-porosenko-par-spiti-apsudzibam-nodeviba-atgriezas-ukraina.htm www.apollo.lv/7413191/porosenko-tiek-turets-aizdomas-par-valsts-nodevibu www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/porosenko-atgriezies-ukraina-prokuratura-pieprasa-noteikt-miljardu-grivnu-drosibas-naudu.a439269/

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

"...nedaudz uzspiežot no 0 neiet un kad uzspiež biš vairāk, tad sanāk pārāk straujš pirmais moments..." Tā šobrīd ir ļoti daudziem auto, vismaz tiem, ar kuriem esmu pēdējo pāris gadu laikā pabraucis - Renault Talisman, Škoda Octavia, Opel Grandland... Nezinu, vai tā ir taisnība, bet kaut kur esmu dzirdējis, ka tas tā esot speciāli iestrādāts, lai krustojumos nedotu ručkā un tādējādi radītu mazāk izmešus. Cik tur taisnības, hvz...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

WALA rakstīja: Atbilde ir vēsi var darīt jebko ... es nemaz automātu negribu, kaut visu laiku viens auto ar tādu ir ... Tehniski ja esi bijis piemēram ekskavatora operators - tur tev visas 4 ekstremitātes reizē nodarbina + galvu ar būs jāgroza pamatīgi, ja šaurā vietā strādā ... traktoriem ar ir veseli 2 bremžu pedāļi utt. ASV kraviniekiem, Unimog un ne tikai ir intersantas manuālās ātrumkārbas, un nekas tauta vēsi tiek galā ...

Nē, nu, galā jau tiek ar visu, bet vai vajag, ja ir iespējamas un pieejamas opcijas, kas to visu atvieglo?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

msh savā elementā. Ko es mašīnā negribu, to vajag nahrenizēt, un visiem ir jādomā vienādi. Komunistiņš tu mūsu!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vienmēr būs cilvēki, kuri uzskata, ka kāds par viņiem brauc nepārliecinošāk un tādam uz ceļa atrasties nevajadzētu. Bet tā tomēr ir autoskolu un CSDD kompetence - izvērtēt, vai cilvis autovadīšanai ir gatavs. Nerunāsim par to, cik tas notiek kvalitatīvi, bet ja vēl šo varētu saprast attiecībā uz vadītāja asistentiem (tevis pieminētajām ārkārtas bremzēm, joslu sensoriem utt.), tad kāda mārrutka pēc cilvēkam vajadzētu obligāti "koordinēt trīs pedāļu spaidīšanu un ātrumu pārslēgšanu"? Ko konkrēti tas dod drošai autovadīšanai uz ceļa? Un tad jau vajadzētu arī nahrenizēt stūres pastiprinātāju, kruīza kontroli, ABS, ESP un vēl veselu lērumu pašsaprotama aprīkojuma.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Klau, a kāpēc šāds funktieris jums nav par veļasmašīnām. Tak arī vajadzētu būt "sajūtai", ka veļas mazgāšanas process labāk vadās, ja to mazgā ar rokām, nevis kaut kāds aparāts to dara...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, nu, ko es "nemācēju izlasīt"? Tu prasi ticamu statistiku, bet pats atsaucies tikai uz "savu pieredzi". Bet vari neabildēt. Es kaut kā uzdevu jautājumu, bet tikai tad attapu, kam to uzdevu - sociopātam un paranoiķim, kura mērķis ir meklēt kašķi un kurš visur saskata sazvērestības.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kad gribēšu, tad iešu. Neba jau tu būsi tas, kuram atskatīšos.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vai ir ticama statistika, ka ar mRNA modificētie slimo smagāk?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Īpaši apdāvinātiem vēlreiz atkārtošu - ne tu man noteiksi, kur iet vai ko vērt. Tad kā tur ir - izdomāji niku, ar kuru līdīsi atpakaļ, kad tevi atkal kā prusaku izspiedīs no šejienes?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kad tu pats iesi protestēt?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu jā - es ar Covid slimojis neesmu, tad jau varu bļaut "pandēmija neeksistēēēēēē" :D

< 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti