Šams jau te mēģināja taisnoties, ka tas bija cits Shiirs :D
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Šams jau te mēģināja taisnoties, ka tas bija cits Shiirs :D
Jā, protams, "neesi bijis". Kāds nelietis izmanto savu segvārdu un visas uzkrītošās līdzības ar tavu uzvedību ir nejaušība. Un kaut kā pilnīgi nejauši tas Shiirs tur ir vairākkārt banots tāpat kā tu šeit. Beidz izlocīties :D www.bmwpower.lv/forum_topic.php?topic=18110
Laikam esi aizmirsis, ka pats biji starp tiem lašarām... :D Pag, no turienes tevi arī izmeta ārā?
Par EE tikai jautāju, kas ir tas labais, kas ir lētāks kā pie mums? Nu, piemēram? Par EMSi paldies, kad būšu, pamēģināšu. Tur jebkurš var vai kaut kāda pacienta karte vajadzīga?
Mēģini vien izlocīties, nesanāks. Tu savu pozīciju skaidri parādiji.
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
Chalenger rakstīja: nu, kaķim ir tāda lieta kā nagi, labāk par jebkuru spilvenu, noturēsies, kur vajag ![]()
Jā, tikai svarīgi ir, lai tas brīdis nepienāk tad, kad kaķis atrodas jebkāda veida saskarē ar cilvēku. Manējais reiz uzgūlās man uz vēdera, kad snauduļoju pie teļļuka. No kaut kā iztrūkos, košaks tā sabijās, ka sāka spolēt man pa vēderu... Sekas vēl mēnešiem pēc tam bija redzamas.
Padalīsies, lūdzu, kur LT brīvdienās var dabūt degvielu 20 centus zem LV cenas? Un, ja tā ir, tad sanāk, ka tiem 400 km starpība būtu 8 euro... Manam auto bāka ir 65 litri, mierīgi braucot, var nobraukt tūkstoti, bet tā vidēji ir 800-850... Tātad, ietaupījums uz bāku būtu 16-20 euro. Nu nez, 20 euro dēļ es netērētu dienu, lai brauktu uz LT pa veikaliem vazāties... Ja mērķis ir braukt ekskursijā vai kādās darīšanās, tad jā - bonuss, bet tā - da nu nafig. Tāpēc jau saku, ka Līvu akvaparks nav konkurents ne Druskininkiem, ne Pērnavai. Kādas "labas lietas" EE maksā ievērojami lētāk? Kaut kā neesmu pamanījis, lai gan uz Igauniju savas reizes divas-trīs gadā sanāk aizbraukt.
Cik nu "pa lēto". Benzīns tur maksā kādus 10 centus lētāk, dīzelis plus mīnus tikpat cik šeit, par pāris centiem varbūt lētāk. Un tad, ja ņemam benzīna auto, braucot uz LT (300-400 km), tu ietaupi 3-4 euro. Ir vērts? Nu, Igaunijā jau neko ietaupīt nesanāks. Tur gandrīz viss, degvielu ieskaitot, ir dārgāks kā pie mums.
Nu, nez ko tādu tajos leišos var nopirkt ūber izdevīgāk, lai būtu vērts tērēt arvien dārgāk paliekošo degvielu, laiku u.c. resursus. Un tā publika, kas brauc uz leišiem iepirkties, īsti nav tā, kas staigā pa restorāniem. Labākā gadījumā kāda kebabēstuve vai burgernīca. Par tiem akvaparkiem tieši tas pats - Līvi un Druskininki pa lielam nemaz nav konkurenti. Tie, kuri iet uz Līviem, nebrauks uz Druskininkiem, jo tur jārēķinās vismaz ar 2 dienām, plus papildus degvielas u.c. izmaksām. Un otrādi - tie, kas brauc uz Druskininkiem, neies uz Līviem, jo uz turieni brauc ar mērķi atpūsties vairākas dienas.
BMWPowerī ir 48500. Saņemamies, tauta, varam tos lūzerus panākt...
Ā, "aizsūtīt uz kādu Marsu vai Venēru" tos, kuri tev nepatīk un kuriem ir cits viedoklis... malacis, nupat perfekti parādīji, kurš te ir tas īstais totalitārisma piekritējs.
Gan jau Urbis tāpat kaut kur atradīs resursus...
www.tvnet.lv/7450647/vai-pavlutam-taisniba-par-gimenes-arstu-motivesanu-vakcinet ReČek kaut kā pēdējā laikā pamazām sāk mīcīt arī valdošos...
Tēma: Gobzems
Tad jau pēc tavas loģikas visi, kuri tviterī kaut ko raksta, tad ir apsēsti. Bet kurš nu būtu par apsēstību runājis!
Tēma: Gobzems
Neredzu, kas tur rakstīts. Tas pamuļķis mani tviterī ir nobloķējis. Nepatīk viņam neērti jautājumi.
Zinot, kāds Žiriks ir .irsējs, nebrīnītos, ka par tām 8 potēm ir samuldējis.
Tu šo pašu teici, kad viņš prognozēja 15000 dienā... Bet tu domā, ka šodien reāli tie 30000 nesaslimst? Par slimnīcām - nu jā, auzas...
To, cik pareizs bija šis lēmums, redzēsim oktobrī. Vismaz šobrīd šķiet, ka rezultāts viņam būs pagalam žēlīgs. Bet politika ir tāda lieta, ka, ja vien tu neesi Korejas Tautas Demokrātiskās Republikas politikā, tad, ja vēlies sasniegt kādus mērķus, tev ir jāpinas, patīk tas vai nē, citādi vienīgais, ko tu paveiksi, būs tukša diršana internetā oranžās cepurītēs... nu, tas, ko šobrīd tavs Gobzis dara.
Jedritvai, tie bija tie ūberjaunumi, kas "tuvākajās dienās" bija jāgaida? Es jau attaisīju popkronu, lai ko interesantāku pavērotu...
Vai tad tu nedari to pašu? "Kovidpielūdzēji" vismaz nesāk dibenu un geju tēmas cilāt.
kam te vispār p/is, kas tev p/is?
Es pazemīgi, no sirds atvainojos, ka tā vietā, lai strīdētos ar troļļiem internetā, atļāvos aizvest meiteni uz randiņu un nenovaktēju, cik ļoti tu, Shiir, gribēji manu atbildi ASAP ieraudzīt. Kas attiecas uz atbildi - nav iespējama normāla atbilde padumjam argumentam, kas organizācijas "teroristiskumu" vērtē pēc tā, no kurienes organizācija saņem finansējumu.
Es nesaku, ka A/Par ir kaut kāda ūberlabā organizācija. Replika bija par tavu dalījumu labajos sliktajos un sliktajos sliktajos...
Bet par "Tautas varas frontes" vai Pļaviņa n-to "biedrību" ievietošanu "teroristisko organizāciju sarakstā" tev gan būtu iebildumi, vai ne?