Nu, Amerika vēl nav tā vieta, kur nebūtu vārda brīvība. Cita lieta, ka tie uzskati, kas nebūs "mainstrīma", tiks "pārkliegti".
Bet ASV neliek cietumā par holokausta noliegšanu. Kur ir cenzūra un pašcenzūra, tā ir Rietumeiropa. Kaut kādā angļu Guardian, ja ierakstīsiet nopietnu komentāru par to kāpēc islāms apdraud cilvēces progresu, to pēc īsa brīža nodzēsīs.
Bet no ASV varat palasīt kaut vai "balto supremacistu un antisemītu" lapu www.davidduke.com, tā pastāv gadiem un to neviens nav aizliedzis.
Nu ko , visi par politiku, neviens par auto, bet Tramps ir liels auto cienītājs. Mocīc ar viņam ir ;) Sākumam 5 viņa iecienītākie auto:
1. 2003 Mercedes-Benz SLR McLaren
2. ’50s Rolls-Royce Silver Cloud
3. Rolls Royce Phantom
4. 1997 Lamborghini Diablo VT
5. 2011 Chevrolet Camaro Indianapolis 500 Pace Car
(’50s Rolls-Royce Silver Cloud -- tas, manuprāt, ir tāds pats , kas filmās par Fantomasu bija Fantomasa auto. Jaunākajai paaudzei, tas, saprotams, neko neizsaka )
Vēl jau jāņem vērā vadītāju augums. Ja cilvēka augums ir 1,90 m, tad viņa acis auto salonā nenovēŗšami būs novietotas augstāk un tālāk no priekšējā stikla, nekā tiem autovadītājiem ar 1,70 m augumu. Un līdz ar to nav iespējams normālā pozā sēžot saskatīt augstu un tuvu novietotus luksoforus.
Rīgas sabiedriskajā transportā tik liela iedzīvotāju daļa pārvietojas par brīvu vai ar "ievērojamām atlaidēm", ka rodas likumsakarīgs jautājums, vai atlikušās iedzīvotāju daļas dēļ maz ir vērts uzturēt biļešu sistēmu un kontrolieru armiju.
2015.gadā Michelin izlaida Michelin CrossClimate riepas, kuras esot labākas kā parastas vissezonenes. 4 mēnešu gadā , maija, jūnija, jūlija un augusta dēļ ( to laikā temperatūra ir parasti vienmēr augstāka par +8 C , pie kuriem vasasaras riepas "strādājot") nav ekonomiski iegādāties papildus riepu komplektu. Tā, ka vērts padomāt par riepu komplektu, ar kuru var braukt visu gadu.
"Un kāda jēga vispār ir no 4k? Vai tad vismaz ir pieejamas filmas tādā izšķirtspējā?" Nu, no zilo staru diskiem. Vēl noteikti labi var aplūkot fotogrāfijas un spēlēt videospēles.
Man šķiet , ka diskusijās par jauno lētā gala auto nobraukumu un augstākas un premium klases auto nobraukumu ir kāds "sofistisks" moments. Proti, jauno lētā gala auto pircēji nobraukumu sāk no nulles paši. Kamēr , piemēram, Volvo ar pusmiljonu km to pusmiljona lielāko ( un labāko ) daļu nobraukuši citi. Jo cik ir to, kuri pērk jaunus Volvo XC ?
Ko jūs mums esat piegādājuši !? Mūsu specifikācijā līgavai jāstāv uz divām kājām, bet tā, ko jūs esat atveduši, stāv uz četrām un faktiski ir kaza! -Atļaujiet paskaidrot, jūsu specifikācijā nav rakstīts, ka kaz.., tas ir. līgavai jāstāv uz divām kājām VISU LAIKU, kad mēs viņu paceļam un turam, vai kad viņa pati sniedzas pēc augstu augošām lapām, viņa stāv uz 2 kājām. Bez tam viņa ir veģetāriete, kā paši saprotat, tas ietaupīs ekspluatācijas izdevumus, uzskatiet to par speciālu bonusu. Mēs pilnībā ceram uz turpmāku sadarbību un sekmīgiem nākamiem konkursiem
Šis stāsts ir tāda klasika kā pasaka par balto vistiņu: Jaunietis nopirka auto-Jaunietis nopirka lietotu auto-jaunietis nopirka placī 15 gadus vecu BMW uz līzinga. Jaunietim vecais BMW bija slikts. " izvēlējās kaut ko, kas nav pilnīgi garlaicīga kaste ?" Nu, garlaicīgi viņam tagad pilnīgi noteikti nav. Ja tā ir tikai pārnesumu kārba, tad vēl nekas, bet, nu , maz ticams. Darba biedrs kādreiz nopirka paša TV zvaigznes Uģa Vītola placī 320-to BMW. Tam izrādījās savērpta cilindru galva. Viņš devā uz šrotu pēc citas, bet tur viņu gaidīja pārsteigums,šrotos taisnu viņa modeļa BMW cilindru galvu nebija - visas savērptas.
Jautājums, kam auto domāts. Domāju, ka Duster ir lauku auto tai nišai, ko kādreiz aizņēma Ņiva. Piemēram, jūs izkāpjat no kūts vaļējās sandalēs, pret zāli noslaukāt govju izmetumu pārpalikumus un iekāpjat uzticamajā Dusterā apskatīt lauka tālāko galu, vai cūkas nav kartupeļus izrakušas. Apmēram tā ;)
Nedaudz izbrīna piezīmes par "lētām plastmasām". To auto taču sauc Duster. dust - putekļi: putekļaini ceļi, braucēji, vai bagāža. Domāts lēts laucinieka auto. Bet tas viss nekas, galvenais - vai tajā auto vēl var pietiekami ērti justies, kā es saprotu, gara auguma cilvēki nevar.
Atceros, ka par SantaFe savā laikā atzinīgi ir izteikušies arī amerikāņu forumos. Latvijā visiem šiem auto, t.i Hyundai, Fordam, Škodai un saprotams, Kia vēl ir tā priekšrocība, ka nepieder pie zogamo kategorijas un spoguļus arī tiem nost nelauž.
VWfans rakstīja: Man Ford-Edge ir par lielu un dārgu, jo tas ar 180 zirgspēku dīzeļmotoru maksā, sākot no 43.300 EUR. Labāk Ford Ziemassvētku izpārdošanas ietvaros iegādāties Ford-Focus universālu ar vecās paaudzes uzticamo 1,6 litru benzīna motoru par 13 tūkstošiem eiro.
ar vecās paaudzes uzticamo 1,6 litru benzīna motoru par 13 tūkstošiem eiro.
Nu, kurš mūsdienās vēl pērk auto ar benzīna motoru bez turbīnas. Tas taču nav ekonomisks !
Vēl viela pārdomām 3. joslas lidotājiem. Braucu no Jūrmalas, pa 2. joslu. Jau bieza krēsla. Pa 3. joslu auto brauc tā uz pieticīgiem 140. Pēkšņi priekšā esošie pa 3. joslu braucošie auto visai strauji , bez kādas pagrieziena rādīšanas pārkārtojas uz 2. joslu , pēc tam atpakaļ uz 3. Piebraucis tuvāk, ieraudzīju šā manevra iemeslu. 3. joslā stāv apturēts auto. Tumšs, bez jebkādām gaismām, un bez trīsstūra. Tā vadītājs, acīmredzot , nospriedis, ka to izlikt ir pārāk bīstami un aizlasījies vispār projām. Labs adrenalīna moments 3. joslā braucošajiem, sevišķi tiem, kuri ievēro "saīsinātās distances" un tumšo šķērsli ierauga tikai tad, kad priekšā braucošais pārkārtojas pa labi.
msh neizceļas ar precizitāti "Otrkārt, virtuve, kura ir 12 kvadrāti nevis 4 kvadrāti " Hruščovkas virtuve ir 2x2.8m , tātad, 5,6m2 , ne tuvu ne 12 m2