Kārtot: Augošā secībā
lidacens 06.10.2012 15:49

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: Bet tie reklāmdevēji ir lohi.... Un lohus vajag atdalīt no kāposta....,. Tāpēc redaktors ir malacis....

Tu arī esi lohs, tāpēc regulāri tiec atdalīts no kāposta.

Dekster! Neesi piefiksējis, ka Tev pēdējā laikā visi vairāk vai mazāk ir lohi, geji utt? Necitēšu Tavu lamu vārdu krājumu šeit. Tev tā šķiet normāla komunikācija? Pat ja otrai pusei arī nav patiesība, vai sarakstītas muļķības, tas nedod tiesības Tev tik rupji uzrunāt otru!!! Tāpēc arī brīnos par šo portālu, ka šādas lietas šeit tiek pieļautas... Padomāji arī pat to, ka, šādi izrunājoties, Tu, "pareizais", likumus aizstāvošais, tomēr citus likumus pārkāp???

lidacens 05.10.2012 23:40

Eu! Elmār! Tev ir te teikšana vai nav? Kas te notiek? Redzu forumos vien pumpainus "tīņus"! Vien pieci, labi, desmit, aktīvi rakstītāji (lasīt spameri), pārējie divdesmit - vērotāji! Kā pie šādiem dotajiem uzņēmēji piekrīt te ko "baneros" ieguldīt?

lidacens 30.09.2012 1:03

Pirmais rakstīja: savulaik vadons lielījās, ka ar moci ir jāmauc uz cik nes.... Es tolaik oponēju un teicu, ka arī ar moci ir jāievēro satiksmes noteikumi....

Un es atceros, kā Deksters senāk lielījās par varen stabilo braukšanu ziemā pa apsnigušu ceļu uz vismaz 120 km/h ar makten labām ziemas riepām pa kuru tur šoseju (ar Audi auto laikam)...

šo iekomentēju, jo "nedaudz" piebesī Dekstera vēsturiskā "prom" aiziešana no šī portāla un ar pārspīlēto, ne vienmēr pamatoto "taisnīguma" cīņu da par jebko...

lidacens 30.09.2012 0:49

Ej Tu nost!

Tie tik bij laiki, kad zem raksta sekoja vairāki simti komentāru... skat. linku:

www.iauto.lv/...

lidacens 03.11.2007 2:37

White_Trash rakstīja: ja vareetu komenteet pilniigi visus sludinaajumus, ar pilniigi visiem auto kaut kas nebuutu kaartiibaa

Sūds jautājums! : D

lidacens 03.11.2007 1:46

..uzdodam sev jautājumu - cik auto vienību gada laikā tiek nozagti? cik tas ir procentos no visiem reģistrētajiem auto? Labi! Ņemam pieprasītākos zagtos, vienalga kādus. Cik % no šiem pašiem pieprasītākajiem, LR reģistrētajiem, no kopējā attiecīgo auto skaita tiek nozagti?

Šo procentu attiecinām uz sevi un domājam, ko darīt ar savu auto.. '

lidacens 03.11.2007 1:25

Manuprāt nav īsti labi pirkt iekš iauto forumā ievietotos auto.. pēc komentāriem, parasti ar šiem vienmēr kaut kas nav īsti lāgā..

lidacens 01.09.2007 22:43

nuhajs rakstīja: Ā, Elmār, ja gribi ko uzzināt sīkāk, vari man piezvanīt un es tev pastāstīšu.

Par to-kāpēc tev ar mazo burtu- portāla īpašnieks un redaktors, kurš izsaka iespējamos faktus par sābista nesankcionētu pārgulēšanu ar manu draudzeni , nav manās acīs cienījams cilvēks.

Eu!

Dekster, ter xmen vai kā tur Tevi!

Vai ta nepietiek?

Nu cik var?

Esmu runājis 2 vārdus ar Tevi dzīvajā. arī Pēc šiem diviem vārdiem šķiti normāls džeks. Bet tagad - Puņķa Tapa!

lidacens 25.08.2007 21:34

p.s. "nedaudz" ne pa tēmu, bet mani interesē, kā saprast iauto piedāvājumu - "Meklē auto savām brīvdienām - iznomā to!" ?

lidacens 17.08.2007 2:33

dekrumba rakstīja: Vakar no kaarbas saaka pileet eljlja, diez gan liela peljkje izteceeja. liekas ka vareetu buut saljknjiks pie vainas. Kaaarba man ir 4niece.

Jautaajums: vai man ir mainiit pie reizes kaarbu no 4nieces uz 5nieci? Cik tagad taadas kaarbas maksaa? un visbeidzot cik vareetu maksaas kaarbas mainja???

Kādreiz nācās nomainīt vienam un tam pašam auto (GAZ52) viena gada laikā divas reizes nmainīt dzinējus, bet ne reizi, līdz pat šim brīdim, nevienam pašam auto absolūti neko neesmu darījis, lūdzis ko darīt ar mana auto ātrumu pārnesumkārbu..

lidacens 11.08.2007 1:33

Kaspersky rakstīja: Pats Tu bobiks

A kas Tu tāds ko ?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti