GB12 rakstīja:
“…viens piemēram ir par stereotipiem - ja benzīns vai dīzelis, tātad visi viņi ir nojāti, kūp, nepārtraukti jāremontē…”
Šis pats ir arī pretējā virzienā - ja “tosteris”, tad viennozīmīgi kaut kur pa ceļam būs jālādē vai arī obligāti nobruks kāds bloks, kas būs jāmaina par vairākiem tūkstošiem… Reku, te pat forumā vēl nesen viens karstgalvis uz pāris dienām bija ieklīdis un EV lietotājus par lohiem mēģināja saukt. Viņa galvenais arguments visam bija - paprasi ChatGPT, tur ir rakstīts…
“…čomam ir volvo v70, 2004 gada, noskrējiens pie 440000 un nekas nekūp…”
Šim piekrist 100%. Aizvakar pabraucu ar viena klienta 2012. gada A6 - mašīnai 388k uz tāfeles, ekoloģija gandrīz kā jaunam, DPF mainīts (vai mazgāts) nav nekad. Jo cilvēks brauc tā, kā arī dīzeli ir jābrauc - garas distances. Sen nebiju tik dzīvu auto ar tik lielu nobraukumu redzējis. Tas auto vēl ies un ies…
P.S. Vairums te zina, ka pats braucu ar hibrīdu un esmu apmierināts ar savu auto - retais, kurš man jau ir gadu... 😁 Bet… iespējams, mani te drīz gaida diezgan būtiskas pārmaiņas dzīvē, kā dēļ būs ļoti jādomā par otru auto. To izskatu kā EV - sievietes ikdienai no Pierīgas uz centru.
GB12 tas par chat gpt bij labs🤭😆..nu cik man tā pieredze ar eletroauto bijusi,tad vienīgais , kas atstāja iespaidu wow bij Taycan💥😇..pārējie kā dators uz riteņiem, neizraisīja nekādas emocijas..ne cupra, ne teslas..bet katram savs, un man piedur benzīnnieki..bet te daži kas brauc ar eļektričkām nodarbojas ar demagoģiju un sludina, ka aiz viņiem ir nākotne n shit🤭..tas pox, ka viņu ir 1%🤭 un absolūtais vairākums pārvietojas LV ar ICE. Par audiku dīzeli,Tev piekrītu, pareizi kopts un maukts pa tālajiem gabaliem, tur vēl braukt un braukt..
Kas Tev par hibrīdu? Moš arī zini ko pastāstīt par bmw 540 g31 benzīnnieku b58?🙂 Cik blogerus esmu paskatījies un parunājies, itkā jau saka ka viens no labākiem šā brīža motoriem🤔..fl nāk ar 333zs un cik saprotu hibrīds…kas protams atbaida..līdz 2020 gadam ir 340zs parastais benzīnnieka..bet nu pagaidām vēl plānos man ar audiku braukt kādu laiku..patīk tā mašīna..
Par tām eļektričku baterijām man te atkal čalis viens stāstīja, ka esot līdzīgi kā ar telefoniem, jo vairāk nolietots, jo mazāku attālumu varot nobraukt.. jebkurā gadījumā, katram savs,tajā gadījumā čalītis pārsēdās finālā atpakaļ uz ICE un ļoti apmierināts..arī nepavilkās uz ev..