Kārtot: Augošā secībā
1 2 3 4 >

Tēma: "Ja būtu mana teikšana, elektromobiļi neeksistētu!" - tēma iekšdedzes dzinēju atbalstītājiem

Kanibāl, Tev toč neko var neprasīt un uz saturīgu diskusiju necerēt😆…Tev normāli tika pajautāts un atbildēji kā pēc grāmatas atbild eļektričku lietotāji, turētāji…nu kā nu vien jūsu ego tīk😄😄😄😄..laikam tomēr jūs esiet diagnoze..normāli atbildēt pa cilvēcīgo nemākiet..jau jutu pēc tavām atbildēm, ka velk uz elektrojūzeriem..tobiš sakarīgi atbildēt nemāk..🤭🤭

Tēma: "Ja būtu mana teikšana, elektromobiļi neeksistētu!" - tēma iekšdedzes dzinēju atbalstītājiem

GB12 rakstīja:

“…viens piemēram ir par stereotipiem - ja benzīns vai dīzelis, tātad visi viņi ir nojāti, kūp, nepārtraukti jāremontē…”

Šis pats ir arī pretējā virzienā - ja “tosteris”, tad viennozīmīgi kaut kur pa ceļam būs jālādē vai arī obligāti nobruks kāds bloks, kas būs jāmaina par vairākiem tūkstošiem… Reku, te pat forumā vēl nesen viens karstgalvis uz pāris dienām bija ieklīdis un EV lietotājus par lohiem mēģināja saukt. Viņa galvenais arguments visam bija - paprasi ChatGPT, tur ir rakstīts… 

“…čomam ir volvo v70, 2004 gada, noskrējiens pie 440000 un nekas nekūp…”

Šim piekrist 100%. Aizvakar pabraucu ar viena klienta 2012. gada A6 - mašīnai 388k uz tāfeles, ekoloģija gandrīz kā jaunam, DPF mainīts (vai mazgāts) nav nekad. Jo cilvēks brauc tā, kā arī dīzeli ir jābrauc - garas distances. Sen nebiju tik dzīvu auto ar tik lielu nobraukumu redzējis. Tas auto vēl ies un ies…

P.S. Vairums te zina, ka pats braucu ar hibrīdu un esmu apmierināts ar savu auto - retais, kurš man jau ir gadu... 😁 Bet… iespējams, mani te drīz gaida diezgan būtiskas pārmaiņas dzīvē, kā dēļ būs ļoti jādomā par otru auto. To izskatu kā EV - sievietes ikdienai no Pierīgas uz centru.

 

 

 

GB12 tas par chat gpt bij labs🤭😆..nu cik man tā pieredze ar eletroauto bijusi,tad vienīgais , kas atstāja iespaidu wow bij Taycan💥😇..pārējie kā dators uz riteņiem, neizraisīja nekādas emocijas..ne cupra, ne teslas..bet katram savs, un man piedur benzīnnieki..bet te daži kas brauc ar eļektričkām nodarbojas ar demagoģiju un sludina, ka aiz viņiem ir nākotne n shit🤭..tas pox, ka viņu ir 1%🤭 un absolūtais vairākums pārvietojas LV ar ICE. Par audiku dīzeli,Tev piekrītu, pareizi kopts un maukts pa tālajiem gabaliem, tur vēl braukt un braukt.. 

Kas Tev par hibrīdu? Moš arī zini ko pastāstīt par bmw 540 g31 benzīnnieku b58?🙂 Cik blogerus esmu paskatījies un parunājies, itkā jau saka ka viens no labākiem šā brīža motoriem🤔..fl nāk ar 333zs un cik saprotu hibrīds…kas protams atbaida..līdz 2020 gadam ir 340zs parastais benzīnnieka..bet nu pagaidām vēl plānos man ar audiku braukt kādu laiku..patīk tā mašīna..

Par tām eļektričku baterijām man te atkal čalis viens stāstīja, ka esot līdzīgi kā ar telefoniem, jo vairāk nolietots, jo mazāku attālumu varot nobraukt.. jebkurā gadījumā, katram savs,tajā gadījumā čalītis pārsēdās finālā atpakaļ uz ICE un ļoti apmierināts..arī nepavilkās uz ev..

 

Tēma: "Ja būtu mana teikšana, elektromobiļi neeksistētu!" - tēma iekšdedzes dzinēju atbalstītājiem

ICE  mašīnu uzpildot Tev diezvai tas autiņš nekur nebrauks, jo redziet te apdeits uz minūtēm 40 pēkšņi😆..Māris tak dalījās ar piemēru saistībā ar jaunu china auto kautkādā autoatklāšanā.. davai pa tēmu, ja labāk? Peace 😇

Tēma: "Ja būtu mana teikšana, elektromobiļi neeksistētu!" - tēma iekšdedzes dzinēju atbalstītājiem

Redzami jau pāris sarunu virzieni topikā😃..viens piemēram ir par stereotipiem - ja benzīns vai dīzelis, tātad visi viņi ir nojāti, kūp, nepārtraukti jāremontē 😆.. ford transit jau nu galīgi nav nekāds etalons, lai spriestu par iekšdedzes dzinējiem kopumā, kautgan pieļauju, ka nobraukums viņam iespējams jau krietni pāri pusļimakam bij, kā jau darba zirgam .. čomam ir volvo v70, 2004 gada, noskrējiens pie 440000 un nekas nekūp… auto daudz patīkamāks (super ērts ādas salons, nekas nekur neklab un nesit cauri lētuci) nekā jauns tiguan…

Runājot par iekšdedzes dzinējiem, dalāmies ar noderīgām pieredzēm par foršām tačkām, kādas atziņas, servisa izmaksas un kāds autiņš kopumā ir vadāmības, salona kvalitātes un uzticamības ziņā (pieļauju, katram jau savs aparāts ir vistuvākais

Kā jau daži te piefiskējuši, pats braucu ar 2018 c7 2.0 benzīnieku, kvatra..patīkams verķis, divu gadu laikā tikai apkopes, nekas vēl nav plīsis..pagaidām :D..kopumā vērtēju kā uzticamu tačku ar super emocijām vadāmības ziņā, arī salona kvalitāte šim modelim vēl ir līmenī..kā nākamo autiņu izskatu kā variantu 5 bmw g31 ar b58 motoru..itkā tantes pieturā runā, ka esot dikti jau uzticams..moš kādam tāds ir, un var padalīties ar pieredzi

Nu jā, vēl viens topika virziens varētu būt, kā atpazīt eļektričku jūzerus :DD..nu 

1)viņi kā bābiņas lien visos topikos un uzskata , ka tikai viņu uzskati ir vispareizākie 2) vērtē sevi par kautkādu augstāku kastu, jo patīk aroganti izturēties pret tiem, kam piedur autiņi ar iekšdedzes dzinējiem :DDDD nu tas tā īsumā :DDD 

 

Tēma: "Ja būtu mana teikšana, elektromobiļi neeksistētu!" - tēma iekšdedzes dzinēju atbalstītājiem

Vai Tu gadījumā neesi elektroauto īpašnieks?🤔

Tēma: Loud Jurmala 2026 auto saiets

Ok, Zzzz būšu Tevi tad pārpratis.. par Jūrmalu kā sūnu ciemu piekrītu..boring pilsēta ar vienu nabaga jomas ielu un pisotru bīčbāru pludmalē, kur tiešām iegriež ballīti..ja pilsēta pretendē uz kūrortpilsētas statusu, tad vasaras laikā gribu ,lai tur action būtu kā Spānijas Benidormā…savādāk tādu piķi par vasarnīcas īri  jāmaksā būtu tikai par baltām smiltiņām?😉😇.. un kādu krutu pludmales festivālu autofaniem arī varētu …miladzem tak atļāva pa pludmali ārdīties dēļ sava lielkoncerta🤣…bet jā latviešu burning man būtu kruta!!!!! Es tosč piedalītos😉..peace un lai visiem jauka diena😉

Tēma: Loud Jurmala 2026 auto saiets

Dēļ tādiem latviešiem kā Tu un tml, kuriem otrs latvietis ir gardākais ēdiens arī šādi pasākumi tur nenotiek😇..ka tik kautko iepļekāt negatīvu ne cienījamais zzz😇

Tēma: Degvielas cenas Latvijā un pasaulē

Precīzi pateikts! Eļektričku fanātiem visādiem anonimiķiem un co to nav lemts saprast.😇 Es domāju, ka ikdienas sadzīvē visi turpinās braukt kā brauca, pat ja atkal cena būs 2 eur/litrā...esam tur bijuši un ielas nekļuva tukšākas..mani toč tas neietekmēs.. patīkami nebūs, bet kā ir tā ir..neiešu jau sludināt ka tādēļ jāpāriet uz eļektričkām😂😂😂😂

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Te dažus komentārus palasot,it īpaši Opja, šķiet daļai tautas patīk galējībās iet ar salīdzinājumiem🤔😁...latvietis latvietim visgardākais ēdiens...man nav iebildumu pret noteikumiem un to, ka jābūt sodu sistēmai..bet sistēmai jābūt adekvātai..samērīgai..nu kautvai ar otro vai trešo reizi +30 tiesības nost..kurās ES valstīs vēl ir spēkā noteikumos,ka pie +30 tiesības hrjakt nost?🤔

Tēma: iAuto jauns logo 2023

Nez...aiz cienjas pret iauto dibinaataju vareja jau logo ari nemainit..jautajums kadelj tieshi tagad,nevis kad no Reda paarnjemi iauto?

Tēma: Labākās filmas, ko ir vērts redzēt

m.imdb.com/title/tt11712058/?ref_=nv_sr_srsg_0 Principā cik redzēts,tad viss ir kvalitatīvs, kur Taylor Sheridan ir roku pielicis: m.imdb.com/name/nm0792263/?ref_=tt_cl_scc_2

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Dēļ tādiem auniem kā Tu Brady,arī krievi tiek pie varas..vēlēt ir jāiet visiem un obligāti..jo krievvalodīgie cik redzams aktīvi iet..un pēctam no letiņiem jāklausās apkārt kāpēc atkal saskaņa ir pirmajās rindās..da tāpēc,ka ir paši mēs neejam vēlēt..un katra šitāda pilsoņa pasivitāte ir plus punkts krievu labā

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nacionā apvienība ir vienkārši populisti,kas cenšas uz jūtām spēlēt,bez seguma..tukšs nummurs..gan pret nodokļu atvieglojumiem ir balsojuši,gan arī bija pirmie lielie kliedzēji,kad bija pirmā bēgļu krīze.. mums bija savas kvotas,bet partija kliedza,ka nevarot tos 700 bēgļus laist Latvijā..atņems darbu vietējiem,daudz naudas aizies viņu atbalstam..finālā uzņēmām šķiet tikai 500 bēgļus..un- kautkā ievērojami izauga vai kritās iedzīvotāju dzīves līmenis,ka pieņēmām tik cik pieņēmām..atbilde ir nē..llīdz ar to uzskatu viņus par tīrākiem populistiem

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu un,ka saņēmuši ieročus no ASV...no Latvijas Stinger saņēma..no citām valstīm vēl ko tur..un? Labi..te pat nav vērts diskutēt tālāk

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jēziņ..cik tam brediipusam gadu vispār? Kāds sammits? Sen jau atcelts..pričom tur amerikāņi..jēziņ..tāds duriks

Tēma: Šogad forumam un portālam iAuto paliek 20 gadi! Dalies savās atmiņās :)

Iespējams krītu nostaļģijā,bet vecie iauto laiki..tas tik bija kautkas!!! Sākot ar ford iauto kluba dibināšanu,dažādiem autoklubu saietiem..Čau Din un Amerikāņu auto klubam,tusiņi Tavā Voyager joprojām atceros:D..atceros izbraukumu uz Valmieras kartinga halli,ar dažādām atrakcijām..ford iauto kluba saiets Ērberģē bija episki..2002-2005 šķiet arī bija viskrāsainākais laiks manuprāt..tika iegūti daudz jauku paziņu,autoentuziastu..no ford kluba laikiem joprojām ir čomi ar kuriem regulāri tiek komunicēts..pozitjivņix visā krāšņumā...Reds īpaši jāuzslavē par tā laika aktivitāti.. bija forši laiki..būtu interesanti,kad kļūs iespējams, sava veida izlaiduma festivālu kādā viesu namā sarīkot ar iauto tā laika jūzeriem,esošajiem..

Tēma: Kuras spēles Tu spēlē telefonā, ieteikumi un atsauksmes par spēlēm

Car x drift racing ,real racing 3...tiem ,kuriem auto tēmas spēlēs patīk..laba grafika,pietiekami apjomīgas,regulāri apdeiti..

Tēma: Velo josla Čaka ielā

kārtējais marazms...principā kā ielu var norakstīt... nevienam "adekvātam" pilsonim, kas šo ideju apstiprināja neienāca prātā paredzamie sastrēgumi+smogs? Nu kakova huja tie riteņbraucēji nevar pārvietoties pa ietvi, kas tāpat tur ir gana plata? nu watafak gribas nobļauties...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu es piemēram naļikā arī nopirku...cits stāsts par tiem,kas lec augstāk par zemi...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šeit es pilnībā piekrītu..un jā paveicās tikt pie kopta modeļa, plus no savas puses ar visas apkopes dodu veikt laikā, kapeikpišana nenotiek un tā..TA abus gadus pa nullēm izieta..automāts vnk perfekti strādā..savu viedokli ar nevienam neuzstiepju..korekti padalījos ar labu pieredzi.. un tieši tā -nopērkot jaunu pa 90, tirgus cenas krituma ziņā pazaudēts tiek vairāk..bez remontiem neiztikt gan jau nākotnē, kā ar jebkuru auto- bet kad višh paprasīs ko nomainīt, škrobes nebūs, jo freud im fahren ir baigais ar šo auto..peace un visiem nice weekend

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

a6 c7, nevis a7...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

easy...a7 c7, versija ar 2.8 atmosferisko dzinēju..nu jau 2us gadus nav nekādu problēmu..at alll..gadā vidēji nobraukti 10-15 tk.. salīdzinājumā japāņus nācās vest uz servisu reizi pusgadā toč..nav nekas pret japāņiem-bet nu ar audi gaitu, komfortu nesalīdzināt.. visi heiteri -go 2 ze na# plīz :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

viencexperc rakstīja: Ja ierēdnis var strādāt attālināti, tad viņa darbs vispār nav vajadzīgs.

Ierednis ne vnmēr ir bruņotie spēki un poliči...zinu pietiekami daudz ieredņus,kuriem pamatā darbs ir ar datoru..vpn un visam tiec klāt...strādā kaut pludmalē...viss atkarīgs no jomas,tāpat kā privātajā...tev viss vnmēr jāpaskaidro un secinājumi no komētas izvilkti

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Samsung Galaxy S20...

Tēma: Nissan Juke auto tests, atsauksmes un iespaidi 2020 / 2021

Joprojām atsakos saprast cilvēkus ,kuri gatavi izdot plusminus 20pakas par Žuku...auto mazs,nekāds...salona un trokšņa kvalitāte nekāda...

1 2 3 4 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti