Kārtot: Augošā secībā
1 2
tuncis 07.12.2007 11:51

Nē, tas ir tas rolis, kurš mopēdu tirgoja!

tuncis 24.11.2007 18:40

Pasaulīt, kādi jūs nervozi! Es tiešām nebiju šo video iepriekš redzējis un man likās, ka tas ir pietiekami interesans iAuto izsmalcinātajai publikai. Laikam jau nē... Piedodiet...

tuncis 20.08.2007 11:26

primo rakstīja: par poļiem tos ļautiņus nevajadzētu saukt, jo tie, viņi nav.

galu galā tas ir apvainojums poļu tautai.

Poļu tautai vajadzētu padomāt, kā viņa ir tik tālu nokļuvusi, ka katrs kaktu tirgonis tiek ar viņiem asociēts, izdarīt secinājumus un pieņemt mērus - nevis apvainoties!

tuncis 20.07.2007 10:59

Par Ladām runājot... Viedoklis no malas...

www.youtube.com/...

tuncis 13.07.2007 13:41

raimondsm rakstīja: nē, esmu izdomājis parunāt par grāmatam, labām satelītprogrammām un salīdzinoši lētiem fotoaparātiem, kuriem tagad ir 12 megapikseļu, Manuprāt, interesantas tēmas.

Tēmas, protams, interesantas, bet vai tev neliekas ka tām vairāk piemēroti būtu, piemēram, igrāmata.lv, isatelīts.lv un ifoto.lv portāli? Kapēc par visām varītēm jācenšas pacelt autoportālā tēmas, kam te nav jābūt?

tuncis 12.07.2007 14:54

Gnoms rakstīja: ... jamajiem jau bij kikstarteris...

Kikstarteris manam verķim bija gan... Pašā sākumā pat varēja mopēdu palaist ar to verķi - vēlāk jau nu gan nečakarējos, ātrāk un vieglāk bija iestumties!

tuncis 12.07.2007 12:54

Gnoms rakstīja:

nea... tev bij Rīga 16 vai Rīga 22

Ļoti pat iespējams. Tur vispār bija daudz viskautkas no viskautkā - tāds elektromehāniskais konstruktors lieliem puikām!

tuncis 12.07.2007 10:55

316i rakstīja: šis bija vispopulārākais laikam kādreiz katls.lv/...

Ooo! Šitāds man arī bija - labs aparāts! Gadu pusotru gāja labi, vēlāk iestājās cikls: nedēļu regulē - 1 dienu brauc! Labais stils bija vadāt līdzi tādu pamatīgu skrūvgriezi, iespraustu stūrē! Aizbrauc līdz Beberbeķiem vasarā nopeldēties - uz Zolitūdi stum atpakaļ pusdienu. Galvenais, ka benzīnu varēja pa velti pie krievu armijniekiem dabūt - iedod zaldātiņiem pa bāzi pabraukāties, un šie salej tev pilnas visas līdzpaņemtās burkas! Žēl, ka 90 gadu sākumā nospēra - zaglēni bija vēl man aizbarikādējuši durvis no ārpuses, pēc tā tikai pamanīju, ka šķūnis uzlauzts!

tuncis 12.06.2007 10:43

Tad es šogad tomēr būtu izvēlējies auto ar 2.4 nevis 2.0 l motoru!

tuncis 08.06.2007 14:32

pirdiens rakstīja: Ta vienalga. Mehānisms, domāju, ir apmēram vienāds.

Apmēram vienāds... Paņem kafijas dzirnaviņas un apskaties - tur arī motorīts asmeņus griež!

tuncis 06.06.2007 14:41

Redaktors rakstīja:

Tikai lai viņi nedomā, ka kaut kādā glušā bailīgākie vadītāji apstāsies uz šādu netrafarētu auto pieprasījuma.

Viņi jau nemaz nestādinās! Viņi tevi fotografēs un pēc tam par kvalitatīvākajiem attēliem piestādīs rēķinu! Apmēram kā uz kruīza kuģiem, tikai, diemžēl, šeit laikam nebūs iespēja atteikties iegādāties fotoattēlus.

tuncis 16.05.2007 12:15

krisus rakstīja: labaak fly & drive

Ja ceļojuma mērķis ir tieši Atēnas vai Grieķija, tad varbūt jā. Ja ir iecerēts piedzīvojums kā ceļojums ar auto, tad fly nederēs.

tuncis 15.05.2007 16:39

Graberis rakstīja:

tuncis rakstīja: A kas notiek, ja Bergmanis velk pāri ceļam pa gājēju pāreju lokomotīvi!? Lokomotīve skaitās velosipēds? Ņemot vērā, ka Bergmanim nav lokomotīves vadīšanas apliecības un viņš nemāca nevienu braukt ar to. Un pirms tam ir apskatījis Palaidnieku no labās un kreisās puses...

Tu te nejauc gaisu - stumšana ir stumšana, bet vilkšana kaut kas pavisam cits.

Sorry pārlasīju noteikumus - tagad viss skaidrs. Ja Bergmanis lokomotīvi velk - tad tās ir ragaviņas!

tuncis 15.05.2007 15:53

A kas notiek, ja Bergmanis velk pāri ceļam pa gājēju pāreju lokomotīvi!? Lokomotīve skaitās velosipēds? Ņemot vērā, ka Bergmanim nav lokomotīves vadīšanas apliecības un viņš nemāca nevienu braukt ar to. Un pirms tam ir apskatījis Palaidnieku no labās un kreisās puses...

tuncis 15.05.2007 11:44

Atvainojos, atkal links...

Krievu autoābece bildēs...

fishki.net/...

tuncis 14.05.2007 14:25

Skarbi. Varbūt kāds arī aizdomāsies un piebremzēs. Tai skaitā arī es.

tuncis 10.05.2007 21:35

LyNx8 rakstīja: A ko tur piežmiegt? Viss ir legāli - cilvēki paši maksā to naudu par sava vārda iedrukāšanu uz sienas. Oficiāli daļa naudas tiks pārskaitīta labdarībai, a pārējā aizies pašu vajadzībām, nosedzot algas un izdevumus. Algas šajā gadījumā tās nevājākās...

Bet viss ir godīgi un cilvēkiem mozga strādā - ja jau ar viltu to naudu izspiestu, bet šie izdomāja feinu biznesa modeli, uz ko citi parakstās. Priekš kam te KNĀBis un FinPo ?

Nu bet tieši tā - tur takš ir skaidri un gaiši viss uzrakstīts - ja mums nekas nesanāks, atpakaļ neviens neko nesaņems. Gribat maksājat, gribat nē... Ja pietiekami daudzi samaksāsiet, mēs jūsu vārdu uzrakstīsm uz sienas. Cepuri nost par ideju. Tikpat ģeniāla, kā ER kampaņa - "Sametiet man miljonu un es nezagšu!" Miljonu, starp citu, nesameta... Sienas arī droši vien nebūs...

tuncis 10.05.2007 21:30

Labs rakstīja:

shmurger rakstīja: buutu ceeneri iedevis un kratiijies taalaak... nee nu ja laika kaa liellopa meeslu , tad jau var grauzt nagus un gaidiit, kameer shis uzskricelees....

Viņš vienkārši ir godīgais LV pilsonis, kurš saka NĒ korupcijai

Nemaz jau nu arī ne tik godīgs pilsonis... bet vismaz tik daudz es pagaidām nopelnu, lai šajā gadījumā varētu lepni teikt NĒ korupcijai... Vispār jau šis ir oftopiks - parunājam labāk par spidometriem!

tuncis 10.05.2007 21:26

farruhs rakstīja:

Blins... viņš tak tev taisnā textā bulciņu prasija...

Nu skaidrs, ka prasīja! Bet es kaut kā tiešām cenšos īpaši nepārkāpt un tajās retajās reizēs, kad man par to jāmaksā - nu, tad es arī maksāju. Un tā kā esmu arī pietiekami riebīgs pēc rakstura, tad šajās reizēs atļaujos maksāt par visu izrādi - no pirmā līdz pēdējam cēlienam. Prologs - ceļmalas krūmos (vai no kaut kādas pažobeles) nozib kaut kas zaļš, spīdīgs un apaļīgs, kas cenšas nonākt punktā A ātrāk par mani un sajūsmināts māj man! Izrādes sportiskākā daļa - dinamisks moments! 1. cēliens. Labdien. Dokumentus. Pārkāpjam. Nav labi. Tiec vērtēts un izsvērts, atzīts par labu esam. Cerību pilns un pacilājošs moments. 2. cēliens. Pienāciet pie mūsu auto. Sods būs bargs. Protokolu nāksies ilgi aizpildit, utt. Izrādes temps tiek kāpināts, ilgas un cerības sasniedz augstāko punktu! 3. cēliens. Neko darīt. Tā sanāca. Nekas es pagaidīšu - man nekur nav jāsteidzas! ( ) Traģisks mirklis - cerības ir sagrautas, visapkārt vējo neizpratne un aizdomīgums (vai tik nav stukačs?!)! Epilogs. Parakstieties. Turpmāk brauciet uzmanīgāk. (caur zobiem) Paldies. Cauri zaudējuma rūgtumam abās pusēs (cerams!) cauri izvijas neliela gandarījuma sajūtas atblāzma, ka ir ievērots LIKUMS un NOTEIKUMI. Kas, kā jau vienmēr, nenes tādu labumu un prieku, kā to pārkāpšana un neievērošana...

tuncis 10.05.2007 19:38

farruhs rakstīja: Aizvakar uz Plesens mani nostādināja... kruizēju uz +/- 125km/h ... maitas mani nošāva... protokolā ierakstija 117 ,bet tas ar visu Stalkera 7km/h kljūdu... sods 5ls... es vēl ierēcu un aundarim jautāju,nah vispār stādināja?

Mjā, forši tev... Mani vārdadienā uz Mūķenes ar 73 km/h apturēja un 30 Ls kak ņebivalo. Ar oficiālo protokolu... Likās jau pašam, ka braucu mierīgi, bet saulainā diena un tukšais ceļš kaut kā bija kāpinājuši to ātrumu. Saruna jau gan arī bija tāda inčīga. Tipa - pienāciet pie mums. Ments - ziniet, ka jums būs sods 30 Ls... Es - nezināju, neko darīt, tagad zināšu. Ments (tādā vieglā sašutumā) - Man tas protokols būs 15 min. jāraksta!!! Es - ??? (raustu plecus, ko tad es tur varu līdzēt, tipa. Ne jau es te uzprasījos ciemos, pats apstādināji...) Tā arī palika - pēc 7 min. atnesa parakstīt protokolu un atvadījās. Kaut kā šitais baigi besī - no maniem 5 pārkāpumiem, 3x ir tādās gaidpilnās balsīs stāstījuši, cik dārgi tas man izmaksās, un cik ilgi stādās protokols utt.

tuncis 07.05.2007 17:39
tuncis 23.04.2007 17:22

nopietnis rakstīja: parastaa pecka bez klimas, bez kond, triis aatrumi. sleedzis darbojas, a kur mekleet pretestiibas? man te viens par kaut kaadiem rezistoriem iemineejaas.

Ja tu nezini kas ir pretestība, kas rezistors un kur to visu meklēt, tad labākais, ko varētu izdarīt - aizdzen savu auto uz servisu un viss būs čikiniekā. Un nemaz nebūs tik dārgi, kā tad, kad nejauši pats grābstīdamies nosvilināsi vēl kaut ko.

tuncis 20.04.2007 19:12

Es savai krustmeitai savulaik nopirku divriteni ar papildriteņiem kaut kādā rotaļlietu veikalā, kas vismaz pirms gada atradās pie universālveikala centrs - aptuveni tur, kur kādreiz plašu veikals bija. Likās tīri labs, cik tieši maksāja, neatceros, bet noteikti mazāk par 80 Ls. Tiesa, tas kāreiz bija rozā un ar puķītēm... kā jau krustmeitai, bet pieļauju domu, ka tur varēja būt arī citādāki, jo tā pa miglu atceros, ka bija arī citi riteņi, bet pa cik man aktuāls bija tieši rozā, tad uz tiem neskatījos.

tuncis 20.04.2007 11:31

Izskatās, ka šitie lohatroni ir sametuši iekšā reālus cilvēku vārdus un bildes no draugiem.lv, vai kaut kā tā... Nu, tipa lai citi padomā - ooo, ja jau tas ir te piereģistrējies uz sienas, tad jau es ar... Vismaz es manīju dažus, par kuriem gribētos domāt, ka viņi nemūžam uz šitik lētu uzmetienu neuzķertos.

tuncis 12.04.2007 12:46

nafigators rakstīja:

Tu akmeņus vadā salonā līdz?!

Gribētos redzēt, kas no tevis un taviem ratiem pāri paliktu pēc šāda izgājiena. Reti kuri, kas ar tādiem vāģiem braukā, ir ar plikām rokām ņemami!

Vairāk gan šķiet, ka lielākā daļa, kas ar tādiem vāģiem braukā, ir vienkārši nez kapēc iedomājušies, ka nav ar plikām rokām ņemami.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti