Rīgā automašīna notriec bērnu - iAuto

Rīgā automašīna notriec bērnu

 
Nozare.lv | 18.februāris 2014 8:06

Vakar Rīgā vieglā automašīna notrieca astoņus gadus vecu zēnu.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Allažu ielā 1959.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Opel", notrieca 2006.gadā dzimušu zēnu. Cietušais bērns ar galvas traumu un ķermeņa sasitumiem nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 48 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 32 avārijas, kurās cieta septiņi cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 11 autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti četri autovadītāji.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen uzsāk Ķīnai izstrādātā ID.UNYX 08 ražošanu

Volkswagen Anhui sācis elektriskā SUV ID.UNYX 08 ražošanu Hefei pilsētā Ķīnā. Šis modelis ir īpašs, jo tas ir pirmais auto, kas izstrādāts sadarbībā ar Ķīnas elektroauto ražotāju XPeng, kurā Volkswagen pieder aptuveni 5 % akciju. Lasīt vairāk

 

Sānslīdē ar elektrību. Ar jaunāko Toyota bZ4x uzveicām Latvijas ziemu (+ VIDEO) 1

Toyota bZ4X atjaunināto modeli pagājušogad iepazinām Spānijā, kur pilnpiedziņas versija patīkami pārsteidza kalnu ceļos. Tagad laiks noķert ar elektromobili pēdējo sniegu. Noķērām! Lasīt vairāk

 

Koksne naftas vietā. Inovācija ceļu būves nozarē (+ VIDEO)

Vai ceļu būve var kļūt par daļu no Eiropas zaļā kursa? Rīgas Tehniskās universitātes pētnieki pierādījuši, ka var. Viņi izstrādājuši unikālu metodi, kurā ierasto naftas produktu – bitumenu – aizstāj ar dabisku koksnes līmi jeb lignīnu. Lasīt vairāk

 

Benzīns 1,24 EUR, dīzeļdegviela 1,32 - vācieši pērk Polijā 6

Polijā degviela maksā ievērojami lētāk, tādēļ liels skaits vāciešu dodas uz kaimiņzemi, lai savu automašīnu tvertnes uzpildīti tur. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti