Inčukalna novadā automašīna smagi traumējusi vīrieti - iAuto

Inčukalna novadā automašīna smagi traumējusi vīrieti

 
Nozare.lv | 25.augusts 2014 8:17

Vakar Inčukalna novadā automašīna smagi traumējusi kādu pagaidām neidentificētu vīrieti.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūra LETA uzzināja, ka uz Vidzemes šosejas 1987.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "VW", notrieca gājēju, pagaidām neidentificētu vīrieti. Cietušais gājējs ar politraumu nogādāts slimnīcā.

Ap pusnakti Zilupes novadā 1979.gadā dzimis vīrietis, vadot kravas automašīnu "Scania" ar puspiekabi, uz slapjas brauktuves netika galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa grāvī un salauza dzelzceļa pārbrauktuves luksoforu un ceļa zīmes. Avārijā bojāta automašīna, bet vilcienu satiksme atjaunota pēc stundas.

Alojas novadā, uz autoceļa Ainaži - Matīši, 1978.gadā dzimusi sieviete, vadot motociklu "Yamaha", nobrauca no ceļa un apgāzās. Motocikla vadītāja ar galvas traumu un sasitumiem nogādāta slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēta 21 avārija, kurās cietis viens cilvēks.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 23 autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā tika aizturēti desmit iereibuši autovadītāji.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti