Krimuldas novadā automašīna nāvējoši traumē gājēju un pamet notikuma vietu

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 15.aprīlis 2016 6:22

Vakar Krimuldas novadā nenoskaidrots autovadītājs nāvējoši traumējis gājēju un pametis notikuma vietu.

Negadījums noticis ap plkst.21.54 Krimuldas pagastā, pagriezienā uz Inciemu, kur pagaidām nenoskaidrots autovadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu uzbraucis gājējam, kurš notikuma vietā gājis bojā. Savukārt autovadītājs negadījuma vietu pametis.

Rīgā, Brīvības gatves un Džutas ielas krustojumā 1980.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Volkswagen" uzbraucis 2003.gadā dzimušai meitenei, kura nogādāta slimnīcā. Arī Jēkabpilī vakar cietusi gājēja - 1959.gadā dzimusi sieviete, kurai ar automašīnu "Ford Focus" uzbraukusi 1957.gadā dzimusi sieviete.

Daugavpilī, Šaurajā ielā, 1987.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Volkswagen Passat Variant" uzbraucis 2005.gadā dzimušai meitenei, kura ar traumām nogādāta slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki, no tiem pieci bijuši gājēji vai velosipēdisti, viens gājis bojā.

Vakar par ātruma pārsniegšanu sodīti 233 autovadītāji

Vakar par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu sodīti 233 autovadītāji, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Rīgas reģionā par ātruma pārsniegšanu noformēti 74 administratīvā pārkāpuma protokoli, Zemgales reģionā noformēti 76 protokoli, Vidzemes reģionā sodīti 29 šoferi, Kurzemes reģionā 30, bet Latgales reģionā - 24 šoferi.
Par agresīvu automašīnas vadīšanu Rīgas reģionā sodīts viens šoferis.

Savukārt par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sodīti divi šoferi Rīgas reģionā un trīs šoferi Vidzemes reģionā.

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pat speciālajā Jūrmalas domes stāvvietā "torčī" nolauzts stabs un apdraud gājēju drošību (+ FOTO) 10

Ko var sagaidīt no Jūrmalas valstspilsētas domes, ja pat tiešā tās tuvumā, uz bruģa, redzami nolauzti ceļa zīmju stabi, kas, maigi izsakoties, ir bīstami? Lasīt vairāk

 

Cenu izmaiņas degvielas uzpildes stacijās notiek ar nobīdi (+ VIDEO) 5

Lai gan pasaules biržās naftas vērtība šajās dienās svārstās, autovadītāji lielu atvieglojumu vēl nejūt. Iedzīvotāji spiesti pielāgot ikdienas izdevumus, kamēr eksperti norāda - cenu izmaiņas degvielas uzpildes stacijās notiek ar nobīdi. Turklāt situācija Tuvajos Austrumos joprojām ir nestabila, tāpēc tās attīstība tuvākajās nedēļās ir grūti prognozējama. Lasīt vairāk

 

Tesla un Ķīnas ražotāji: TOP-10 pārdotākie elektroauto 2025. gadā 7

Noskaidrots, kas ir pērnā gada pasaulē visvairāk pārdotie elektroauto – jau atkal dominē Tesla, bet pārējās vietas pirmajā desmitniekā ieņem Ķīnas autoražotāji. Lasīt vairāk

 

Latvijā degvielas vidējā cena martā pieaugusi par 21% 2

Latvijā patēriņa cenu vidējais līmenis degvielai šogad martā, salīdzinot ar februāri, pieaudzis par 21%, aģentūrai LETA pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti