Limbažu novadā apgāžas kravas auto "Sisu" ar piekabi

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 6.septembris 2016 9:05

Limbažu novada Viļķenes pagastā, ceļa Limbaži-Salacgrīva 8.kilometrā apgāzusies 1964.gadā dzimuša vīrieša vadītā kravas automašīna "Sisu" ar piekabi. Negadījumā cietis automašīnas vadītājs, kurš no hospitalizācijas atteicies, kā arī 1943.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā.

Vakar Bauskā automašīna uz gājēju pārejas notriekusi velosipēdisti, kura ar traumām nogādāta slimnīcā. Negadījums noticis Zaļajā ielā, kur 1938.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Volkswagen Golf" uz gājēju pārejas notriecis 2003.gadā dzimušu meiteni, kura ar traumām nogādāta slimnīcā.

Gulbenes novada Stradu pagastā nenoskaidrots autovadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu uzbraucis 1972.gadā dzimušai velosipēdistei, kura pēc sadursmes nogādāta slimnīcā.

Savukārt Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē, notikusi sadursme starp automašīnu "Volkswagen Sharan", kuru vadījis 1967.gadā dzimis vīrietis un motociklu "Harley Davidson", kuru vadījis 1983.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cietis un ar traumām slimnīcā nogādās motocikla vadītājs.

Par ātruma pārsniegšanu vakar noformēti 239 pārkāpuma protokoli. 

Visvairāk protokolu noformēts Rīgas reģionā - 108. Zemgales reģionā noformēts 41 protokols, Vidzemes reģionā - 38, Latgales reģionā 36, bet Kurzemes reģionā - 16 protokoli.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā pieķerti četri šoferi Rīgas reģionā, bet par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā - pa vienam šoferim Rīgas, Zemgales, Kurzemes un Latgales reģionā. 

Par automašīnas agresīvu vadīšanu apturēti seši šoferi Rīgas reģionā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 74 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 17 cilvēki.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen dienesta auto lietotājiem “piegriež skrūves” 2

Volkswagen sistēmā strādājošajiem darbiniekiem, kas izmanto dienesta auto, būs jārēķinās ar stingrākiem noteikumiem uz to lietošanu un tēriņiem. Lasīt vairāk

 

Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO) 10

Vakarvakarā Grīziņkalna apkārtnē Rīgā atkal valdīja saspringta gaisotne. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests tur veica speciālu pārbaudi, lai noskaidrotu, vai jaunie modālie filtri, kas kavē auto tranzītu, neaizsprosto ceļu glābējiem. Secinājums – betona kluči un šaurās apkārtnes ielas, operatīvo tehniku burtiski iesprosto. Lasīt vairāk

 

Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO) 3

Pasaulē ir tikai divas automašīnas, kurās rūc pieccilindru turbodzinējs no Audi RS3. Viens no tiem ir pats RS3, bet otrs - Cupra Formentor VZ5. Un tagad Autobrava Motors Cupra “garāžu” sasniedzis modernizētais VZ5. Lasīt vairāk

 

Audi atsauks gandrīz 100 000 elektriskos e-tron quattro un Q8 e-tron 7

Servisos būs jānovērš defekts, kas saistīts ar bremžu pedāli. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti