Aizvadītajā diennaktī satiksmes negadījumos gājuši bojā divi cilvēki

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 13.maijs 2017 9:51

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, kuros divi cilvēki gājuši bojā un 15 cietuši, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

 

Vakar plkst.14.54 Saulkrastos, Rīgas ielā, notika sadursme starp automašīnu "Audi" un velosipēdisti - 1960.gadā dzimušu sievieti, kura notikuma vietā gāja bojā.

 

Arī Brocēnu novadā piektdien pēc sadursmes ar automašīnu gājusi bojā 1942.gadā dzimusī sieviete, kura brauca ar velosipēdu.

 
Aizvadītajā diennaktī policisti par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem noformējuši 649 protokolus, no kuriem 165 bijuši par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet 12 - par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Vēl 11 protokoli noformēti par agresīvo braukšanu.
 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

ASV uzņēmums izstrādā elektrisku, autonomi braucošu kravas auto bez kabīnes (+ FOTO) 1

ASV jaunuzņēmums Humble Robotics izstrādā pilnībā autonomu elektrisko kravas auto bez vadītāja kabīnes. Jaunais modelis ar nosaukumu Humble Hauler paredzēts konteineru pārvadājumiem un būtībā ir pašbraucoša platforma ar sensoriem un kamerām kabīnes vietā. Lasīt vairāk

 

Autobūve sāk izjust motoreļļas trūkumu 10

Iemesls ir tas pats, ko piemin saistībā ar degvielu – Irānas karš. Lasīt vairāk

 

Sākusies pieteikšanās valsts atbalsta programmai videi draudzīgāku transportlīdzekļu iegādei 5

Transportlīdzekļu tirgotāji var pieteikties dalībai atbalsta programmā, lai piedāvātu iedzīvotājiem videi draudzīgus transportlīdzekļus ar valsts atbalstu, aģentūru LETA informēja Klimata un enerģētikas ministrijā (KEM). Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 10.05.2026: Dīzelis 1.967 un 95. benzīns 1.827 EUR! 95.42 USD par barelu (+ VIDEO) 8

iAuto.lv apskata degvielas cenas uzpildes stacijās un atgādina par vietējo "fenomenu" - konstanto 1,7 centu starpību dīzeļdegvielai "Neste" un "Circle K" stacijās. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti