Velosipēdists ignorē lusofora aizliedzošo signālu un tūdaļ "tiek sodīts", saduroties ar automašīnu, kas izbrauc no labās puses.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Velosipēdists ignorē lusofora aizliedzošo signālu un tūdaļ "tiek sodīts", saduroties ar automašīnu, kas izbrauc no labās puses.

Man pašam ir bijuši gadījumi ka no stūra pēkšņi izlec mašīna. Jābrauc lēni un jābremzē. Pa ceļu arī bīstami fūres brauc tuvi.
Te arī ir iemesls, kāpēc daudzi autovadītāji pie zaļā lēni uzsāk kustību. Arī pie mums ir populāri braukt pāri krustojumam, kad "tikko jau vēl bija zaļais". Lai no šādiem gadījumiem izvairītos, nevar strauji uzsākt braukšanu tikko iedegas zaļā gaisma.

par šādiem apgalvojumiem tevi "nolinčos" ne tikai iauto komentētāji, bet arī slavenais auto instruktors - pēkšņi piemirsu uzvārdu, ir bieži reklāmās, tāds melnīgsnējs, it kā kaukāziešu izcelsmes

Pie mums sarkanais krustojumā, visos virzienos, deg trīs sekundes!
Vajag kā vien iespējams čakarēt plūsmu vēl ļurinot pie zaļā, jo kāds idiots gaismas neatšķir, varbūt - šāds keiss manā autovadīšanās praksē par laimi ir bijis 1 reizi un tur neglābj kaut esi pusi laika nogulējis.
Diemžēl šis arguments arī atklāj satiksme bojāšānas kvintisenci aboslūta mazākuma tizluma dēļ !
No mīnusošanas jau nekas nemainīsies. Zinu cilvēkus, kas tieši tā arī uzskata - kamēr pie mums tik daudz braucēju pie srakanā, viņi pie zaļā uzsāks mierīgi. Pašam sava āda svarīgāka, kā kāda cita aizmugurē steiga.

Nu re, tā nemanot nonācām pie "Tiesībām paļautie"! Izrādās, ka šī tēma ir "tabu"! "Tiesības paļauties" uzliek par pienākumu visiem citiem un pašam šos Noteikumus ievērot!

Vainīgs rasisms, viennozīmīgi. Melnādainu velo braucēju bez acīm redzama iemesla notrieca Balts Jeep. Viss ir nofilmēts.
Ferrari atklājis sava pirmā pilnībā elektriskā modeļa nosaukumu un ļāvis ieskatīties superauto salonā. Lasīt vairāk
Gada pirmais mēnesis noslēdzies un Vācijas mediji publicējuši atskaiti par reģistrēto automašīnu daudzumu Eiropas lielākajā automobiļu tirgū. Lasīt vairāk
Pieprasījuma kritums pēc elektriskā Hyundai ir pietiekoši būtisks, tādēļ ražotājs pārskatīs plānus attiecībā uz ASV tirgum paredzēto modeli. Lasīt vairāk
Dacia Sandero ieņem pirmo vietu Eiropas pieprasītāko automobiļu sarakstā, bet vairāk par 200 000 reģistrāciju ir arī Renault Clio un Volkswagen T-Roc. Lasīt vairāk
Mūsu velokultisti tūlīt bļaus ka vainīgs autobraucējs.
Protams, ka vainīgs ir bloheris, kas nejēdz braukt pie sarkanā nepārredzamos krustojumos. Neatmetoties var braukt ja labi redz šķērsojamo brauktuvi uz abām pusēm, šeit timēr vajadzēja bišku lēnāk nu vai arī taisīt krietbni lielāku āķi pa kreisi lai palielinātu rezervi (kas tāpat neglābtu no džigita vai moča).
Nereāls oportūnists. Domāju, ka ilgi nedzīvos.