Trešdien avārijās Latvijā gājuši bojā trīs cilvēki 4

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 23.decembris 2021 8:45

Vakar Latvijā reģistrēti 152 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā trīs un cieta vēl 14 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Abi nelaimes gadījumi, kuros gāja bojā kopumā trīs cilvēki, reģistrēti Zemgalē.

Trešdien seši cietušie reģistrēti avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pa trim - Zemgalē un Latgalē, bet divi - Kurzemē. No cietušajiem seši bija gājēji, bet viens - velosipēdists.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi desmit autovadītājus: pa trim - Vidzemē un Rīgas reģionā, bet pa diviem - Latgalē un Zemgalē. Galvaspilsētā aizturēts arī vadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 98 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 13 autovadītāji, Zemgalē un Kurzemē - pa 25, Vidzemē - 22, bet Latgalē - 13 autovadītāji. Kopumā 11 autovadītāji sodīti par agresīvi braukšanu, vairums no tiem - Rīgā.

Kopumā policija vakar noformējusi 402 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

 
4 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
LMT 23.decembris 2021 10:51
2 0 Atbildēt

Ir arī tas džigits, kas celtniekus trenkā.

Vernons 23.decembris 2021 10:17
1 0 Atbildēt

Izskatās, ka visi apmierināti. Daži beigti, daži ievainoti, mazliet dzelži deformēta, bet tā viss ir normāli! Tagad "gudrinieki" raksta atskaites. Un kur palika Cēlais mērķis, braukt bez avārijām, bojā gājušajiem? Šim visam ir arī autors! CSDD!

Vernons 23.decembris 2021 10:59
1 0 Atbildēt

Tas ir tikai Upuris! Viņu ierobežo Likuma "Par policiju" 4. pants! Viņš drīkst darīt tikai to ko Likums atļauj. Bet mēs drīkstam darīt visu, ko Likums neaizliedz!

Uz ceļa vēl eksistē "Tiesības paļauties", CSL 19. panta 4. punkts.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kas padara “Latvijas Gada auto 2026” - “Cupra Terramar” par pieprasītu izvēli Latvijas auto tirgū? (+ VIDEO) 2

"Terramar" ir pārdotākais "Cupra" zīmola modelis un šī gada pirmajos mēnešos ar 78 pārdotiem automobiļiem ir apsteidzis tādus bestsellerus kā "Volkswagen Tayron" un "Toyota RAV4". Lasīt vairāk

 

Akcīzes nodokli uz trīs mēnešiem samazina tikai dīzeļdegvielai 15

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma Degvielas cenu pieauguma ierobežošanas likumu, kas paredz īslaicīgus pasākumus degvielas cenu mazināšanai. Lasīt vairāk

 

Škoda modernizēs elektriskos Elroq un Enyaq (+ FOTO) 2

2026. gada vasarā Škoda Elroq un Škoda Enyaq saņems nozīmīgu atjauninājumu, līdz ar to šo modeļu pircēji varēs rēķināties ar plašākām iespējām un dažādiem uzlabojumiem. Lasīt vairāk

 

Nepilni 25 000 eiro: Fiat piedāvā Fiat 600 ar klasisko benzīna motoru (+ FOTO) 4

Sešsimtās saimes modelis tagad būs pieejams arī versijā ar benzīna motoru un manuālo pārnesumkārbu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti