Valsts autoceļu tīklā būvdarbi turpinās 44 posmos

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 22.septembris 2025 12:53

Valsts autoceļu tīklā būvdarbi turpinās 44 posmos, un visvairāk ierobežojumu to laikā ir uz reģionālajiem autoceļiem - kopumā 17 posmos, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Garākais būvdarbu posms ir uz Vidzemes šosejas no Grundzāles līdz Lācupiem. Lai to šķērsotu, vajadzēs gandrīz stundu.

Vēl uz Bauskas šosejas pie ievada Rīgā notiek Dienvidu tilta 4.kārtas būvdarbi, kā arī tiek izbūvēts gājēju un velosipēdistu infrastruktūras savienojums starp Ķekavu un Rīgu. Intensīvas satiksmes laikā iespējami sastrēgumi.

Uz Vidzemes šosejas pie Siguldas viens reversās kustības posms un ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Savukārt Daugavpils šosejas posmā no Kalniškiem līdz Ļūbastei ir viens luksoforu posms, bet dažviet satiksme notiek pa vienu braukšanas joslu katrā virzienā. Ātruma ierobežojums ir 50 un 70 kilometri stundā. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir pusstunda.

Tāpat uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) pie Ludzas ir četri luksoforu posmi. Ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Tikmēr uz Daugavpils apvedceļa (A14) un A14 posmā līdz Sventei ir trīs luksoforu posmi, bet ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 30 minūtes.

Tāpat ar satiksmes ierobežojumiem jārēķinās uz valsts reģionālajiem autoceļiem. Piemēram, no Litenes līdz Balviem un no Kokneses līdz Vecbebriem ir seši pagaidu luksoforu posmi, un tur ceļā jāplāno 40 līdz 45 minūtes.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, iedzīvotājus aicina zvanīt uz "Latvijas Valsts ceļu" diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.
 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Mercedes eActros 600 pierakstās Beniluksa valstīs (+ FOTO) 1

Pilnībā elektriskais Mercedes-Benz eActros 600 iekļāvies Nīderlandes Dobbe Transport sastāvā, lai nodrošinātu bezemisiju pārvadājumus Beniluksa valstīs. Lasīt vairāk

 

Kas padara “Latvijas Gada auto 2026” - “Cupra Terramar” par pieprasītu izvēli Latvijas auto tirgū? (+ VIDEO) 6

"Terramar" ir pārdotākais "Cupra" zīmola modelis un šī gada pirmajos mēnešos ar 78 pārdotiem automobiļiem ir apsteidzis tādus bestsellerus kā "Volkswagen Tayron" un "Toyota RAV4". Lasīt vairāk

 

Volkswagen atsauks gandrīz 100 000 elektrisko automobiļu

Volkswagen grupa paziņojusi par plašu atsaukumu, kas skar gandrīz 100 000 uz MEB platformas balstītu elektroauto. Pārsvarā tie ir Volkswagen, taču uz servisiem būs jādodas arī Cupra Born. Lasīt vairāk

 

Mercedes atklāj, kuros reģionos saglabās V12 motoru

Leģendārais Mercedes-Benz V12 motors pamazām noiet no skatuves, taču tās vēl nav beigas – dažos pasaules reģionos tas turpinās dzīvot, gan ne Eiropā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti