Visi komentāri - Rīgā ierodas "Gumball 3000" dalībnieki

Rīgā ierodas "Gumball 3000" dalībnieki 8

 
21.maijs 2013 13:00

21. maija pēcpusdienā Rīgā ieradīsies "Gumball 3000" dalībnieki, kuri savus superautomobiļus plašākai apskatei izvietos uz Elizabetes ielas. Pasākuma dalībnieku ierašanās paredzēta no plkst.17 līdz 23, un košās automašīnas tiks novietotas posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Skaidrības labad jāpiebilst, ka šim pasākumam ir visai maz saistības ar autosportu, ja nu vienīgi tik daudz kā dalībnieku automašīnas, kas ir ekskluzīvi superautomobiļi. Tieši šo aptuveni 100 spēkratu dēļ varētu būt interesanti apmeklēt minēto Elizabetes ielas posmu. Sakarā ar to gaidāmi arī satiksmes ierobežojumi.
Dzīvesstila rallijs "Gumball 3000" šogad svin 15 gadu jubileju, un plašākai sabiedrībai tas pazīstams ar ekskluzīvām automašīnām, skaļām ballītēm un dažāda līmeņa slavenībām, kuras ik gadu apvienojas un dodas septiņu dienu tūrē, mērojot 3000 jūdzes pa īpaši izvēlētu maršrutu, kurā šogad ietilpst arī Rīga.
Šā gada "Gumball 3000" sākās pagājušajā svētdienā Kopenhāgenā. Dalībnieku vidū ir gan slavenības, gan monarhiju pārstāvji, gan miljonāri. Līdz šim rallijā piedalījušās tādas zvaigznes kā dīdžejs Deivids Gueta, reperis Snoop Dogg, aktrise Derila Hanna un citi, bet šogad savu dalību ir apstiprinājusi televīzijas zvaigzne Deivids Haselhofs, dziedātāja un aktrise Eve, skeitbordists Tonijs Hauks, amerikāņu reperis XZIBIT un daudzi citi.
Rīgā varēs redzēt "Ferrari", "Lamborghini", "Rolls Royce", "Porsche", "Jaguar", "Aston Martin", "Buggati Veyron", kā arī citus superautomobiļus.
Oficiālie pasākuma izklaides sarīkojumi Rīgā notiks restorānā "Bibliotēka N° 1" un klubā "Coyote Fly".

 
Visi komentāri
 
290388. viesis 22.maijs 2013 6:47
0 0 Atbildēt

Kāpēc jāklanās ākstiem, kuri izrādās? Kur tagad ir Latvijas Varenā Ceļu Policija ?? Ar slapjām bikšelēm sēž un jūsmo par Ferrari ?

290389. viesis 22.maijs 2013 7:39
0 0 Atbildēt

Gan jau iekasē lielākas pateicības kā parasti... :D

290390. viesis 22.maijs 2013 7:56
0 0 Atbildēt

viens neieradās. pārāk tizls bija.

290391. viesis 22.maijs 2013 8:41
0 0 Atbildēt

nu nez - uz šosejas neko administreatīvu, kur nu vēl kriminālu to lamatu izpildījumā nemanīju...

Brauca kā pārējie... Neizskatījās, ka tiem būu vajadzīga īpašāka CP uzmanība, kā pašmāju bāleliņiem...

290392. viesis 22.maijs 2013 9:50
0 0 Atbildēt

Vakar ar dažiem dalībniekiem riktīgi atvilkām pa A1. Izrādās, mans vecais M5 nemaz tik švaks nav.

290394. viesis 22.maijs 2013 10:05
0 0 Atbildēt

Āksti, saki!

Pats pēc āksta izskaties, Aigar! Mūsu vietējo auto/moto klubu "izbraucienos" ākstu ir daudz, daudz vairāk.

Te vismaz ir ko redzēt, nevis kā mūsējo gadījumā, kuri ik pa laikam sarīko pa "vilcieniņam".

290396. viesis 22.maijs 2013 12:26
0 0 Atbildēt

Diezgan apšaubāmatur tā "publika". Šorīt no rīta visa Augstākas tiesas puse bija piemētāta ar metala bundžam un papīriem, paši braucēji menģējās, ar visai apšaubāma izskata draiskulēm...Un tie auto vairums arī nu šādi,tādi, nekādi... Man nepatika.

290413. viesis 23.maijs 2013 8:23
0 0 Atbildēt

IV - domā tur mēsloja tikai šie ļimotūristi?

Pieļauju ka prāvākā daļa mēslotāju bija vietējie dīkdieņi, kas bija piekāpuši pasiekaloties...

No otras puses - nevienā masu pasākumā miskastu nepietiek un tas ir tikai organizatoru darbs to pietiekami fiksi sakopt...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 29

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Līdz 2027. gadam - Ķīnas Changan Eiropas tirgū ar elektroauto zīmoliem Avatr un Nevo 1

Ķīnas autoražotājs Changan nākamo divu gadu laikā plāno uzsākt savu elektroauto zīmolu Avatr un Nevo tirdzniecību Eiropā. Lasīt vairāk

 

Jau no rītdienas: Valsts policija uzsāk automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem 32

No rītdienas, 11. decembra, Valsts policija uzsāks automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli, tādiem kā – pārvietojamie un stacionārie fotoradari, 360 grādu kameru sistēmas un vidējā ātruma kontroles radari. Lasīt vairāk

 

Great Wall Motor piedāvā Haval 6 5

Ķīnas autobūves uzņēmums Great Wall Motor papildina Eiropas tirgū pieejamo modeļu klāstu ar Haval H6. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti