Visi komentāri - Jonasam trešā vieta pasaules čempionāta Francijas posma kvalifikācijā

Jonasam trešā vieta pasaules čempionāta Francijas posma kvalifikācijā

 
Nozare.lv | 4.jūnijs 2016 18:28

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien ieņēma trešo vietu Francijā notiekošā pasaules čempionāta desmitā posma MX2 klases kvalifikācijas sacensībās.

Kvalifikācijā triumfēja Džefrijs Herlingss no Nīderlandes, kurš ir Jonasa komandas biedrs "Red Bull KTM Factory Racing" vienībā.

Latvietis viņam 13 apļu distancē zaudēja 18,543 sekundes, kamēr no otro vietu ieņēmušā Dilana Ferandisa no Francijas Jonass atpalika par 8,533 sekundēm.

Savukārt otrs Latvijas pārstāvis šajā klasē Roberts Justs no "HSF Logistics" komandas aizvadīja neveiksmīgu kvalifikāciju, kurā veica tikai vienu apli, tiekot klasificēts 37.vietā.

Iepriekšējā posmā Spānijā Jonass izcīnīja trešo vietu.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pārliecinošs līderis ar 447 punktiem ir Herlingss, kamēr jau par 122 punktiem atpaliek šveicietis Žeremijs Sīvers, kurš kvalifikācijā sestdien bija sestais. Savukārt trešo vietu ieņem Jonass, kurš ticis pie 300 punktiem.

Tikmēr Justs sezonas laikā iekrājis 126 punktus un atrodams 13.pozīcijā.

Vēlāk notiks kvalifikācija prestižākajā MXGP klasē, kurā uz starta dosies arī Latvijas braucējs Toms Macuks.
Pasaules čempionāta kopvērtējumā MXGP klasē pēc deviņiem posmiem līderis ar 385 punktiem ir slovēnis Tims Gajsers, kurš pērn uzvarēja MX2 klasē. Viņš par 24 punktiem apsteidz pērnās sezonas čempionu Romēnu Fevru no Francijas.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen piemin vēl stingrākus taupības pasākumus, tostarp rūpnīcu slēgšanu

Viens no lielākajiem autobūves uzņēmumiem pasaulē turpina saskarties ar izaicinājumiem un meklēt tiem risinājumu. Jaunākās ziņas liecina, ka būs nepieciešami “masīvi” taupīšanas pasākumi, neizslēdzot rūpnīcu slēgšanu. Lasīt vairāk

 

Apdrošinātājs pērn atlīdzībās par bojājumiem elektroauto izmaksājis vairāk nekā 344 000 eiro 2

Risku apdrošināšanas kompānija "If P&C Insurance" ("If") pērn atlīdzībās par bojājumiem elektroauto izmaksājusi vairāk nekā 344 000 eiro, aģentūru LETA informē "If" pārstāvji. Lasīt vairāk

 

29 995 eiro: Bestune B70 – “Ķīnas Passat” tagad arī Vācijā 11

Vācijas tirgū kļuvis pieejams FAW grupas zīmola Bestune ražotais iekšdedzes motoru sedans B70, kas pēc izmēriem un arī sava izskata līdzinās Volkswagen Passat – savulaik ļoti iecienītam modelim, kas šobrīd nopērkams vairs tikai universāļa modifikācijā. Lasīt vairāk

 

Start-Stop sistēma ASV tirgū zaudē savu nozīmi 12

Tehnoloģija netiks aizliegta, taču savu nozīmi tā ir zaudējusi, pateicoties ASV valdības lēmumam, kas vairs neatbalstīs tos ražotājus, kas šādu sistēmu uzstāda savos automobiļos. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti