Samsung atklāj inovatīvākos viedtālruņus – salokāmos Galaxy Z Fold3 5G un Galaxy Z Flip3 5G

Foto: Publicitātes attēls

Samsung | 25.augusts 2021 16:03

Šodien Samsung iepazīstināja ar savu jaunāko un inovatīvāko viedtālruņu sēriju – salokāmajiem viedtālruņiem Galaxy Z Fold3 5G un Galaxy Z Flip3 5G. Galaxy Z sērijas viedtālruņi radīti, ņemot vērā Samsung lietotāju vajadzības un ieteikumus – viedtālruņi ir izturīgāki, kā jebkad, un to salokāmais ekrāns optimizēts, lai paveiktu pēc iespējas vairāk.

Tiem, kas meklē ierīci gan darbam ar Microsoft Office programmām, gan atpūtai – skatoties filmas, seriālus vai spēlējot videospēles – Z Fold3 būs piemērotākais viedtālrunis. Šo ierīci raksturo lieliska veiktspēja, 7,6 collu Infinity Flex displejs un pirmo reizi tas ir saderīgs arī ar viedo pildspalvu jeb S Pen. Savukārt, Z Flip3, kas viegli iegulst plaukstā un ir ērti ieliekams kabatā, izceļas ar modernu dizainu, uzlabotu kameru sistēmu un lielāku priekšējo ekrānu. Šī būs atbilstoša ierīce tiem, kas bieži ir kustībā un meklē stilīgu, ērti lietojamu telefonu.

“Ar katru jauno modeli salokamā telefona iegāde kļūst par saprātīgāku izvēli mūsdienīgam lietotājam – tie piedāvā daudz labu priekšrocību salīdzinājumā ar ierastajiem viedtālruņiem,” pārliecināts ir Jurijs Bušmaks, Samsung IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā. “Jaunākās ierīces ir pielāgotas tam, lai varētu veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi, turklāt arī to akumulatora darbības laiks būs ilgāks. Sadarbībā ar Google, arvien vairāk mobilo lietotņu tiek pielāgotas salokāmajiem ekrāniem.”

Veidoti tā, lai kalpotu ilgi

Z Fold3 un Z Flip3 ir pirmie Galaxy salokāmie viedtālruņi, kas ir ūdens izturīgi, ko apliecina arī saņemtais IPX8[1] sertifikāts. Lietotājiem vairs nebūs jāuztraucas, ja telefons lietū samirks vai nejauši iekritīs ūdenī. Abu ierīču korpuss veidots no visspēcīgākā alumīnija, kāds jebkad izmantots Galaxy viedtālrunī, savukārt priekšējo ekrānu no skrāpējumiem un kritieniem aizsargās izturīgais Corning® Gorilla® Glass Victus™ stikls. Telefonu jaunā aizsargplēve ir izgatavota no elastīga PET[2] un uzlabota displeja pārklājuma, kā rezultātā galvenais ekrāns ir par 80% izturīgāks, salīdzinot ar iepriekšējās sērijas telefoniem[3].

Revolucionārā Hideaway eņģe, kas izmantota telefonu locījumu vietās un pirmo reizi tika ieviesta Galaxy Z Flip modelim, ļauj ierīces novietot dažādos leņķos un rakursos[4]. Pateicoties uzlabotajai Sweeper tehnoloģijai, eņģes sari tagad ir īsāki, palīdzot efektīvāk atvairīt putekļus un citas daļiņas, un saglabāt ierīču izturību. Pasaules līderis testēšanas, pārbaudes un sertifikācijas pakalpojumu jomā Bureau Veritas ir veicis jaunāko Z sērijas telefonu locīšanas testu, kas apstiprināja – viedtālruņus var salocīt un atlocīt 200 000 reižu[5].

Galaxy Z Fold3 5G: produktivitāte un izklaide – divi vienā

Jaunajam Z Fold3 priekšējā kamera atrodas zem galvenā ekrāna. Atverot 7,6 collu lielo ekrānu, ar minimālu pikseļu daudzumu, kameras izvirzījums kļūst pavisam nemanāms, lai telefona lietotāji var netraucēti izmantot savas mīļākās lietotnes un uzņemt lieliskus foto. Izmantojot jauno Eco² displeja tehnoloģiju, ekrāns kļūst par 29%[6] spilgtāks, vienlaikus patērējot mazāk enerģijas[7]. Super Smooth 120Hz adaptīvais atsvaidzes ātrums ļauj vienmērīgi ritināt ekrānu un ātri reaģē uz pieskārienu gan galvenajā, gan priekšējā ekrānā.

Pirmo reizi Galaxy Z sērijā Samsung piedāvā Note sērijas tehnoloģiju – digitālo pildspalvu S Pen. Tagad lietotāji var izmantot S Pen funkcionalitāti un tas ir piemērots rīks, veicot vairākas darbības vienlaicīgi – ar viedo irbuli var ērti pierakstīt piezīmes videozvana laikā vai pārbaudīt atgādinājumu sarakstu, lasot e-pastus. Iegādei ir pieejami divi modeļi – S Pen Fold sērijas digitālais irbulis un S Pen Pro[8]. Abiem ir speciāli izstrādāts izvelkams Pro uzgalis ar spēka ierobežošanas tehnoloģiju, lai aizsargātu Z Fold3 galveno ekrānu S Pen lietošanas laikā.

Produktivitātes meklētājiem patiks arī Z Fold3 uzlabotais Flex Mode režīms, kas ļaus pievienoties videozvanam ierīces augšējā ekrānā, vienlaikus pārbaudot sapulces piezīmes apakšējā. Izmantojot Z Fold3 atjaunināto Multi-Active Window funkciju uz galvenā ekrāna, ir ērti plānot savu laiku – veidot jaunus ierakstus kalendārā, vienlaikus caurskatot visu kalendāru. Tagad, izmantojot Z Fold3, lietotāji var izveidot saīsni un vēlāk atvērt lietotnes, pateicoties uzlabotajai App Pair funkcijai. Izmantojot Z Fold3 jauno uzdevumjoslu, var ātri pārslēgties no vienas lietotnes uz citu, neatgriežoties sākuma ekrānā.

Z Fold3 ir veidots ar gludāku, plānāku un gaišāku dizainu, un tas ir pieejams gaistoši melnā, gaistoši zaļā un gaistoša sudraba krāsā.

Galaxy Z Flip3 5G: ideāls stila, funkciju un nepārtrauktas izklaides līdzsvars

Z Flip3 ļauj izcelties ar drosmīgām krāsām, izvēloties kādu no četrām – krēmkrāsas, zaļu, lavandas vai gaistoši melnu – , modernu dizainu un augstākās kvalitātes funkcijām, kā arī stilīgiem vāciņiem ar gredzenu vai siksniņu[9], kas atvieglos tālruņa turēšanu un atvēršanu. Pārveidotais priekšējais ekrāns tagad ir četras reizes lielāks[10] un atvieglo paziņojumu un ziņojumu apskatīšanu, neatverot Z Flip3. Lietotāji var sekot līdzi paziņojumiem, apskatīt laikapstākļus vai pārraudzīt ikdienā noieto soļu skaitu ekrāna logrīkā.

Pateicoties Samsung jaunākajām kameru funkcijām, Z Flip3 lietotāji varēs uzņemt pašportretus brīvroku režīmā, izmantojot Flex Mode režīmu un novietojot viedtālruni atvērtā veidā. Nospiežot telefona ieslēgšanas taustiņu divas reizes, ātrus foto un video iespējams uzņemt arī tad, kad telefons ir aizvērts. Tāpat kā Z Fold3, arī Z Flip3 aprīkots ar 120Hz adaptīvo atsvaidzes ātrumu[11].

Pateicoties Z Flip3 jaunajiem, uzlabotajiem stereo skaļruņiem ar Dolby Atmos, ierīce piedāvā neticami skaidru skaņu ar telpiskiem efektiem neatkarīgi no tā, ko skatāties vai klausāties. Jaunā Flex Mode Panel funkcija ļauj ērti un viegli pārskatīt lietotnes. Kad ierīce ir daļēji salocīta, Flex Mode Panel piedāvā jaunus veidus, kā mijiedarboties ar Z Flip3 – skatīties seriālus vai filmas, pārvietojot videoklipu uz ekrāna augšējo pusi, savukārt, regulēt spilgtumu un skaļumu, ekrāna apakšējā daļā.

Salokāms ekrāns, kas paver jaunas iespējas

Cieši sadarbojoties ar Google un Microsoft, Galaxy Z sērijas viedtālruņu mobilās lietotnes tiek pielāgotas salokāmo ekrānu funkcionalitātei. Microsoft Teams piedāvā ekrānam pielāgotu videozvanu iespēju, kā arī efektīvi un vienlaicīgi izmantot Office programmas un Teams. Microsoft Outlook lietotnē uz salokāmā ekrāna iespējams lasīt ienākošos e-pastus, vienlaikus apskatot citus otrā ekrāna pusē, līdzīgi, kā uz datora ekrāna. Lai lietotājiem būtu vēl vairāk iespēju, Samsung jaunā Labs[12] funkcija piedāvā optimizēt lietotnes salokāmajā ekrānā, kad tas ir nepieciešams.

Galaxy Buds2: ērtas bezvadu austiņas ar izcilu skaņu

Kopā ar jauno Galaxy Z sēriju Samsung iepazīstina arī ar bezvadu austiņām Galaxy Buds2. Tās nodrošina izcilu skaņas kvalitāti, ir ērti nēsājamas, jo viegli iegulst ausīs. Papildinājums Galaxy ekosistēmai – Galaxy Buds2 – ir ideāls pavadonis Samsung viedtālrunim, planšetdatoram vai viedpulkstenim.

Dinamiskie divvirzienu skaļruņi nodrošinās skaidras, augstas notis un dziļus basus, savukārt aktīvā trokšņu slāpēšana palīdzēs novērst nevēlamu ārējo troksni. Ja nepieciešams dzirdēt apkārt notiekošo, kamēr austiņas ir ausīs, tās var viegli noregulēt, izmantojot trīs apkārtējās vides skaņas līmeņus[13]. Pateicoties jaunam, uz mašīnmācīšanos balstītam risinājumam, kas filtrē dažādus traucējošus fona trokšņus, runātāja balss zvana laikā būs skaidrāka un skaļāka.

Galaxy Buds2 ir Samsung mazākās un vieglākās austiņas, ar tām raksturīgo izliekto formu. Lai vēl vairāk piemērotu austiņu izmēru nēsātāja vajadzībām, ir izstrādāts “Earbud fit test”, kas atrodams Galaxy Wearable lietotnē. Austiņas pieejamas četrās mūsdienīgās krāsās[14] – grafīta, baltā, olīvzaļā un lavandas – , kā arī austiņu komplektu papildina atbilstošās krāsas futlāri[15].

Pieejamība un cena

Galaxy Z Fold3 un Z Flip3 ir pieejami iepriekšpārdošanā no 11. augusta, savukārt ierīces Baltijas tirgū www.samsung.lv vai pie operatoriem varēs iegādāties no 27. augusta. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas salokāmajiem viedtālruņiem variē atkarībā no atmiņas ietilpības – Z Fold3 (256 GB) varēs iegādāties par 1819 EUR, Z Fold3 (512 GB) – 1919 EUR, Z Flip3 (128 GB) – 1059 EUR, bet Z Flip3 (256 GB) par 1109 EUR. Savukārt, Galaxy Buds2 ieteicamā pārdošanas cena ir 149 EUR.

[1] IPX8 ūdens izturības novērtējums balstīts uz iegremdēšanu saldūdenī līdz 1,5 metru dziļumam uz laiku līdz 30 minūtēm. Nav ieteicams lietot ūdens tuvumā pludmalē vai baseinā. Nav aizsargāts pret putekļiem.
[2] Polietilēntereftalāts.
[3] Pamatojoties uz iekšējo testu. Salīdzinājums attiecas uz Galaxy Z Fold2.
[4] Flex Mode režīms aktivizējas, atverot viedtālruni 75° – 115° grādu leņķī. Flex Mode režīma laikā ieteicams novietot viedtālruni uz stabilas virsmas, lai tas nekustētos.
[5] Testēšanas rezultātus apstiprina Bureau Veritas – pasaules līderis testēšanas, pārbaudes un sertifikācijas pakalpojumu jomā.
[6] Salīdzinot ar Galaxy Z Fold2.
[7] Saskaņā ar iekšējiem testiem un mērīts pēc ekrāna korpusa. Salīdzinot ar Galaxy Z Fold2.
[8] S Pen Pro ir saderīgs ar ierīcēm: Z Fold3, S21 Ultra, Galaxy Note sērija, Tab S7 FE, Tab S7/7, Tab S6 Lite, Tab S6, Tab S4, Tab S3, Tab Active Pro, Tab Active3, Tab Active2, Tab Active, Tab A 8.0 2019 ar S Pen, Tab A 10.1 2016 ar S Pen, A Tab 9.7 ar S Pen, A Tab 8.0 2015 ar S Pen, Note Pro - 12.2, Note 8.0, Note 10.1 2012/2014, Galaxy Book Pro 360, Galaxy Book Flex2, Galaxy Book Flex S Pen, Galaxy Book Flex 5G, Galaxy Book Flex ar S Pen, Galaxy Book 10.6, Galaxy Book 12.0, Chromebook Plus V2, Chromebook Pro, Notebook 7 spin, Notebook S51 Pen, Notebook 9 Pen, Notebook 9 Pro.
[9] Aksesuāri tiek pārdoti atsevišķi.
[10] Salīdzinot ar Galaxy Z Flip 5G.
[11] Pieejams tikai uz galvenā ekrāna.
[12] Nepieciešama lietotnes Labs iestatīšana Samsung Galaxy ierīcē.
[13] Funkcijām Aktīvā trokšņu slāpēšana un Apkārtējā skaņa nepieciešams Bluetooth pieslēgums. Papildu iestatījumi un funkcijas, tostarp Apkārtējās vides skaļums, ir iespējoti izmantojot lietotni Galaxy Wearable operētājsistēmā Android un lietotni Galaxy Buds operētājsistēmā Windows. Galaxy Wearable lietotnei ir nepieciešama operētājsistēma Android 7.0 vai jaunāka un 1,5 GB RAM atmiņa vai lielāka, kas pieejama vietnē Galaxy Store vai Google Play veikalā. Lai izmantotu lietotni Galaxy Buds datorā, nepieciešama operētājsistēma Windows 10 vai jaunāka versija, kas pieejama vietnē Microsoft Store.
[14]  Pieejamās krāsas var atšķirties atkarībā no tirgus, piegādātāja un mazumtirgotāja.
[15]  Pieejamās krāsas var atšķirties atkarībā no tirgus, piegādātāja un mazumtirgotāja.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Satiksmes drošības uzlabošanai noteikts pieļaujamais gaismas spožums objektiem ceļu malās (+ VIDEO) 11

Šī gada 20. janvārī Satiksmes ministrija starpinstitūciju saskaņošanai nosūtījusi noteikumu projektu, kurā noteiktas prasības ceļu malās izvietotajiem reklāmas un informācijas objektiem. Lasīt vairāk

 

Maskavā aizdedzies KamAZ elektroautobuss; cilvēki necieš 8

Krievijas galvaspilsētā aizdedzies KamAZ elektriskais satiksmes autobuss. Kopš 2018.gada līdzīgs liktenis piemeklējis četrus šī ražotāja transportlīdzekļus. Lasīt vairāk

 

Dziļviltojums jeb deepfake – jaunas tehnoloģiju iespējas, kas spēj pārsteigt un mulsināt

Tehnoloģijas un mākslīgais intelekts cilvēkiem nemitīgi sniedz jaunas iespējas un palīdz mainīt ikdienas ieradumus. Lasīt vairāk

 

Tesla 2021.gadā nopelna 5 miljardus dolāru 2

ASV elektroautomobiļu ražošanas uzņēmums "Tesla" pērn strādājis ar 5,5 miljardu dolāru (4,8 miljardi eiro) peļņu, kas ir visu laiku augstākais līmenis kompānijas vēsturē, teikts trešdien publiskotajā autoražotāja paziņojumā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti