Latvijā notiks sacīkstes “Sprints pēc iPhone 14” - iAuto

Latvijā notiks sacīkstes “Sprints pēc iPhone 14” 1

 

Foto: Publicitātes attēls

Tele 2 | 22.septembris 2022 11:15

Šo piektdien, 23. septembrī, pulksten 13.00 notiks sacensības “Sprints pēc iPhone 14”, kuras organizē daudzpakalpojumu uzņēmums “Tele2”. Trīs vietās Rīgā būs paslēpti trīs jaunākie “iPhone” modeļi un par to atrašanās vietām varēs nojaust, pieslēdzoties tiešraidei “Tele2” “Facebook” lapā.

Tiešraidē būs redzami kadri no trim kamerām, kuras uzstādītas to vietu tuvumā, kur ir paslēpti trīs “iPhone 14”. Telefonus savā īpašumā iegūs pirmie, kuri nokļūs konkrētajās vietās, satiks tur vienu no trim influenceriem – hip hop mākslinieku, basketbolisti un skeiteri – un veiksmīgi izpildīs uzdoto uzdevumu.

“Sprints pēc iPhone 14” tiešraidi “Tele2” “Facebook” lapā komentēs TV un radio personība Oskars Lepers, kurš kādā brīdī, iespējams, palīdzēs ar norādēm, kā arī skatītājiem izspēlēs dažādas balvas no “Apple”.

““iPhone” ir viens no viedtālruņu tirgus flagmaņiem, kas vienmēr ar saviem jaunajiem telefoniem rada pamatīgu ažiotāžu daudzviet pasaulē, arī Latvijā. To apliecina arī fakts, ka pirmo “iPhone 14” telefonu “Tele2” interneta veikalā nopirka pusnaktī pirmajā minūtē pēc iepriekšpārdošanas atvēršanas,” stāsta “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts. “Pagājušajā gadā rīkojām pirmās “Sprints pēc iPhone” sacīkstes un tās radīja negaidīti lielu atsaucību un ažiotāžu. Tiešraidi, kurā bija dzirdamas un redzamas norādes, vēroja vairāk nekā 1000 skatītāju.”

Sacīkstēs “Sprints pēc iPhone 14” var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs. Visiem dalībniekiem ir būtiski pieslēgties tiešraidei “Tele2” “Facebook” lapā, 23. septembrī sākot no pulksten 13.00, lai aplūkotu attēlus no video kamerām un saprastu, kur aptuveni varētu būt paslēpti telefoni. Video attēli no vietām, kur paslēpti “iPhone” telefoni, tiks rādīti pa vienam.

 
1 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
janka 28.septembris 2022 10:18
2 0 Atbildēt

cik tas ir slimi pilnigs murgs!!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO) 1

Vienu diennakti degvielas cenām izdevies noturēties bez kāpiena uz augšu. Lasīt vairāk

 

Naftas cenām straujš kāpums; Gāzes cena pieaugusi par 35% 1

Naftas cenas pasaules tirgū ceturtdien strauji palielinājušās saistībā ar jauniem uzbrukumiem enerģētikas objektiem Tuvajos Austrumos, kas radījuši bažas, ka ilgstoša karadarbība radīs ilglaicīgu kaitējumu naftas un gāzes infrastruktūrai. Lasīt vairāk

 

Māris Ozoliņš TESTĒ: Kompakto pilsētas apvidus auto "Audi Q3 Sportback" ar 265 ZS jaudu (+ VIDEO) 8

Ar pilnīgi jaunu vadības sviru filozofiju, kur pat stūres statņa slēdži ir fundamentāli pārveidoti, trešās paaudzes "Audi Q3" ir gatavs no jauna iekarot pircēju sirdis. Lasīt vairāk

 

Lietuvas Enerģētikas ministrija uzdod "Orlen Lietuva" nekavējoties laist tirgū 80 tūkstošus tonnu degvielas no rezervēm 5

Lietuvas enerģētikas ministrs Žīgimants Vaičūns otrdien parakstīja rīkojumu, ar kuru naftas pārstrādes uzņēmumam "Orlen Lietuva" uzdod nekavējoties piegādāt tirgū 80 000 tonnu no rezervēm, kas atbilst 12 dienu krājumiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti