Rīgas Motormuzejs tagad strādā katru dienu - iAuto

Rīgas Motormuzejs tagad strādā katru dienu

 

Foto: Publicitātes attēls

Rīgas Motormuzejs | 4.jūlijs 2020 7:17

No 2020. gada 6. jūlija Rīgas Motormuzejs apmeklētājiem atvērts katru dienu no 10:00 līdz 18:00. Muzejā skatāma pastāvīgā ekspozīcija ar vairāk nekā 100 vēsturiskajiem spēkratiem, kā arī izstāde “GARĀŽA”, kur aplūkojami spilgtākie 2019. gada Latvijas Antīko automobiļu kluba biedru atradumi.

Pieaugot apmeklētāju interesei par kvalitatīvu laika pavadīšanu muzejā, kā arī ņemot vērā pastiprināto tūristu pieplūdumu, muzejs atsāk darbu arī pirmdienās.

Laikā kopš muzejs vēris durvis apmeklētājiem pēc ārkārtējās situācijas beigām, esam uzņēmuši viesus ne tikai no Latvijas, bet arī kaimiņvalsīm – Igaunijas un Lietuvas – un attālākām zemēm, piemēram, Somijas, Vācijas, Francijas un citām valstīm.

Ekspozīcijas iepazīšanai muzejā pieejami audio gidi, kas iznomājami informācijas centrā un pieejami latviešu, angļu un krievu valodā. Lai apmeklējumu padarītu aizraujošāku, muzejs papildinājis savu pakalpojumu klāstu ar interaktīvu spēli “Ceļojums autobūves vēsturē”, kas aktivizējama apmeklētāju viedierīcēs.

Tāpat aicinām muzeju iepazīt kopā ar zinošu gidu. Lai pieteiktu ekskursiju gida pavadībā, iepriekš jāveic rezervācija, zvanot pa tālruni +371 67025888. Ekskursijas tiek organizētas grupām līdz 15 cilvēkiem, izmantojot individuālas apraides sistēmu, kas nodrošina nepieciešamo distancēšanos.

Joprojām apmeklētājus aicinām rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Ērtībai muzejā izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām, pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejas maskas un citi aizsardzības līdzekļi.

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Model 3 lētāk arī Eiropā – Tesla piedāvā jaunu bāzes versiju 3

Tesla nāk klajā ar jaunu Model 3 versiju, kas zaudēs daļu no aprīkojuma komplektācijas, taču maksās par aptuveni 3000 eiro mazāk nekā līdz šim lētākais variants. Lasīt vairāk

 

Kraviniekam migla netraucē - traucē tie, kas "lēnām velkas" (+ VIDEO) 17

Video autors apgalvo, ka miglas dēļ vairākas vieglās automašīnas braukušas piesardzīgāk, kas izraisījis kravas auto šofera niknuma izpausmi, ko tas apliecinājis mirkšķinot sava auto gaismas, taurējot un arī riskanti apdzenot. Lasīt vairāk

 

Novembris Vācijas tirgū: elektroautomobiļi uz augšu, dīzeļi uz leju 21

Publicēti dati par Eiropas lielāko automobiļu tirgu Vāciju. Tendences, kas iezīmējās jauno automobiļu tirgū iepriekšējos mēnešos nemainās: elektroautomobiļu skaits pieaug, bet ar dīzeļdzinējiem aprīkotu spēkratu skaits rūk. Lasīt vairāk

 

Sācies “Latvijas Gada auto 2026” tautas balsojums – vai žūrijas izvēle sakritīs ar tautas simpātiju

Ir sākusies balsošana par konkursa “Latvijas Gada auto 2026 Tautas simpātiju” - nomināciju, kuras uzvarētāju var noteikt ikviens interesents. Balsot iespējams gan internetā, gan tirdzniecības centrā “Mols”, kur arī apskatāma fotogrāfa Raimonda Volonta lielformāta izstāde. Tajā redzamas visas 33 jaunākās automašīnas, kas piedalās “Latvijas Gada auto 2026” konkursā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti