"Honda" peļņa iepriekšējā ceturksnī augusi par 19,6% 1

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 30.jūlijs 2014 8:30

Japānas autobūves kompānija "Honda Motor Co." šā biznesa gada pirmajā ceturksnī, kas noslēdzās martā, strādāja ar 146,5 miljardu jenu (1,07 miljardu eiro) tīro peļņu un tas ir par 19,6% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada, teikts otrdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā.

Peļņas pieaugums galvenokārt skaidrojams ar Japānas jenas vērtības kritumu un automašīnu tirdzniecības apjoma kāpumu.

"Honda" automašīnu pārdošanas apjoms iepriekšējā ceturksnī pieaudzis par 6,2%, bet motociklu tirdzniecība pakāpusies par 2%.

Reaģējot uz pozitīvajiem finanšu rezultātiem, uzņēmums otrdien paaugstināja peļņas prognozi šim biznesa gadam kopumā.

"Honda" prognozē, ka peļņa biznesa gadā, kas noslēgsies 2015.gada martā, veidos 600 miljardus jenu, nevis 595 miljardus jenu, kā tika lēsts iepriekš.

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

Cik var cept rakstus par par peļņu! Uztaisa vienu rakstu, kur ieliek tabulu ar visiem autoražotājiem. Peļņa nav nekāds raksturlielums, kaut vai salīdzinājumā ar apgrozījumu. Bezjēdzīgi!

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

iAuto tests: Japānas sedans "Lexus ES" uzsāk savu cīņu ar Vācijas premium smagsvariem (+ VIDEO) 1

Kamēr budžeta klases sedani no auto tirgus praktiski ir pazuduši, biznesa segmentā ir asa konkurence starp vācu milžiem Mercedes-Benz, Audi, BMW un japāņu Lexus. "Lexus ES" piedzīvo būtiskas izmaiņas un pirmo reizi būs pieejams kā pilnvērtīgs elektroauto. Ar sākumcenu Latvijā no 54 450 EUR. Lasīt vairāk

Mercedes saskaras ar elektriskā GLC ražošanas problēmām 1

Mercedes-Benz saskaras ar problēmām jaunā elektriskā GLC ražošanas uzsākšanā Brēmenē, vēsta vācu mediji. Lasīt vairāk

Toyota bZ4X Touring. Latvijas apstākļiem labākais elektriskais ? (+ VIDEO)

Elektromobilis Toyota bZ4X pieejams gan ar priekšējo, gan visu riteņu piedziņu un dažādām jaudām. Taču tas nekad nav bijis universālis. Jaunais bZ4X Touring ir ne tikai ietilpīgāks, bet arī jaudīgāks par saviem radiniekiem. Lasīt vairāk

PAPILDINĀTS 20.00: Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO) 17

Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 2, noliktavā izcēlies plašs ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti