Visi komentāri - Pārdots pēdējais "Bugatti Veyron" (+ foto)

Pārdots pēdējais "Bugatti Veyron" (+ foto) 4

 

Bugatti Veyron Foto: Publicitātes foto

iAuto | 24.februāris 2015 12:02

Mediji vēsta, ka superauto ražotājs "Bugatti" noslēdzis darījumu par pēdējā "Veyron" eksemplāra pārdošanu, kas nozīmē, ka viss 450 vienību lielais supermašīnu skaits realizēts desmit gadu laikā.

Pasaules ātrākā sērijveida automobiļa pēdējais eksemplārs ir "16.4 Grand Sport Vitesse La Finale" – ar 1200 ZS (1500 Nm) jaudīgu 16 cilindru motoru apgādāts rodsters, kas līdz 100 km/h paātrinās 2,5 sekunžu laikā un var sasniegt maksimālo ātrumu 431 km/h.

Pirms nodošanas savam pasūtītājam kādā no Vidējo austrumu zemēm, La Finale paviesosies Ženēvas autoizstādē (5.03-15.03), kur tiks demonstrēts kopā ar "Veyron" Nr`1.

Bugatti Veyron Foto: Publicitātes foto

"La Finale" cena netiek atklāta – pēc pēdējās cenu korekcijas franču superauto maksāja 2,3 miljonus eiro (bez nodokļiem).

Interesanti, ka februāra sākumā par līdzīgu sasniegumu ziņoja vēl viens augstākās raudzes tehnikas ražotājs – itāļu "Pagani," kas noslēdzis piegādes līgumus visiem 100 saražošanai paredzētajiem kupejas "Huayra" (730 ZS, 1,8 miljoni eiro) eksemplāriem.

Pagani Huayra Foto: Publicitātes foto

 

 
Visi komentāri
 
LMT 24.februāris 2015 12:48
0 0 Atbildēt

Viss izpirkts, palikušas tikai dacītes un urālvāģi.

Blēņas 24.februāris 2015 14:22
2 0 Atbildēt

Tikko iemetu acis mobilē, Diseldorfā Vācijā (Bugatti Grand Sport Vitesse WRE // BUGATTI DÜSSELDORF) viens jauns vēl nopērkams par 2.737.000 EUR (Brutto), tā kā neizplatīt lūdzu melus..:/

Es handelt sich hierbei um einen Bugatti Grand Sport Vitesse World Record Edition (1 of 8).

Jocīgais 24.februāris 2015 18:03
2 1 Atbildēt

Tu domā, no tiem 450 neviens nekad netiks tirgots tālāk? - uzzimēšu vienu no scenārijiem: tā kā tie visi ir kolekcionāru auto jau pēc definīcijas, tad tādiem auto vispirms piesakās, tad nopērk, tad nogaida un par lielāku cenu pārdot tālāk. Protams, ir jau arī citi varianti

abi auni 1.marts 2015 17:18
0 0 Atbildēt

2.3 milj... netto

2.7 milj .... brutto

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Daudzi to nezina, īpaši ierēdņi. Vai tiešām ir jābrauc ar maksimālo atļauto braukšanas ātrumu? (+ VIDEO) 19

iAuto.lv skaidro savu pozīciju attiecībā par laika apstākļiem un izvēlēto ātrumu. Lasīt vairāk

 

Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO) 23

Kāpēc daži par šiem Ceļu satiksmes noteikumiem aizmirst — īpaši tie, kas ierobežo ātrumu no pašvaldības vai Latvijas Valsts ceļu puses? Lasīt vairāk

 

Mārtiņš Sesks un Krišjānis Caune par svarīgākajām ideāla rallista īpašībām

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" epizodes, kurā autosportisti Mārtiņš Sesks un Krišjānis Caune spriež, kāds būtu ideālais rallija pilots. Sesks arī atklāj, ka bijuši mēģinājumi rallija automašīnā iesēdināt Latvijas basketbola spīdekli Kristapu Porziņģi, taču tas nav izdevies... Lasīt vairāk

 

Līdz 730 km: Volkswagen atklāj piecmetrīgā Ķīnas tirgum paredzētā ID.Unyx 08 sniedzamību 5

Volkswagen Ķīnas tirgū līdz 2027. gadam plāno laist klajā 20 elektrificētus modeļus, par vienu no tiem kļūstot ID Unyx 08 – piecmetrīgam elektriskajam SUV, kas uz konveijera stāsies 2026. gadā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti