"Škoda Octavia RS" tagad ar pilnpiedziņu (+ foto) 3

Foto: Publicitātes foto

iAutolv | 25.septembris 2015 7:12

"Škoda Octavia" jaudīgā modifikācija "RS" tagad tiks piedāvāta arī pilnpiedziņas versijā, kas būs pieejama vienīgi apvienojumā ar divu litru 184 ZS (380 Nm) dīzeļdzinēju un sešu pakāpju robotizēto DSG pārnesumkārbu.

Šādi aprīkota "Škoda Octavia RS" 100 km/h sasniedz 7,6 sekundēs – par 0,5 sekundēm ātrāk nekā līdzīgi komplektēts automobilis priekšpiedziņas versijā, savukārt maksimālais ātrums būs 228 km/h. Ražotāja norādītais vidējais degvielas patēriņš – 4,9 litri uz 100 km.

"Škoda Octavia RS" 2,0 TDI 4x4 tirdzniecībā kļūs pieejama oktobra vidū, cena šobrīd nav zināma.

"Octavia" jaudīgās modifikācijas "RS" jaunākās paaudzes modelis čehu kompānijas piedāvājumā tika uzņemts 2013.gadā un kopš tā laika klientiem piegādāti 58 000 "Octavia RS" eksemplāru.

 

 

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Visi komentāri

5 0 Atbildēt

2.0 tdi ar 184zs - vai šim jaunajam ir arī updeits, kas ļauj arī LV CSDD atgāzu stendu atpazīt ? :D

1 1 Atbildēt

zz

2.0 tdi ar 184zs - vai šim jaunajam ir arī updeits, kas ļauj arī LV CSDD atgāzu stendu atpazīt ? :D

================

Nesatraucies, atgāzu analizatoru, kuru neslēdz klāt arī pie diagnostikas rozetes, dīzeļa ECU atpazīt nespēj. :-)))))))))

0 0 Atbildēt

Citām markām pietiek atvērt motora pārsegu.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Iesūdz tiesā – Mercedes-AMG salonā var apdedzināties 1

Divi dārgo Mercedes-AMG automobiļu īpašnieki negribot tikuši pie apdeguma AMG uzraksta formā. Lasīt vairāk

Sabiedroto iznīcinātāji Rugāju pagastā notrieca Latvijas gaisa telpā ielidojušu dronu

Šorīt agri no rīta Krievijas elektromagnētiskās karadarbības dēļ Latvijas gaisa telpā bija ielidojis ārvalstu lidrobots. Gaisa apdraudējums bija spēkā pusstundu, jo īsi pēc ziņas par Latvijas gaisa telpā fiksēto objektu, sabiedroto iznīcinātāji dronu notrieca Balvu novadā netālu no Rugāju pagasta, Boževas ezera apkārtnē. Lasīt vairāk

Minivens vai grand limuzīns? Pirmais brauciens ar jauno Mercedes VLE (+ VIDEO) 2

Pārmaiņu vēji pūš arī plašajā Mercedes - Benz pasaulē. TV Autoziņas dodas uz Bilbao, lai iepazītos ar jaunāko elektrisko luksusa minivenu. Dažās komplektācijās VLE pilnā masa pat pārsniegs 3,5 tonnas, kamdēļ tā vadīšanai būs nepieciešama C1 kategorijas vadītāja apliecība. Lasīt vairāk

Pārāk spožas gaismas: Tesla ASV atsauks vairāk nekā 20 000 elektroauto 12

Tesla ASV jāatsauc 20 349 elektroauto, kam būs jāsaved kārtībā lukturi, lai tie atbilstu normatīvos noteiktajām prasībām. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti