Visi komentāri - "BMW" 8.sērija testos – šoreiz kupeja un kabriolets

"BMW" 8.sērija testos – šoreiz kupeja un kabriolets

 
iAuto | 22.novembris 2016 12:25

Globālajā tīmeklī nonākusi jauna attēlu sērija ar "BMW" 8.sērijas testu prototipiem; šoreiz fotoaparātu objektīvi fiksējuši gan kupejas, gan kabrioleta versijas.

"BMW" astotā sērija atgriežas. Ja kādam vēl par to ir šaubas, tad neticības ēnu kliedē jaunākie spiegu attēli ar kupejas un kabrioleta prototipiem, kas par sērijveida modeļiem pārtaps līdz 2018.gadam.

Interneta vietne "Autobild.de" raksta, ka 8.sērija (G17) tiek pozicionēta kā 6.sērijas pēctecis un konkurents “Mercedes” S-klases kupejai un kabrioletam, atzīmējot hibrīdauto "i8" līdzīgos starmešus un aizmugures bamperī integrētos izplūdes sistēmas izvadus. Būtiski, ka atšķirībā no savulaik ražotās (1989.-1999.gads) astotās sērijas, jaunajiem modeļiem izmantots risinājums ar virsbūves centrālajiem balstiem.

8.sērijas pamatā būs 7.sērijas tehnika. "Autobild" domā, ka astotajai sērijai piestāvētu varenais V12 motors, taču par niknāko visticamāk kļūs "M8" ar astoņu cilindru motoru un aptuveni 650 Zs jaudu. Noteikti būs arī versija ar sešcilindru motoru, kas tiks piedāvāta kā alternatīva "Mercedes S400 Coupe" (367 ZS).

Vācu mediji vēsta, ka 8.sērijas kupeja bavāriešu piedāvājumam pievienosies 2017.gadā, vēlāk tai sekos arī kabrioleta modelis ar auduma jumtu. 

BMW 8.sērija 1988.gads

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 73 000 eiro – 390 Zs jaudīgais Formentor VZ5 4000 vienībās 4

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams jaudīgs un ekskluzīvs Cupra modelis - Formentor VZ5, kas tiks saražots vien 4000 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 24

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

No 21 090 eiro - Renault Twingo E-Tech Electric pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 2

Francijas autobūves uzņēmums Renault atsevišķās Eiropas uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties elektriskās piedziņas Twingo E-Tech Electric. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti