Līdz pat 22,6 miljoni dolāru - nosauktas vadošo autobūves uzņēmumu vadītāju algas 3

 

Foto: Ekrānšāviņš

iAuto | 6.aprīlis 2017 12:31

Apkopojot 2016.gada statistiku, izrādījies, ka vislielāko atalgojumu pērn saņēmusi amerikāņu koncerna General Motors vadītāja Marija Barra.

Viņas kopējie ienākumi salīdzinājumā ar 2015.gadu pieauguši par 30%, sasniedzot 22,6 miljonus dolāru. Otro vietu pelnošāko top-menedžeru vidū ieņem Ford kompānijas vadītājs Marks Filds, kurš nopelnījis 22,1 miljonu dolāru, bet trešo – Fiat/Chrysler koncerna boss Serdžio Markione ar 9,9 miljoniem dolāru.

Vismazākā alga no visiem autobūves uzņēmumiem ir Tesla Motors vadītājam (un īpašniekam) Īlonam Maskam, kurš sev atļāvies izmaksāt vien 38 000 dolārus gadā.

Marija Barra GM koncerna vadībā stājās 2014.gadā, uzreiz saņemot par 60% lielāku atalgojumu nekā viņas priekštecis Dens Akersons, kurš devās pensijā.

 

 
Visi komentāri
 
GM 6.aprīlis 2017 12:45
5 1 Atbildēt

nesaprotu un laikam nekad nesapratīšu šo pārmērību jēgu

viencexperc 6.aprīlis 2017 13:03
1 0 Atbildēt

Īlons Masks saņēma 3000 usd mēnesī.

Bet TESLA darbinieki arī saņem mazākās algas - no 17-21 USD stundā. ( Citās autorūpnīcās algas ir aptuveni 25 USD stundā).

Varētu pateikt kādu sliktu vārdu, bet ja mēs skatamies, ka TESLA ir viena no jaunākajām autokompānijām, un tur ir nedaudz savādāka specifika nekā PAYPAL ( Masks ir tās dibinātājs), tad atliek novēlēt tikai veiksmi.

Varbūt ar model 3 uzlabosies situācija?

erd 6.aprīlis 2017 14:57
2 0 Atbildēt

Ka tad protams ka var atlauties sadus ienakumus jo auto pasizmaksa ir 50% no to pārdošanas summas,,,,,

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

12 gados: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 5

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 13

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 6

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 9

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti