Uzbūvē pats: lietuvieši piedāvā samontējamu sporta auto ar V10 motoru (+ VIDEO) 11

Foto: Rhino Racing

iAuto | 12.decembris 2023 14:16

Lietuvas Rhino Racing piedāvā sporta auto RR01 ar pielaidi koplietošanas ceļiem. Interesanta nianse – automašīnu var samontēt pats no piegādātajiem detaļu komplektiem.

Lietuvieši sagatavojuši interesantu piedāvājumu tiem, kam patīk pašiem piedalīties sava auto radīšanā. To nodrošina detaļu komplekts, ko klients pasūta, vadoties pēc sava plāna par iecerēto projektu un Rhino Racing cenu listes.

Pamatu veido alumīnija šasija, piekare ar regulējamiem amortizatoriem, drošības karkass un virsbūve no stiklplasta par 25 000 eiro, kā arī atmosfēriskais Audi 5,2 litru V10 motors par 37 500 eiro. Pārejās detaļas, piemēram, riteņu diski ar riepām, kausveida sēdekļi ar sešu punktu drošības jostām, LED priekšējie un aizmugures lukturi, polikarbonāta logi, atrodami papildaprīkojuma sarakstā, tādēļ tiek lēsts, ka pilnvērtīgi funkcionējošu auto izdosies uzbūvēt, šķiroties vēl no aptuveni 27 500 eiro.

RR01 ir pielaide koplietošanas ceļiem, tādēļ pašu uzbūvētais auto būs lieliska izvēle tiem, kas plāno to izmantot ne tikai sacīkšu trasēs, bet arī ikdienas izbraucieniem.

Pasūtīt detaļu komplektus var jau tagad, bet piegādes tiek solītas augustā/septembrī.

Populārākie komentāri

11 Lasīt visus komentārus →
11 1 Atbildēt

puse Latvijas autoparka ir samontēta Lietuvā. Lietuvieši pierādījuši, ka auto likt kopā māk.

6 1 Atbildēt

Kā ar sertifikāciju Latvijā?

4 3 Atbildēt

4,2 sek 100km/h un tikai 35,490 doļļāri

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Cik skaļa ir Red Bull F-1 RB8 formula, kuru atveda uz Latviju? Dzīvē ir vēl skaļāk, ņem aizsargausis (+ VIDEO)

Red Bull F-1 RB8 formula ir skaļa un dzīvē vēl skaļāka nekā varētu šķist skatoties video. Ausu aizsardzība vēlama, bet bērniem - pat obligāta. Lasīt vairāk

Ne viens vien - autovadītāja nepamana, ka brauc pa pretējo joslu (+ FOTO) 8

Jūrmalā, braucot pa Dubultu prospektu virzienā uz Sloku, iAuto.lv sastop autovadītāju, kurš nav pamanījis, ka šī ir vienvirziena iela. Diemžēl šī nav vienīgā autovadītāja, kurš kļūdās Mellužu un Strēlnieku prospektu sazarojumā. Lasīt vairāk

F1 formula jau Rīgā, bet tu to varēsi redzēt 15. augustā plkst. 14.00 un 15.00 krastmalā (+ VIDEO) 7

iAuto.lv pastāsta, ko šobrīd var redzēt Rīgā, pie Motormuzeja. Tomēr - ja kāds nokavēs, šo pašu šovu varēs vērot 15. augustā plkst. 14.00 un 15.00 Daugavas krastmalā. Lasīt vairāk

Neste vairs neinformēs par degvielas cenām savā mājaslapā 24

Degvielas tirgotājs Neste paziņojis, ka informācija par degvielas cenām vairs centrāli netiek nodrošināta un publicēta mājaslapā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti