Apriebušies Ferrari mūļi!!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.03.2024

Tas taču skaidri redzams , ka sarkanie pielieto neatļautas metodes , lai gūtu uzvaru! Kā var neredzēt , ka tiek pielietote cita degviela vidus pitstopos? Šitais friču tītars- noriebies tas viņa mūli! Ar visu pirksta rādīšanu. Kas viņam atļauts , citiem liegts... Žurka...

 
1 2 3 4 5 6 ..19
sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

WOWO nedomaaju ka kaadreiz piekritiishu shim tipinjam vaardaa DEKSTERS, bet sheit tev taisniiba!

Ferdinanc Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Shuumis ir the best!

zheel ka Barichelo tikai treshais ne otrais ....

bet arii reno nav nekaada vaina.

galvenais lai tas "tumshaadainais" kolumbietis netiek augstaak.

P.S. zheel Ralfinja.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Nu , es nemaz neesmu tipiņš , drīzāk tipiņš ir tas bavāriešu mopsis.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Ferdinanc , Tu laikam līdzi just prioti tiem , kam vara... Ka bija tavs papus padomju laikos??? Gan jau kāds boss. Ferrari drīz norietēs , tad būs īstā sacīkste , nevis tagad. šumis bija labs tajos laikos , kad ar Hilu cīkstējās.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Mihaels- sintētiskais čempions

Ferdinanc Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

principaa negribeetu ar Tevi dexter vispaar nekaadaas diskusijaas iesaistiities .

par Shuumi esmu no benneton laikiem un netaisos savus uzskatus mainiit.

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

M. Šūmahers ir un paliek augstas klases pilots, un vēl kopā ar Ferrari - viņš ir neuzvarams. Lai gan Ferrari tik kust uz priekšu kopš tiem laikiem tikai, kad viņiem Šūmis pievienojās. [addsig]

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

dekster ej atpakal kasit kuli un nemurkskji ja nezini patiesibu. Tas kas tev redzams vel nav fakta konstatacija, tev ir liecibas, pieradijumi??? A ja nav tad netarkskji.

Vai ari tev skauz ka parejaas komandas ir taadi luuzeri ka nespej neko paveikt, taa teikt pikjis pa maz

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Ferdinanc un pārējie Šumja pakaļas laizītāji , arī maariss . jūtat viemn līdzi spēcīgākajiem , gan jau pēc laika bļausiet par Raikonenu vai Alonso... 'Mīkstie.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Šumis -augatas klases pilots??? Ta viņi visi ir tādi...Naudiņa izšķir visu , paskatieties citur , visur tas pats... Ferdindnd , ej dirs***t.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Maariss , ja vien varēetu , tu noteikti gribētu Šumim kuli laizēt , ne? Uh , gūtu gan tu apmierinājumu...

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Visu pilotu pilots bija Senna... Bet to , jums laizītāji , nesaprast... Kroku pamaz, jūtat līdzi tam , kam tieši pašlaik veicas apšubāmu afēru rezultātā , uz priekšu.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Siekalaini tīņi , ar krutkas ferari cepurēm galvār un šļupst---Es ar Ferrari fans , es ar...

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

dekster pats nodarbojies ar kules laizisanu ka tik labi visu zini???

Deksters mazgadigais laizitajs. Ej labak palasi savu abeci un tad virini savu pakalu. Smird te no tevis

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Kas tad nu . Mārīti , mammīte apbižoja? No tevis nevis smird , bet pretīgi peliek , maita.

Maariss Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

tu lutausi, es teicu ka esu ferrari fans??? Izlasi un tad muldi un laizi. un nesuti vestules tu mazais anuss

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Eu , izvēlies izteicienus , vistas pakaļa! Ieslēdzies istabā un pasapņo par to , kā varētu Šumja zeķes palaizīt , biezpienpauri.

Ferdinanc Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Maariss tachu nenjem vinju galvaa,to aaakstu!

jo mazaak kaac ljaus sevi izprovoceet uz pretreakciju, jo mazaak vinjam buus iemesla te spamot.

it kaa normaals ,pat vareetu teikt ka labs auto portaals shis buutu ja redaktoram pietiktu laika shitos klaunus banot aaraa.

labi panjirgt jau var par vinjiem ,bet shie nesaprot robezhu kuru nevajadzeetu paarkaapt ....

ai ko tur...

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Oi , ļoti nopietnais mūlis atkal tepat. Vaiiii , kādi mēs nopietni...Un niks mums tāds bargs.,.. Tpfu, ******** , Re kā , taisnība acīs kož.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Visādiem Ferdinandiem un Māriem nav ko tolkom iebilst , tikai tas , ka Šumis ir ekstra džeks... Vai ar to pietiek? Nav redzams , ka visa F! tiek pakārtota sarkanajiem? Viņi var uz boksu izejas baltās līnijas braukt , viņus var izstumt un tā tālāk. Bet ja kāds iebilst , tad viņš ( es) ir pumpains un viņu vajag izdāest no tīkla. Smird no jums pašiem , ne no manis. Un nez vai kāds no jums man acīs to pateiktu , bet te jau varoņi...

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

Dekster, par ko ta tu pats "fano"? Jeb pofig par ko - galvenais, ka pret ferrari?

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Man ir Ferrari lietussargs [addsig]

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Zini , Titāniks , pašlaik tā arī ir , bet vispāt par Mercedes, joprojām. Patīk Kulthārds. Raico.

martinzzz Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

ja dekster neko nesaproti , tad nevirini muti!!!!

martinzzz Reģ.: 19.06.2004
0 0 Atbildēt

mercedes nemaak braukt!!

1 2 3 4 5 6 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti