Atkal un atkal par degvielu.

irbux Reģ.: 27.09.2004

Tātad sākumam salīdzinājums:

Valsts Benzīns 95 Benzīns 98 Dīzeļdegviela

Igaunija 0.51 0.53 0.45

Latvija 0.47 0.48 0.44

Lietuva 0.53 0.55 0.49

Krievija 0.20 0.21 0.16

Tātad šajā mazajā eksperimentā ir novērots, ka no Baltijas valstīm mums ir lētākais benzīns, bet tie, kam 0.47 ir par dārgu, jāsāk meklēt kāds draugs pie Latvija - Krievijas robežas.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..27
CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:var arī vienkārši taupīt:

www.trest.lv/trest/index.php?mod=addr&lng=lat

TREST CENAS:

95E 0.463

98E 0.495

DD 0.425

+ izmantoju atlaižu karti, kur atlaide sākumā 0.005 Ls/L, jo vairāk lejies trestā, jo atlaides aug, līdz pat 0.015 Ls/L !!!!!!!!!!!

un nevajag te sākt D I R ...., ka tas ir sūdīgs benzīns.

To es arī biju ieverojis, a kur var to atlaižu karti dabūt?

PS. Tālāk no Rīgas cenas ir vel labākas, es piemēram sapildijos 98e par 0,46Ls un 95e par 0,45Ls

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

DM rakstīja:var arī vienkārši taupīt:

www.trest.lv/trest/index.php?mod=addr&lng=lat

TREST CENAS:

95E 0.463

98E 0.495

DD 0.425

+ izmantoju atlaižu karti, kur atlaide sākumā 0.005 Ls/L, jo vairāk lejies trestā, jo atlaides aug, līdz pat 0.015 Ls/L !!!!!!!!!!!

un nevajag te sākt D I R ...., ka tas ir sūdīgs benzīns.

www.trest.lv PALASI

To es arī biju ieverojis, a kur var to atlaižu karti dabūt?

PS. Tālāk no Rīgas cenas ir vel labākas, es piemēram sapildijos 98e par 0,46Ls un 95e par 0,45Ls

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

WWW.TREST.LV

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:http://electromobile.by.ru/

wot - jaabrauc ar electrocaariem,tad nebuus jaapildaas statoilaa,jaaizmet veejaa sava nauda,uttp.

izmaksas elektrokaaram uz 100 km pie mums vareetu buut zem 1 ls....

un elpot varees - shodien pie akmens tilta probkaa staavot bezmaz slikti sametaas - vienas vieniigas izpluudes gaazes apkaart,un priekshaa staavoshajam auto veel benziinu pa daudz leeja - vainu lambda,vai karbuuzis neatreguleets...nu iespaidi nekaadi labie nebija

Tādi miskastnieki kā tu ar savām 20 gadīgajām miskastēm arī tās smirdīgās izplūdes gāzes rada! Kā pabrauc korķī aiz kādas Sierras, tā nav ar ko elpot!

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

draco - un ja nu, kaa tu izteicies, hesus&co pashi sev ir darba deveeji? un ja nu man ir 100 un 1 blakusnodarbe, ar ko ievaacu pikji? un ja nu man tieshaam ir vairaak vai mazaak pofig par cenu kaapumu, ar ko es jau labu laicinju atpakalj reekjinaajos? izskataas, ka tev toch tas pleesh aanusu, ka kaads var atljauties nenjaudeet vuj ku daargs benziins, labaak ieshu kaajaam vai pirkshu 1.3 golfu diizeliiti..

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

Rashns rakstīja:Vairaak stradaas vairaak brauks,nejustiis tad to starpibu tai degvielai

atvaino,bet shii imho ir debiila filozofija, kaut arii hesus & co vinju ar aktiivi visur biida.

jo ja jau tev taada filozofija: pelni vairaak nestraadaajot. kaa bils geitss,piemeeram. un ta tev degviela vispaar po buus,jo uz darbu / etc jaabrauc nav,utt. ja nu vieniigi kaadu ferrari nopirkt,lai var paprikoliities,kad garlaiciigi paliek. jeb jums darbadeveeji taadi apsakuzhami - atnaak Rshns no riita uz darbu,un saka shefam: eu,saippal tu jau tik maz maksaat man,neredzi,zupa daargaaka,viss daargaaks,dod man algu nevis 400 ls,bet 600 !

un taa katrus 3-5 meeneshus....nu neticaas,ka ir pie mums tadi darba deveeji

un veel no citas puses sauklis "pelni vairaak" - davai uzcelsim taas cenas 10x.

un lai "pelniitu vairaak" tu straadaasi pa 18 stundaam katru dienu,ieskaitot sestdienas,sveetdienas,un sveetku dienas.....buusi prieciigs "pelniit vairaak" ?

tipa "dziivo lai pelniitu vairaak" ? )

Sen nebija lasīti tavi skaudīgie, nihilistiskie miskastnieka murgi!

Saproti, ka ir daudz jo daudz cilvēku, kas pelna un pelnīs vairāk par tevi un īpaši nesatrauksies par augošajām degvielas cenām un degvielas patēriņu!

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

hesus - vienu shitaadu redzeeju aizvakar (vecais mb w126 laikam)- man pa priekshu brauca s80, un tam priekshaa - mb. duums nenormaals. s80 ietur normaalu distanci korkjii. ielien cita mashiina, un arii aatri vien aiztinaas. man ventilators uz nulli un logi ciet. karstaa laikaa taadas miskastes vnk ir neizturamas.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

denderjans rakstīja:hesus - vienu shitaadu redzeeju aizvakar (vecais mb w126 laikam)- man pa priekshu brauca s80, un tam priekshaa - mb. duums nenormaals. s80 ietur normaalu distanci korkjii. ielien cita mashiina, un arii aatri vien aiztinaas. man ventilators uz nulli un logi ciet. karstaa laikaa taadas miskastes vnk ir neizturamas.

Vecīt man te viņdien uz salinieka žigis pa priekšu pērās ar bija tehnisks variants!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

denderjans rakstījaraco - un ja nu, kaa tu izteicies, hesus&co pashi sev ir darba deveeji? un ja nu man ir 100 un 1 blakusnodarbe, ar ko ievaacu pikji? un ja nu man tieshaam ir vairaak vai mazaak pofig par cenu kaapumu, ar ko es jau labu laicinju atpakalj reekjinaajos? izskataas, ka tev toch tas pleesh aanusu, ka kaads var atljauties nenjaudeet vuj ku daargs benziins, labaak ieshu kaajaam vai pirkshu 1.3 golfu diizeliiti..

Piis kungi!

Ko Draco piepiisaaties?Ne jau visiem tiesaam ir taa ka po.Vispaar shii iibanaa valsts kas saucas Riiga ar lauku teritoriju(tipa LV iesako)

Sestdiem maucaam pa Liigatni,tur benja tocno par santjiku pusotru leetaaka,peedeejaa CPistu patrulja pie seeniites,miers,klusums,visi viens otru palaizh.

A te Riigaa

Tad jau jamie nabaga mazie lauku tancinji buutu fiksi vien izmirusi,ja taa benjam cenas jaacelj.Bet nee,kaut kaa dziivojaas.

2 rashns

ne jau visiem vieniigaa izklaides iespeeja ir pa iauto paspamot,kad boss neredz.Tipa jaasaprot to nemitiigo straadaasanu.

2 denderjans

Arii Tu luudzu,neuzskati sevi par pasaulsnabu un proletaariesa etalonu.Tev neviens neprasiija kaa Tu naudu pelni d-su pleesdams

Katram ir tiesiibas buut neobjektiivam

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

vispaar es, goda vaards, neizprotu draco darba deveeju.. shito njaudeeshanu es cho ta nepaciestu.. nu jaa.. ja nu vieniigi atveeleet shim savu, autonomu kaktu, savu tabureti, kur seedeet un smirdeet, un maksaatu 80ls meenesii, lai buutu par ko panjirgaaties. vergturis es buutu.. jaa.. tieshi taa.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

nu labi ko var pleesties,un par trestu runajot tu token ir letak,parasti 6dienas vai 7dienaas benja maksaa 45,9 sant,ar karti man taga sanak 45,3sant velak buus vel lielaka atlaide,siikums jau ir bet vienalga jauki

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Neredzu jēgu plēsties par to cik kurš pelna un kāda gada autiņš kam ir, svarīgākais ir tas, lai visi būtu apmierināti, gan tie kas brauc ar 20 gadīgiem autiņiem, gan tie kas brauc ar pēdējā gada izlaiduma autiņiem.

Svarīgākais ir uzzināt kā lai tiek galā ar to mūžīgo degvielas problēmu. Kur pildīties, kur lētāk, varbūt atkal akciju rīkot =) Tikai šoreiz nevis bantītes vai lentītes klāt siet, bet gan tukšas benzīna kannas pie izpūtēja....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:latvieši jau ir incanta tauta, dari, ko gribi- bet tie tikai ņurd un nekas tā arī nenotiek......diemžēl mūsos ir jau iedzimta pakļaušanās..... tā arī pacelsies tā beņa un neko, brauksim un kurnēsim.......

bet par miskastēm... es labāk braucu ar vecu dūmojošu (paši vainīgi, ka nav salona filtrs ), 2tonnīgu W126 un jūtos droši, nekā ar kaut kādu jaunu lētā gala auto, kam, kā es pats pāris dienas uz Toyota izmēģināju, spārnu vienkārši jau ar pirksta spaidījienu var deformēt! ......

Taa nu vi$ ir.

Bet OCTA apdrosinaataaji atsakaas saprast,ka vecas smagas automasiinas (MB VOLVO u.c.) ir daudz drosaakas un satiksmei draudziigaakas nekaa jaunie folijas hi-tec izstraadaajumi.

nthng personal!

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

vai mēs vienkārši nevaram saolidarizēties un katru dienu informēt foruma dalībniekus par lētajiem benzīntankiem un atlaižu iespējām tajos. Tas ka benzīns un dīzelis notiekti būs dārgāks ir skaidrs.

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:Neredzu jēgu plēsties par to cik kurš pelna un kāda gada autiņš kam ir, svarīgākais ir tas, lai visi būtu apmierināti, gan tie kas brauc ar 20 gadīgiem autiņiem, gan tie kas brauc ar pēdējā gada izlaiduma autiņiem.

Svarīgākais ir uzzināt kā lai tiek galā ar to mūžīgo degvielas problēmu. Kur pildīties, kur lētāk, varbūt atkal akciju rīkot =) Tikai šoreiz nevis bantītes vai lentītes klāt siet, bet gan tukšas benzīna kannas pie izpūtēja....

Vajag izdomāt ko efektīvāku un davai rīkojam augšā... cik var kurnēt stūrī!?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bet taam rezerveem tak jau juulijaa bija jaabuut.Tur kaut kaads gemors ar likumu izstraadaasanu esmot bijis, un kautkaads naftas tirgonju atsasaacijas onka teica,ka vispaar normaali valstij buutu taa rezerve jaanodrosina,ibo citaadi it kaa nelienot kvalitaates kriteerijos.

Bet par to tiiraako labaako benju fufels tas esmot jo jau tagad gandriiz no katras mucas analizi njemot.

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Ai par to degvielas tīrību viņi tik mums smadzenes jauc. Nu kāda vaina bija šā gada aprīļa benzīnam?

Vienkārši ES arī grib savu daļu $ dabū vot i liek kautkādus akcīzes nodokļus.

Nē nav jau tā ka man būtu žēl 0,60 Ls par 95 E, bet domājams ka ar to arī viss nebeigsies. Pilnīgi reāli, ka atkal ar 1. janvāri atkal celsies cenas uz degvielu, un cik tad tad būs jāmaksā par 1 litru 95?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Driizaak LV grib bonusaa ,lai viss PVN uz Briseli neaizpluust.

Ja vismaz par to naudu autocelu fondu reanimeetu

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Lynx rakstījariizaak LV grib bonusaa ,lai viss PVN uz Briseli neaizpluust.

Ja vismaz par to naudu autocelu fondu reanimeetu

Par autoceļu fondu - tu maksā ceļa nodokli =)

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vai tad einis vispaar netaisiijaas likvideet un nenolikvideeja arii?It kaa jau Kristopaana laikaa jau benjam cena paceelaas no 22 uz 30 sanjiem lai it kaa pikja sakopsanai nauda buutu?

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

A es, tipo, komunismā dzīvoju Jau trīs mēnešus pildos Nestes automātā pa Ls 0.438 95Futura, kaut gan Statols blakām pa Ls 0.479 tirgo.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tas Vencpilii jau ir komunisms?

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

F.u.c.k the fuel economy

Īstenībā pie mums jau vēl nemaz nav tik traki kā Somijā vai Vācijā..

626GT Reģ.: 26.03.2003
0 0 Atbildēt

FAR rakstīja:F.u.c.k the fuel economy

Īstenībā pie mums jau vēl nemaz nav tik traki kā Somijā vai Vācijā..

Bet diemžēl es vēl nesaņemu tādu piķi kā Somijā vai Vācijā.

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Lynx rakstīja:Tas Vencpilii jau ir komunisms?

Noup, Rēzeknei. Bet V-pilī pirms nedēļas redzēju pa 0.429 95 zupu

1 2 3 4 5 6 7 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti