Atkal un atkal par degvielu.

irbux Reģ.: 27.09.2004

Tātad sākumam salīdzinājums:

Valsts Benzīns 95 Benzīns 98 Dīzeļdegviela

Igaunija 0.51 0.53 0.45

Latvija 0.47 0.48 0.44

Lietuva 0.53 0.55 0.49

Krievija 0.20 0.21 0.16

Tātad šajā mazajā eksperimentā ir novērots, ka no Baltijas valstīm mums ir lētākais benzīns, bet tie, kam 0.47 ir par dārgu, jāsāk meklēt kāds draugs pie Latvija - Krievijas robežas.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..27
titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

Ir dažas domas sakarā ar šo diskusiju.

Cik noprotu topika autors ir mazohists - citādāk to izskaidrot nav iespējams. Meklēt un pētīt informāciju, gari un plaši spriest par cenas celšanos, būt pārliecinātam, ka arī rīt cena būs augšā utjpr. Īsāk sakot, pesimisma apogeja...

Teikšu godīgi, piedrāzt to cenu celšanos uz bendžu! Nepildies Statoilā, atrod 1-2-3 vai Neste. Plāno braucienus tā, lai uzpildītos vajadzētu ārpus Rīgas un daudz kas cits, kas ļauj ieekonomēt kādu santīmu. Jā cenas ir kāpušas, taču nav dubultojušās!!!! Es mēnesi dīzelim salīdzinot ar pavasari tērēju varbūt 10 ls vairāk un nobraukāju vismaz 3500 km. Nu nav tas pārāk sāpīgi. Un ja ir, tad jāsaprot, ka mašīna nav nekad "pa lēto" - par komfortu vienmēr ir jāmaksā. Bez variantiem!

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

FAR rakstīja:F.u.c.k the fuel economy

Īstenībā pie mums jau vēl nemaz nav tik traki kā Somijā vai Vācijā..

A kas Somijā! Augustā biju un lēju tur dieseli pa 0.81 centu litrā, tb pēc šodienas kursa 0.54 santīmi! Vai tā ir tik liela starpība?

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

titaaniks rakstīja:Ir dažas domas sakarā ar šo diskusiju.

Cik noprotu topika autors ir mazohists - citādāk to izskaidrot nav iespējams. Meklēt un pētīt informāciju, gari un plaši spriest par cenas celšanos, būt pārliecinātam, ka arī rīt cena būs augšā utjpr. Īsāk sakot, pesimisma apogeja...

Teikšu godīgi, piedrāzt to cenu celšanos uz bendžu! Nepildies Statoilā, atrod 1-2-3 vai Neste. Plāno braucienus tā, lai uzpildītos vajadzētu ārpus Rīgas un daudz kas cits, kas ļauj ieekonomēt kādu santīmu. Jā cenas ir kāpušas, taču nav dubultojušās!!!! Es mēnesi dīzelim salīdzinot ar pavasari tērēju varbūt 10 ls vairāk un nobraukāju vismaz 3500 km. Nu nav tas pārāk sāpīgi. Un ja ir, tad jāsaprot, ka mašīna nav nekad "pa lēto" - par komfortu vienmēr ir jāmaksā. Bez variantiem!

Viedi vārdi!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 titaaniks

Jaa,bet ja visa brauksana pa pilseetu sanaak,tad domas mainaas.Uz trases protams ka po.

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Ehē, esmu ar mieru dzīvot komunismā, tik kur tas lētais benzīns dabonams?

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

titaaniks rakstīja:Ir dažas domas sakarā ar šo diskusiju.

Cik noprotu topika autors ir mazohists - citādāk to izskaidrot nav iespējams. Meklēt un pētīt informāciju, gari un plaši spriest par cenas celšanos, būt pārliecinātam, ka arī rīt cena būs augšā utjpr. Īsāk sakot, pesimisma apogeja...

Teikšu godīgi, piedrāzt to cenu celšanos uz bendžu! Nepildies Statoilā, atrod 1-2-3 vai Neste. Plāno braucienus tā, lai uzpildītos vajadzētu ārpus Rīgas un daudz kas cits, kas ļauj ieekonomēt kādu santīmu. Jā cenas ir kāpušas, taču nav dubultojušās!!!! Es mēnesi dīzelim salīdzinot ar pavasari tērēju varbūt 10 ls vairāk un nobraukāju vismaz 3500 km. Nu nav tas pārāk sāpīgi. Un ja ir, tad jāsaprot, ka mašīna nav nekad "pa lēto" - par komfortu vienmēr ir jāmaksā. Bez variantiem!

Nu nu, mazohists? Nu ja tev ir lieka nauda, vai nevēlies padalīties?

Pieņemsim es " pešehodos " pierakstīties nevēlos...

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

Lynx rakstīja:2 titaaniks

Jaa,bet ja visa brauksana pa pilseetu sanaak,tad domas mainaas.Uz trases protams ka po.

Ja ir pa pilsētu jābraukā, tad es piemēram nesaprotu cilvēkus, kas braukā Sarkandaugavas uz Centru uz darbu un žēlojās, ka dārgi sanāk braukt ar mašīnu! Nu tad nebrauc! Tramvajs ir! Kad vēl dikti sen dzīvoju Liepājā, mašīnā teorētiski bija pieejama, taču neizmantoju to ikdienā, jo ar maršrutnieku un tramvaju varēja visur tikt! +/- par 90% tas atbilst arī Rīgas situācijai.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu bet ja no Pljavniekiem uz Vecmilgraavi,kaa minimums ar 2 transportiem pasaakums uz stundu?

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Heh, nepildos es statoilā ( nu varbūt tikai dažreiz lai nomierinātu sirdi, ka autiņā tiek liets arī labs ( lasi dārgs ) benzīns.)

Pats pildos Jūrmalā pa 0,446 Ls/L

Bet cik ilgi mums šāda haļava būs?

Cik ilgi vēl mazie ( lasi lētie ) tanki būs?

Vai nedomā ka tad, kad cena kāps, arī mazie izlems cenu paaugstināt? Jo jamie jau tā pat cenu neskrūvē augšā lai klientūra kaut kāda būtu. Bet nu diez vai viņi turēs cenas atšķirību 4-7 santīmu intervālā...

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Lynx rakstīja:Nu bet ja no Pljavniekiem uz Vecmilgraavi,kaa minimums ar 2 transportiem pasaakums uz stundu?

Tur jau tas knifs!

Kam tad tas autiņš vajadzīgs ja neļauj ar jamo braukt?

Komforts patīk - bet negribās par to komforta izmantošanu piķot vai pusalgas mēnesī.

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:

titaaniks rakstīja:Ir dažas domas sakarā ar šo diskusiju.

Cik noprotu topika autors ir mazohists - citādāk to izskaidrot nav iespējams. Meklēt un pētīt informāciju, gari un plaši spriest par cenas celšanos, būt pārliecinātam, ka arī rīt cena būs augšā utjpr. Īsāk sakot, pesimisma apogeja...

Teikšu godīgi, piedrāzt to cenu celšanos uz bendžu! Nepildies Statoilā, atrod 1-2-3 vai Neste. Plāno braucienus tā, lai uzpildītos vajadzētu ārpus Rīgas un daudz kas cits, kas ļauj ieekonomēt kādu santīmu. Jā cenas ir kāpušas, taču nav dubultojušās!!!! Es mēnesi dīzelim salīdzinot ar pavasari tērēju varbūt 10 ls vairāk un nobraukāju vismaz 3500 km. Nu nav tas pārāk sāpīgi. Un ja ir, tad jāsaprot, ka mašīna nav nekad "pa lēto" - par komfortu vienmēr ir jāmaksā. Bez variantiem!

Nu nu, mazohists? Nu ja tev ir lieka nauda, vai nevēlies padalīties?

Pieņemsim es " pešehodos " pierakstīties nevēlos...

Ko nozīmē "lieka nauda"? Naudas nekad nav, lai kāda nebūtu alga. Tā ir aksioma. Strādājot Rīgā, nopelnīt ir iespējams. Protams, ne vienmēr pietiek ar vienu darbu - ir jāskraidā, jāraujas utt., taču gribi maizīti ar sviestiņu un desu, tad raujies. Šeit jau vairs nav runa par degvielu, bet gan par dzīves attieksmi kā tādu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Aha,un veel iires griestus uz$aus debesiis,un buusim mees tur,kur bijaam peec 93ajaa gadaa.

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:

Lynx rakstīja:Nu bet ja no Pljavniekiem uz Vecmilgraavi,kaa minimums ar 2 transportiem pasaakums uz stundu?

Tur jau tas knifs!

Kam tad tas autiņš vajadzīgs ja neļauj ar jamo braukt?

Komforts patīk - bet negribās par to komforta izmantošanu piķot vai pusalgas mēnesī.

Tad iegādājies auto, ko vari uzturēt. Tas ir vienkāršākais risinājums. Sarežģītākais, taču labākais - strādā vairāk.

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Lynx rakstīja:Aha,un veel iires griestus uz$aus debesiis,un buusim mees tur,kur bijaam peec 93ajaa gadaa.

Nu jauki jau sanāks - pusalga degvielā un pusalga īrē =)

Jāmeklē kāds sievišķis pa kuras algu varēs ēst un izklaidēties =)

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu bet ja nopietni, tad rodas jautājums.

Cik izdevīga būs autogāze? Cik maksā aprīkojuma uzstādīšana?

Un vispār kāds gāzinieka izmantotājs var padalīties informācijā kas un kā?

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

titaaniks rakstīja:

irbux rakstīja:

Lynx rakstīja:Nu bet ja no Pljavniekiem uz Vecmilgraavi,kaa minimums ar 2 transportiem pasaakums uz stundu?

Tur jau tas knifs!

Kam tad tas autiņš vajadzīgs ja neļauj ar jamo braukt?

Komforts patīk - bet negribās par to komforta izmantošanu piķot vai pusalgas mēnesī.

Tad iegādājies auto, ko vari uzturēt. Tas ir vienkāršākais risinājums. Sarežģītākais, taču labākais - strādā vairāk.

Zini, es jau tā raujos pa 2 darbiem un autiņš man ar nav nekāds īpašais, Opelītis Askoniņa... Tā kā par uzturēšanu neiet runa. Runa iet vispār par degvielas cenu, par tās kāpumu... Nevajag personificēt labi?

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Cik noprotu lielākā daļa dzīvo un strādā Rīugā un vēl sūkstas par degvielas patēriņu! Ko jūs teiktu, ja jums katru dienu uz darbu sanāktu 100 līdz 120 km braukt?

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:Tad brauktu ar velosipēdu.

To nu gan es gribētu redzēt kā tu 1 dienas laikā 200 km nobrauksi ( domāts ceļs turp - atpakaļ ).

Es pa Igauņiem ar vello braucu, dinā 80 - 100 km un zini, bija smagi....

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:Nu bet ja nopietni, tad rodas jautājums.

Cik izdevīga būs autogāze? Cik maksā aprīkojuma uzstādīšana?

Un vispār kāds gāzinieka izmantotājs var padalīties informācijā kas un kā?

pameklē forumā. ir daudz tēmas par šo jautājumu.

pēc maniem aprēķieniem, lai man atmaksātos uzlikt uz pašreizējās mašīnas (VW 1,9TD) labu gāzes iekārtu, man ir jābraukā precīzi 2x vairāk nekā pašlaik. Katru dienu maucu no Kauguriem + uz liepāju vismaz pāris reizes mēnesī.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 hesus

Pa riigu vienaa mieraa ar sux golfu var nokurinaat 15l/100 pa korkjiem,ja nepaveicas,bet pa straasi 7l un motoru kauj,

tas taa piemeeram.

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:

titaaniks rakstīja:

irbux rakstīja:

Lynx rakstīja:Nu bet ja no Pljavniekiem uz Vecmilgraavi,kaa minimums ar 2 transportiem pasaakums uz stundu?

Tur jau tas knifs!

Kam tad tas autiņš vajadzīgs ja neļauj ar jamo braukt?

Komforts patīk - bet negribās par to komforta izmantošanu piķot vai pusalgas mēnesī.

Tad iegādājies auto, ko vari uzturēt. Tas ir vienkāršākais risinājums. Sarežģītākais, taču labākais - strādā vairāk.

Zini, es jau tā raujos pa 2 darbiem un autiņš man ar nav nekāds īpašais, Opelītis Askoniņa... Tā kā par uzturēšanu neiet runa. Runa iet vispār par degvielas cenu, par tās kāpumu... Nevajag personificēt labi?

Nevajag lāpīt pasauli citu vietā. Lai katrs domā pats par sevi. Tu taču zini, ka šī gaušanās nu NEKO neizmainīs. Neviens tev neko nav parādā - viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no tevis.

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

titaaniks rakstīja:

irbux rakstīja:Nu bet ja nopietni, tad rodas jautājums.

Cik izdevīga būs autogāze? Cik maksā aprīkojuma uzstādīšana?

Un vispār kāds gāzinieka izmantotājs var padalīties informācijā kas un kā?

pameklē forumā. ir daudz tēmas par šo jautājumu.

pēc maniem aprēķieniem, lai man atmaksātos uzlikt uz pašreizējās mašīnas (VW 1,9TD) labu gāzes iekārtu, man ir jābraukā precīzi 2x vairāk nekā pašlaik. Katru dienu maucu no Kauguriem + uz liepāju vismaz pāris reizes mēnesī.

No Kauguriem? =)

Skaidrs, pie mums ir laba degvielas uzpildes stacija, kad brauc no Kauguriem uz Vaivariem, nogriežās LN naftā, izbrauc viņai cauri un tad tieši nākāmā mazā zapravka... Tur lēts un normāls benzīns.

626GT Reģ.: 26.03.2003
0 0 Atbildēt

titaaniks rakstīja:

irbux rakstīja:

titaaniks rakstīja:Ir dažas domas sakarā ar šo diskusiju.

Cik noprotu topika autors ir mazohists - citādāk to izskaidrot nav iespējams. Meklēt un pētīt informāciju, gari un plaši spriest par cenas celšanos, būt pārliecinātam, ka arī rīt cena būs augšā utjpr. Īsāk sakot, pesimisma apogeja...

Teikšu godīgi, piedrāzt to cenu celšanos uz bendžu! Nepildies Statoilā, atrod 1-2-3 vai Neste. Plāno braucienus tā, lai uzpildītos vajadzētu ārpus Rīgas un daudz kas cits, kas ļauj ieekonomēt kādu santīmu. Jā cenas ir kāpušas, taču nav dubultojušās!!!! Es mēnesi dīzelim salīdzinot ar pavasari tērēju varbūt 10 ls vairāk un nobraukāju vismaz 3500 km. Nu nav tas pārāk sāpīgi. Un ja ir, tad jāsaprot, ka mašīna nav nekad "pa lēto" - par komfortu vienmēr ir jāmaksā. Bez variantiem!

Nu nu, mazohists? Nu ja tev ir lieka nauda, vai nevēlies padalīties?

Pieņemsim es " pešehodos " pierakstīties nevēlos...

Ko nozīmē "lieka nauda"? Naudas nekad nav, lai kāda nebūtu alga. Tā ir aksioma. Strādājot Rīgā, nopelnīt ir iespējams. Protams, ne vienmēr pietiek ar vienu darbu - ir jāskraidā, jāraujas utt., taču gribi maizīti ar sviestiņu un desu, tad raujies. Šeit jau vairs nav runa par degvielu, bet gan par dzīves attieksmi kā tādu.

Viedi vārdi! )

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

2 626GT

Vai mums vārdīcā eksistē arī citi burti?

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:

No Kauguriem? =)

Skaidrs, pie mums ir laba degvielas uzpildes stacija, kad brauc no Kauguriem uz Vaivariem, nogriežās LN naftā, izbrauc viņai cauri un tad tieši nākāmā mazā zapravka... Tur lēts un normāls benzīns.

Axa... Pāris reizes tur pildījos. Bija okeij. Nu re, ka nav nemaz tik sūdīgi - nevajag ņemt par mērauklu Statoil

1 2 3 4 5 6 7 8 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti