Atkal un atkal par degvielu.

irbux Reģ.: 27.09.2004

Tātad sākumam salīdzinājums:

Valsts Benzīns 95 Benzīns 98 Dīzeļdegviela

Igaunija 0.51 0.53 0.45

Latvija 0.47 0.48 0.44

Lietuva 0.53 0.55 0.49

Krievija 0.20 0.21 0.16

Tātad šajā mazajā eksperimentā ir novērots, ka no Baltijas valstīm mums ir lētākais benzīns, bet tie, kam 0.47 ir par dārgu, jāsāk meklēt kāds draugs pie Latvija - Krievijas robežas.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..27
CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:

irbux rakstīja:Značit skaidrs ir tas, ka jābrauc uz iAuto tusiņu un tur viss tas jāpārrunā.

Nonācām pie secinājuma - ka braucām, maksājām, brauksim un maksāsim....

P.S. Bet tik un tā čīkstēsim

Jātaisa iAuto elektromobīļu rūpnīca

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

irbux rakstīja:

irbux rakstīja:Značit skaidrs ir tas, ka jābrauc uz iAuto tusiņu un tur viss tas jāpārrunā.

Nonācām pie secinājuma - ka braucām, maksājām, brauksim un maksāsim....

P.S. Bet tik un tā čīkstēsim

Jātaisa iAuto elektromobīļu rūpnīca

Tas nav pie manis =) bet gan pie iAuto... lai sponsorē =)))

Moš kļūs pa monopolistu =)))

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Vakardien biju iebraucis vispopulaaraakajaa manupraat gaazes kantorii AUTOGAAZE, taa kaa taisos driiz pikt jaunu autinju ap 2000 gadu ieshaavaad galvaa pajautaat cik vareetu izmaksaat gaazes sisteema autinjam Pateikshu godiigi gandriiz apkritu kad man pateica ka viss tas pasaakums vareetu maksaat ap 1000 latu, vai taa ir vai kaads ir ar to saskaaries, varbuutu ir kaads saskaaries ar shaadu jautaajumu, es jau saaku domaat atteikties no 2L naakotnee motora un skatiit ko mazaaku Jo nu 1000 ls toc nav jeega pa gaazes sisteemu izgaazt! Varbuut juus varat ko ietikt?

(c) Zevs

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Āreče kā....

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

atkal jaasaka redz, jo gaazes iekaaarta prastam karburatorniekam tiesaam maksaa no XVZ-150 Ls, iespricniekam ar mehanisko iesprici jau ap 200-250 Ls, ja tas ir gudraaks aparats (piem BMW 525 no 90'tajiem) tad 270-350 Ls, be ja tev i 2000 vai jaunaaks verkis tad tiesaam jaaizliek saakot no vismaz 700Ls. Kaa katrai lietai arii seit ir iespeejas un navoroti. Piem.,sleedzis manuaals vai automaats, liimenja raadiitaajs balonaa, reduktora un paareejo pricindaalju razotaajs, gaazes sprauslas katram cilindram, kompis lambda zondes (vai vairaaku)apiesanai taapat kaa motora vadiibas kompja apiesanai (praktiski otra motora vadiiba) utt. utjp.

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Sakarā ar pēdējā laikā aktuālo naftas cenu kāpumu eksperti norāda, ka būtu ļoti svarīgi palielināt atbalstu atjaunojamo energoresursu izmantošanai un alternatīvās enerģijas avotu popularizēšanai autoindustrijā. Tādā veidā samazinātos atkarība no naftas un dabasgāzes, bet ieguvējs būtu patērētājs, jo tuvāko 10-30 gadu laikā 50 dolāri par barelu naftas būs normāla parādība, bet vēl ilgākā laika posmā (45-50 gadi) jārēķinās ar cenām ap 100 dolāriem par barelu.

Runājot par tiem 45 - 50 gadiem domājams, ka tā nav tiesa...

100$ par barelu jau varētu būt pēc 5 - 10 gadiem...

Tā kā pagaidām biedri tās ir tikai puķītes.... Odziņas nāks vēlāk....

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Kopš gada sākuma naftas cenas ir palielinājušās par 55%, un analītiķi pieļauj, ka tās vēl varētu palielināties līdz 52 dolāriem par barelu

Dzīve ir skaista.....

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:irbux..... nomierinies.......no šitiem taviem tekstiem nekas nemainīsies...

A cdrug kautkas mainās....

Sēdēt malā negribās.... Tā vismaz informācija līdz tautai nokļūst.

Te būs vēl bišķiņ informācijas =)

Tuesday, September 28, 2004: NYMEX West Texas Intermediate for November delivery closed up $0.266 at $49.90 per barrel.

OIL prices could potentially hit $100 per barrel, analysts at Deutsche Bank warned yesterday - as the cost of US light crude hit a 21-year record of almost $44.

"We’re at $40 already, so a repeat gives you $60-$80 per barrel." Two separate instances of disruption, on this logic, could take the price up a further step to $100.

Infa ņemta no dažādiem avotiem....

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:irbux..... nomierinies.......no šitiem taviem tekstiem nekas nemainīsies...

Pastāsti man tad lūdzu no kā tad viss mainīsies?

No kādiem citādiem tekstiem?

Mazda6 Reģ.: 10.06.2004
0 0 Atbildēt

Nekas taapat nemainiisies, arii ja mees sheit piespamosim kaut 100 lpp ar gudraam runaam, kaa nebrauksim nedeelju, gribu redzeet kaadu kas tam piekritiis, slinkums lasiit topiki, tapeec vispusseji muldu

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Mazda6 rakstīja:Nekas taapat nemainiisies, arii ja mees sheit piespamosim kaut 100 lpp ar gudraam runaam, kaa nebrauksim nedeelju, gribu redzeet kaadu kas tam piekritiis, slinkums lasiit topiki, tapeec vispusseji muldu

Abpusēji...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

draco rakstīja:

irbux rakstīja:

draco rakstīja:2Irbux: reku konversiju piemeeri ar foceneem un pa reizei arii aprakstu / tehpatrametriem

www.austinev.org/evalbum/index7.html

Nu un kā i pašam ? Benzīnu atļauties varēsi pa 0,50 Ls 95 E ?

Vai arī domā pirkt elektrokāru ? =)))

Tauta - kas ir nobriedusi elektrokāriem - atsaucās... pasūtīsim uzreiz veselu partiju ar atlaidi...

ggg...pacik lietoju u98,tad vish man jau kaadu laiku maksaa 0.499 litraa...bet prieka maksaat maz....un cenas veel celsies....

ir doma no elektrokaara / iekraaveeja dzineeju pa leeto dabuut,un meegjinaat kautko uzbuuveet...

Man paziņam garažā bij kaukaadi elektrokāra motori, viņi nāk pa taisno uzreiz pie riteņiem-vot takije piragi...

kas iisti pa motoriem? cik vish pa vinjiem grib? kontrolieris ( kontaktors ar shuntiem) no tiem elektrokaariem ar i pieejams?

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Vakar braucu garām Sttikam un tas mani mazlietin nepatīkami šokēja DD 0,494.

Tas jau paliek mazdrusciņ par anglu no Statoila puses celt cenu gandrīz katru dienu

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja:Vakar braucu garām Sttikam un tas mani mazlietin nepatīkami šokēja DD 0,494.

Tas jau paliek mazdrusciņ par anglu no Statoila puses celt cenu gandrīz katru dienu

Man arī pauze iestājās kad ieraudzīju to soļķa cenu.

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

CyberGhost rakstīja:

draco rakstīja:

irbux rakstīja:

draco rakstīja:2Irbux: reku konversiju piemeeri ar foceneem un pa reizei arii aprakstu / tehpatrametriem

www.austinev.org/evalbum/index7.html

Nu un kā i pašam ? Benzīnu atļauties varēsi pa 0,50 Ls 95 E ?

Vai arī domā pirkt elektrokāru ? =)))

Tauta - kas ir nobriedusi elektrokāriem - atsaucās... pasūtīsim uzreiz veselu partiju ar atlaidi...

ggg...pacik lietoju u98,tad vish man jau kaadu laiku maksaa 0.499 litraa...bet prieka maksaat maz....un cenas veel celsies....

ir doma no elektrokaara / iekraaveeja dzineeju pa leeto dabuut,un meegjinaat kautko uzbuuveet...

Man paziņam garažā bij kaukaadi elektrokāra motori, viņi nāk pa taisno uzreiz pie riteņiem-vot takije piragi...

kas iisti pa motoriem? cik vish pa vinjiem grib? kontrolieris ( kontaktors ar shuntiem) no tiem elektrokaariem ar i pieejams?

Bija kaukādas lielas spoles ar ļoti resniem vadiem-teicās taisīšot metināmo no viņām... Es pat nezinu, vai kaut kas no tā visa ir saglabājies, bet liekas, ka ar 1 tādu motoru pietiktu ielas autiņam.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

eu, kaa tur taga i ar gaazes cenaam? joprojaam ~27 sanji litraa?

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:eu, kaa tur taga i ar gaazes cenaam? joprojaam ~27 sanji litraa?

xex... domaa uz gaaziiti pāriet?

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Statoil cenas rulz

viestursss Reģ.: 01.06.2004
0 0 Atbildēt

ja gāze ir 0,27ls/litrā-starpība jūtama 2,7ls pa 100km vai 5ls pa 100km-es jau nu kādu laiku maucu ar gāzi,ir ok.

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

nu kā rēķina - gāzes iekārta nav par velti, siltā garažā neturēsi , tātad ziemā pakaļa kādu brīdi sals , plus tas balons līdzi jāvadā (zūd performance)

tā ka nav tikai plusu

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

es jau rulleeju uz gaazi, tik i doma mainiit braucamo mosh tuvaakajaa laikaa -> jaadomaa uz kaa leetaak brauksies

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:es jau rulleeju uz gaazi, tik i doma mainiit braucamo mosh tuvaakajaa laikaa -> jaadomaa uz kaa leetaak brauksies

Un kādi iespaidi, ir vispār jūtama atškirība?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vot shitais ir IISTAIS drapaks http://www.tvnet.lv/auto/news/article.php?id=3386855

Gandriiz shkjeersaam latvijai "neuzpildoties". Un kas pa dizainu... Triis chetri kraajam naudu!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

CyberGhost, atshkjiriiba? man i gaazes izniicinaataajs streebj kaa kuro reizi, bet videejais tankojoties sanaak no 18 liidz 24 litriem uz sotaku liidz ar to baigi juutams cenu kaapums no 20 sanjiem litraa pagaajshgad uz 27 sanjiem tagad citaadi jau sanaak apmeeram tas pats, kas braukt ar kaut kaadu ~2litriigu benziinmobiili uz benjas - cenas zinjaa tas buutu 9..13l benjas uz sotaku ... za to ir v6 traktoriic nevis parasts R4

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

radiem naudu neprasu un laikam tapeec arii diez vai sakraashu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti