Atkal un atkal par degvielu.

irbux Reģ.: 27.09.2004

Tātad sākumam salīdzinājums:

Valsts Benzīns 95 Benzīns 98 Dīzeļdegviela

Igaunija 0.51 0.53 0.45

Latvija 0.47 0.48 0.44

Lietuva 0.53 0.55 0.49

Krievija 0.20 0.21 0.16

Tātad šajā mazajā eksperimentā ir novērots, ka no Baltijas valstīm mums ir lētākais benzīns, bet tie, kam 0.47 ir par dārgu, jāsāk meklēt kāds draugs pie Latvija - Krievijas robežas.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..27
irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstījaistance apmēram 28 km un patērēju apmēram 2,3 litrus.

nuuu maz tas nav...

2,3 x 0,46.... vēl ir ok

2,3 x 0,5*.... nebūs žēl?

Un ja nu kautkur tālāk mērķēsi?

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

titaaniks rakstīja:

irbux rakstīja:

No Kauguriem? =)

Skaidrs, pie mums ir laba degvielas uzpildes stacija, kad brauc no Kauguriem uz Vaivariem, nogriežās LN naftā, izbrauc viņai cauri un tad tieši nākāmā mazā zapravka... Tur lēts un normāls benzīns.

Axa... Pāris reizes tur pildījos. Bija okeij. Nu re, ka nav nemaz tik sūdīgi - nevajag ņemt par mērauklu Statoil

Nu par to Statoil - vnk infa par jamo tik bija...

Tamdēļ arī vispār sāku šo diskusiju. Nu un kur tad tu pildies un pa cik?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

denderjans rakstījaraco - un ja nu, kaa tu izteicies, hesus&co pashi sev ir darba deveeji? un ja nu man ir 100 un 1 blakusnodarbe, ar ko ievaacu pikji? un ja nu man tieshaam ir vairaak vai mazaak pofig par cenu kaapumu, ar ko es jau labu laicinju atpakalj reekjinaajos? izskataas, ka tev toch tas pleesh aanusu, ka kaads var atljauties nenjaudeet vuj ku daargs benziins, labaak ieshu kaajaam vai pirkshu 1.3 golfu diizeliiti..

zini,siikais, kad pirksi benziinu pa 0.5 ls litraa,kaa pieaugushi onkulji un tantes,nevis savu kontrabandas pa 0.35,tad vareesi te njaudeet par cenaam,skaidrs? pats sev prieksnieks atradies....

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:

Marchiks_ rakstījaistance apmēram 28 km un patērēju apmēram 2,3 litrus.

nuuu maz tas nav...

2,3 x 0,46.... vēl ir ok

2,3 x 0,5*.... nebūs žēl?

Un ja nu kautkur tālāk mērķēsi?

ehh... irbux... nevispārini un neperedergivai kā saka krievi. 5* ir gan 50, gan 59.

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:

titaaniks rakstīja:

irbux rakstīja:

No Kauguriem? =)

Skaidrs, pie mums ir laba degvielas uzpildes stacija, kad brauc no Kauguriem uz Vaivariem, nogriežās LN naftā, izbrauc viņai cauri un tad tieši nākāmā mazā zapravka... Tur lēts un normāls benzīns.

Axa... Pāris reizes tur pildījos. Bija okeij. Nu re, ka nav nemaz tik sūdīgi - nevajag ņemt par mērauklu Statoil

Nu par to Statoil - vnk infa par jamo tik bija...

Tamdēļ arī vispār sāku šo diskusiju. Nu un kur tad tu pildies un pa cik?

1-2-3 maksājot ar karti jaundubultos. santīms nost no cenas, attiecīgi.

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:Cik maksās, tik maksās. Man vienalga. Lielāka slodze būs dienesta transportam.

Aaaaaa, nu te i cita epopeja =) Tev jau to bendžu dienesta autiņam atmaksā.....

Ekh, man bi tā... kāds atmaksātu manus braucienus =)

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:Cik maksās, tik maksās. Man vienalga. Lielāka slodze būs dienesta transportam.

nua, kurjeriem ja PO... :F

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:Cik maksās, tik maksās. Man vienalga. Lielāka slodze būs dienesta transportam.

nua, kurjeriem ja PO... :F

labs

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

titaaniks rakstīja:

irbux rakstīja:

titaaniks rakstīja:

irbux rakstīja:

No Kauguriem? =)

Skaidrs, pie mums ir laba degvielas uzpildes stacija, kad brauc no Kauguriem uz Vaivariem, nogriežās LN naftā, izbrauc viņai cauri un tad tieši nākāmā mazā zapravka... Tur lēts un normāls benzīns.

Axa... Pāris reizes tur pildījos. Bija okeij. Nu re, ka nav nemaz tik sūdīgi - nevajag ņemt par mērauklu Statoil

Kas tas pa 1-2-3 ????

Un cik ta tur maksā?

Statoilā arī ar karti -1 santīms.. ja kas....

Nu par to Statoil - vnk infa par jamo tik bija...

Tamdēļ arī vispār sāku šo diskusiju. Nu un kur tad tu pildies un pa cik?

1-2-3 maksājot ar karti jaundubultos. santīms nost no cenas, attiecīgi.

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

Cik maksā precīzi neatceros, bet bija nost 1 santīms no Statoil toch, kā arī vēl santīms nost, ja maksā ar karti.

1-2-3 ir brends, kas pieder Statoil un sistēma ir identiska Nestei. Bendža 1-2-3 un statoil viena un tā pati.

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

CyberGhost rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:Cik maksās, tik maksās. Man vienalga. Lielāka slodze būs dienesta transportam.

nua, kurjeriem ja PO... :F

kādiem kurjeriem?

Es jau neesmu kurjers. Drīzāk jau tehniskā palīdzība.

nu kurjeri jau ir, teiksim tā-tehniskā palīdzība

Ato es domāju, ko tu ar to motorolleri tik bieži minies...

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

titaaniks rakstīja:Cik maksā precīzi neatceros, bet bija nost 1 santīms no Statoil toch, kā arī vēl santīms nost, ja maksā ar karti.

1-2-3 ir brends, kas pieder Statoil un sistēma ir identiska Nestei. Bendža 1-2-3 un statoil viena un tā pati.

Kur tas ir?

Es čo to nezinu tādu.... Kaut kur aiz pārbrauktuves?

Kolenvals Reģ.: 19.12.2001
0 0 Atbildēt

Nuuuu ... vispaar jau Krievijaa tas benziins leetaaks ir, tikai kopsh pavasara pie vinjiem cenas (benz.tankos) dazhos regjionos ir azh bezmaz dubultojushaas kopsh pavasara, turklaat njemiet veeraa, ka runa iet par benziinu IEKSHEEJAM TIRGUM, kuru eksporteet no Krievijas nedriikst, kvalitaates deelj. Eksporta benziina cenas ir pavisam citas Krievzemee, vairumaa protams, nekaa "ieksheejaa",

augstaakas nekaa "ieksheejaa" mazumcenas ))

Kaadu nedeelju atpakalj veeroju Krievijas TV paarraidi, kur taisni ar degvielas cenaam nodarbojaas, dazhaados regjionos. Ja veel pavasarii domineeja cenas 10 ...12 RUB par litru, tad vasaras beigaas jau aizgaajushas 14 ..15 RUB/ltr un septembra otrajaa pusee shur tur sasniegushas jau 18 ...19 RUB/ltr. taa neko sev, ja piemet, ka 1,0 Lats ir ~53 RUB...Runa gaaja par visvairaak Krievijaa pateereeto benzhu, AI-92.

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:

titaaniks rakstīja:Cik maksā precīzi neatceros, bet bija nost 1 santīms no Statoil toch, kā arī vēl santīms nost, ja maksā ar karti.

1-2-3 ir brends, kas pieder Statoil un sistēma ir identiska Nestei. Bendža 1-2-3 un statoil viena un tā pati.

Kur tas ir?

Es čo to nezinu tādu.... Kaut kur aiz pārbrauktuves?

Emmm... BRaucot uz rīgu, kad ceļš sadalās vienvirziena ielās... nepamanīt nav iespējams

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

CyberGhost rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:Cik maksās, tik maksās. Man vienalga. Lielāka slodze būs dienesta transportam.

nua, kurjeriem ja PO... :F

kādiem kurjeriem?

Es jau neesmu kurjers. Drīzāk jau tehniskā palīdzība.

nu kurjeri jau ir, teiksim tā-tehniskā palīdzība

Ato es domāju, ko tu ar to motorolleri tik bieži minies...

Runājot par motorolleriem - izdevīgi!

2,3 Litri uz 100 km... Ekonomija!

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

redz peec CSDD statistikas mees tak esam bagaatnieku valsts - tikai 15% no vieglo parka diizeli un 2,5%benziins/gaaze. A topikos tik bljauj oioi kas par desaam viss tik daargs tik daargs.

Lietuvaa ir 35%gaazinieku un 30%diizelistu. Par EE nezinu, bet Austrijaa ir 70%diizelju, Vaacijaa 54%(a 1992.g. bija 19%), Francijaa un Spaanijaa ap 60%. Mersis u.c. sobriid razo 65%no visiem auto tikai ar DD, bet VW/Audi 48%. Taa kaa quo vadis LV citizen?

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:

CyberGhost rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

CyberGhost rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:Cik maksās, tik maksās. Man vienalga. Lielāka slodze būs dienesta transportam.

nua, kurjeriem ja PO... :F

kādiem kurjeriem?

Es jau neesmu kurjers. Drīzāk jau tehniskā palīdzība.

nu kurjeri jau ir, teiksim tā-tehniskā palīdzība

Ato es domāju, ko tu ar to motorolleri tik bieži minies...

Runājot par motorolleriem - izdevīgi!

2,3 Litri uz 100 km... Ekonomija!

Runājot par ekonomiju-pamēģini K2 -vislētāk!

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

titaaniks rakstīja:

irbux rakstīja:

titaaniks rakstīja:Cik maksā precīzi neatceros, bet bija nost 1 santīms no Statoil toch, kā arī vēl santīms nost, ja maksā ar karti.

1-2-3 ir brends, kas pieder Statoil un sistēma ir identiska Nestei. Bendža 1-2-3 un statoil viena un tā pati.

Kur tas ir?

Es čo to nezinu tādu.... Kaut kur aiz pārbrauktuves?

Emmm... BRaucot uz rīgu, kad ceļš sadalās vienvirziena ielās... nepamanīt nav iespējams

Pie Mellužiem tad jau tas ir....

Skaidrs...

Nevieš uzticību tas tanks...

Kā i?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:Nezinu kā jums, bet es no Juglas līdz ķīpsalai un atpakaļ izbraucu par 1 Ls. Motors 2.2.

Distance apmēram 28 km un patērēju apmēram 2,3 litrus.

Marchik, ar zinaatnisko fantastiku nodarbojies? neticu, ka pilseetaa 2.2 motors rij tikai 8.2 litrus benjas uz sotaku ja vien to auto nevelk caur korkjiem ar darbojoshos motoru un ierubiitu pechku uz maksimumu

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

..., kad brauc no Kauguriem uz Vaivariem, nogriežās LN naftā, izbrauc viņai cauri un tad tieši nākāmā mazā zapravka... Tur lēts un normāls benzīns.

Varbuut vinjsh ir arii labs, bet ir maniits, kaa shajaa tankaa tirgo kompreseeto, jeb, saspiestu degvielu!

Elementaari, izraadaas manu 60L vietaa ielien pat 65L un vairaak, atkariibaa no degvielas kompresijas pakaapes

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

denderjans rakstījaraco - un ja nu, kaa tu izteicies, hesus&co pashi sev ir darba deveeji? un ja nu man ir 100 un 1 blakusnodarbe, ar ko ievaacu pikji? un ja nu man tieshaam ir vairaak vai mazaak pofig par cenu kaapumu, ar ko es jau labu laicinju atpakalj reekjinaajos? izskataas, ka tev toch tas pleesh aanusu, ka kaads var atljauties nenjaudeet vuj ku daargs benziins, labaak ieshu kaajaam vai pirkshu 1.3 golfu diizeliiti..

zini,siikais, kad pirksi benziinu pa 0.5 ls litraa,kaa pieaugushi onkulji un tantes,nevis savu kontrabandas pa 0.35,tad vareesi te njaudeet par cenaam,skaidrs? pats sev prieksnieks atradies....

Tu čīksti gluži kā mans vecmučāgs! viss tik dārgs, viss tik dārgs, bet tie maitas tur valdībā tik ceļ tās cenas un tik zog!

Esi vīrietis un tiec ar sevi galā!

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

superb rakstīja:redz peec CSDD statistikas mees tak esam bagaatnieku valsts - tikai 15% no vieglo parka diizeli un 2,5%benziins/gaaze. A topikos tik bljauj oioi kas par desaam viss tik daargs tik daargs.

Lietuvaa ir 35%gaazinieku un 30%diizelistu. Par EE nezinu, bet Austrijaa ir 70%diizelju, Vaacijaa 54%(a 1992.g. bija 19%), Francijaa un Spaanijaa ap 60%. Mersis u.c. sobriid razo 65%no visiem auto tikai ar DD, bet VW/Audi 48%. Taa kaa quo vadis LV citizen?

Tas laikam nozīmē ka līdz šim mums ar degvielas cenām viss bija kārtībā... Un tagad mēs pārsēdīsimies uz gāzi, DD utt... Un smirdināsim tik tos Latvijas mežus, pļavas nost...

Vot ko man gribējās pateikt...

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

nu bet kaut ko tak vaig dariit, nevar tak ljaut shitā chakarēt tautu...

626GT Reģ.: 26.03.2003
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:2 626GT

Vai mums vārdīcā eksistē arī citi burti?

2 irbux: Kas tev nepatīk manos burtos?

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

EZ rakstīja:..., kad brauc no Kauguriem uz Vaivariem, nogriežās LN naftā, izbrauc viņai cauri un tad tieši nākāmā mazā zapravka... Tur lēts un normāls benzīns.

Varbuut vinjsh ir arii labs, bet ir maniits, kaa shajaa tankaa tirgo kompreseeto, jeb, saspiestu degvielu!

Elementaari, izraadaas manu 60L vietaa ielien pat 65L un vairaak, atkariibaa no degvielas kompresijas pakaapes

Lūdzu vairāk informācijas par kompesēto degvielu!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti