SAAB sadz. un jurid. kons topx

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

topiks nopietnu sadzīves problēmu risināšanai. Nav tehnisks. Nedrīkst izdzēst un piespamot

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:vai tad kaut kur mazgā pa 3

Lubanas 113 SIA "Denals" 3Ls ar vasku, vēl pagājsnedēļ mazgāju...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Nezinite rakstīja:vai tad kaut kur mazgā pa 3

Lubanas 113 SIA "Denals" 3Ls ar vasku, vēl pagājsnedēļ mazgāju...

Lai gan man pazīstams Džeks, nesen no tā darba aizgāja, jo viņam nepatika zemā alga...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Bet citi vēll tur ir palikuši, ta kā pagaidām vēll ir kas mazgā..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu vispār jau es izvēlesos vietu, kur man sniedz pakalpojumu, kam cenas un kvalitates attiecības ir vissamērīgākās.. un bieži vien tas ir dārgaks variants... tā ka cena ne vienmēr ir izšķirošā.. un ja kvalitāte tiek nodrošināta ar to, ka darbinieks ir motivēts strādāt kvalitatīvi, tad labprāt izmantošu viņa pakalpojumus, lai arī dārgākus..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

p.s. un arī labprat uzklausīšu ieteikumus, kā ir iespējams pacelt darbinieku algas līdz 1000 Ls mēnesī

nu es domāju, ka Tev ir shēma, ja darbinieks pats atrod noietu detaļam viņs par to saņem papildus bonusu.. tatad, jo veiklāku un čaklāku darbinieku atrodi, jo vairāk viņs nopelna un jo vairak Tu pats...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:nu vispār jau es izvēlesos vietu, kur man sniedz pakalpojumu, kam cenas un kvalitates attiecības ir vissamērīgākās.. un bieži vien tas ir dārgaks variants... tā ka cena ne vienmēr ir izšķirošā.. un ja kvalitāte tiek nodrošināta ar to, ka darbinieks ir motivēts strādāt kvalitatīvi, tad labprāt izmantošu viņa pakalpojumus, lai arī dārgākus..

nu ja runa iet par specifiskiem darbiem, tad es Tev piekrītu, jo pats esmu saskaries, ka teiksim , piemēram, E&S nomainīt sajūgu manam Saab sanāca ātrāk, un lētāk neka kaut kādā servisā, kur labo visu..

bet teiksim tādas elementaras lietas ka stūres uzgaļu , lodbalstu, eļļas maiņu un t.t. vai tiešam Tu arī esi gatavs veikt specializētajā dīleru centrā, kur stradā speciālisti, ar labām algām, un kur tas Tev izmaksās vismaz trīsreiz dārgāk, neka pie sakarīga amatnieka maziņa un nezolīdā servisa

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja.s. un arī labprat uzklausīšu ieteikumus, kā ir iespējams pacelt darbinieku algas līdz 1000 Ls mēnesī

nu es domāju, ka Tev ir shēma, ja darbinieks pats atrod noietu detaļam viņs par to saņem papildus bonusu.. tatad, jo veiklāku un čaklāku darbinieku atrodi, jo vairāk viņs nopelna un jo vairak Tu pats...

nu pieņemsim ka tas ir viens no veidiem, ka papildus nopelnīt klāt, labi, o.k., bet....bet lieta ir tāda, ka klientus atrast var tikai ar "trumpjiem" rokās, kuri varētu būt

1.kartām jau laba cena, kuru var panākt ar mazu uzcenojumu, kas savukārt velk sev līdz mazu peļņu, un arī mazu % darbiniekam.......

un otra plāna jau ir tā bezmaksas piegāde.....

a lai darbinieki varētu pelnīt šeit 1000Ls, tad man detaļām ir jāliek tādi uzcenojumi, ka Tev zvanot, par cenām intresējoties, žoklis atkārsies...

A kur ir izeja

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviest, nu protams, ja esmu pārliecinats par kvalitati, tad esmu ar mieru arī nesolīdā un tā arī daru.. vēl joprojām ar labu vārdu atceros Tevis ieteiktos večuc garžāu kooperatīva kas man pīlei saveda kārtība hadeni..

bet es es pieņemu, ka tie čomi, nemaksājot nodokļus, neīrējot telpas Rīgas centrā utt.. nopelnīja tīri labi..

bet kopumā, serviss ir tikai piemērs darbienieku motivacijas un darba kvalitātes attiecībām...

diggens jau pieminēja manus vecos kolēģus.. valsts pārvalde patiešām ir pārliecinošs piemērs.. "mums maz maksā, kāpēc, lai mes uzcītīgi un godīgi strādātu".. atnāku ar papīrīti uz kādu kantori 16:45.. sanemu "piedodiet, tūlīt beigsies darbdiena".. un es viņus saprotu..

a ja atnāku pie darbinieka, kurs ir motivēts apkalpot, tad nokārtojam darījumu arī pēc darba laika, jo beigas abi esam ieguvēji..

nu ta kaut kā...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

A kur ir izeja?

varbūt uz apjomu?? uztaisi filiāli Jelgavā, Cēsīs un D-pilī (kur strapcitu nekā tāda kā Tavs piedavājums nav..)..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:A kur ir izeja?

varbūt uz apjomu?? uztaisi filiāli Jelgavā, Cēsīs un D-pilī (kur strapcitu nekā tāda kā Tavs piedavājums nav..)..

a Jelgavā kā reiz detaļas vajag. vietējo šrotu puišeļi riņķī gāž!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:A kur ir izeja?

varbūt uz apjomu?? uztaisi filiāli Jelgavā, Cēsīs un D-pilī (kur strapcitu nekā tāda kā Tavs piedavājums nav..)..

Labi, jau labi, Tirzniecības politikas Stratēģi..

nepiesārņosim ēteru te,

kāds vēll ideju nošpikos..

Šitos jautājumus apspriedīsim klātienē, paklusām, čukstus, janvārī, pie Saab egles...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

turbopiile rakstīja:A kur ir izeja?

varbūt uz apjomu?? uztaisi filiāli Jelgavā, Cēsīs un D-pilī (kur strapcitu nekā tāda kā Tavs piedavājums nav..)..

a Jelgavā kā reiz detaļas vajag. vietējo šrotu puišeļi riņķī gāž!

nu šrotus jau arī tapēc apkārt gāž, ka negrib par jaunām detaļām maksāt....

Klienta Jautājums veikalā

"a kāpēc pie Jums stūres uzgalis maksā 15 ls, ja citos līdzīgos veikalos to var pa 8Ls nopirk"

pārdevēja atbilde

"Tāpēc, ka mūsu uzņēmums ir zolīds, un mūšu darbiniekiem ir labas algas"

Klienta piebilde

"o jāā, tas man patīk, tad iesaiņojiet man četrus uzgaļus, nopirkšu arī priekš kaimiņa"

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviest, neironizē!!!

sakarība ir apgriezta.. nevis mūsu uzņēmums ir solīds jo darbiniekiem ir labas algas

bet pastāv iepseja, ka labi maksājot darbiniekiem.. varbūt mans uzņeums kļūs solīds.. visi man uzticēsies.. pastāvīgie klienti redzot to pasu piegādātaju jau kuro gadu.. vienmēr laipnu un izpalīdzīgu, domās.. O! ir nu gan tam sviestam labs kantoris..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

vai abi cienijamie gudrinieki nesen grāmatu jaunu lasījuši vai referātu kādam gatavojuši!? man tagad slinkums - vēlāk piemetīšu uzskatāmi ka godīgi mazgāt mašiņus par 6Ls nav vērts. izlido skurstenī arī tad ja pats mazgā!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nē.. pēdējā gudrā gramata, ko lasīju, bija, ka lielākā daļa pasaules iedzīvotaju sava mūža iztērē daudz vairāk kā nopelna..

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:vai tad kaut kur mazgā pa 3

netālu no euns janemaldos tad 2.50 bez vaska..

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

dinazos, 2,50 ar vasku, reizēm nohaltūrē, bet kopumāoki, arī tepičīšus nomazgā

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

komantagaddarit

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

akasTevinomoka

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

navarsaprast:

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

amoškaturpinidarīttopašukodarīji

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Tātad tā - mums darbā izdomājuši, ka pēc likuma neviens neliek maksāt par virsstundām dubulto likmi, tādēļ nemaksās.

Mēs te pētījām to darba likumu tā un šitā un nevaram saprast - likumā šajā sakarā ir divi saistoši panti, kuru jēga ir apmēram sekojoša

1. Par virstundām darba devējam ir pienākums maksāt PIEMAKSU vismaz 100% apmērā, vai lielāku, ja koplīgums to nosaka

2. Virsstundas var noteikt tādos un tādos gadījumos nesaskaņojot to ar darba ņēmēju (tipa, visādi force majore utt. kā rezultātā uzņēmums var aiziet pa burbuli). Par parastajām virsstundām abām pusēm ir jāvienojas RAKSTISKI.

Mēs te štukojām rekā:

1. Piemaksa pēc termina jēgas ir pie kaut kā klāt nevis pati par sevi, tātad samaksai jābūt lielākai. Taču paliek atvērts jautājums, vai tā ir piemaksa pie vidējās stundas apmaksas, kas nozīmē, ka saņem 2x vairāk, vai pie mēneša algas, kas nozīme, ka neko vairāk tu nedabū.

2. Darba līgumu tagad nevaru sameklēt, tādēļ neko nezinu, kas tur teikts par virsstundām. Nu, nevaru saprast, vai par rakstveida vienošanos var uzskatīt līgumu (ja tur ir atrunātas virsstundas) vai arī par katrām virsstundām ir jāvienojas atsevišķi.

Varbūt kāds var autoritatīvi paskaidrot, jo mēs izdomājām sekojošo - jāmaksā dubultā un tad mēs strādājam. Ja negrib maksāt dubultā, tad mēs sūtam uz trim burtiem un neparakstam vienošanos par virsstundām, jo, ja jāizvēlas vai nu atpūsties un pavadīt laiku ar savējiem vai strādāt par parasto samaksu, tad mēs izvēlamies pirmo

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kadu ieasakat programmu video panemshanai no kameras un talak ierakstishani DVD ?

lai nav parak darga un sarezgita.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

snow - Tu esi perfekts pareizo topiku izrakshanaa - repsect!!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: kadu ieasakat programmu video panemshanai no kameras un talak ierakstishani DVD ?

lai nav parak darga un sarezgita.

Iekš Dc++ pa brīvu atrodama Pinnacle. Nav sarežģīta, visu varoša un pilnīgi bez maksas, bet kārās. tas bija pirms 3 gadiem, tagad jābūt OK

1.. 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti