SAAB sadz. un jurid. kons topx

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

topiks nopietnu sadzīves problēmu risināšanai. Nav tehnisks. Nedrīkst izdzēst un piespamot

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kreboks Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

engure joprojām ir melnais caurums.... žēl tās zivis ko nepaspēja iebāzt bundžās...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

www.lps.lv/jaunumi.php?lang=lv

lūdzu pievērst uzmanību aicinājumam, sazināties pašvaldības kurās nav elektrības un nedarbojas sakari aicinātas īpaši...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt! Es te tā nedzaudz meklēju telpas neliela veikaliņa vajadzībām ( līdz 150 kvadratiem ) Teikā, Jugla vai Purvciemā! Vai nu pirkt, pa sapratīgu cenu, vai īret uz ilgu laiku!

Ja ir kadas idejas, vai piedavajumi, labprat uzklausītu!

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

kredokam dzīvoklis 1ā stāvā! kamēr šis teātrī - paņem un ievācies...

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

zolituudee shis ieteikums visai spariigi tiek realizeets dziivee. paartikas bodiites, frizeetavas, skaistumkopshanas saloni/solaariji, gjimenes aarsta prakse, "internetklubi".

vieniigi interneta salons tikai aizklapeets, jo apkaarteejo dziivoklju iipashnieki ciitiigi rakstiija petiicijas, ka piedzeerushies shmulji liidz 4 riitaa speelee quake un auro pilnaa riiklee. esot kriminogeena vide un negatiivi ietekmeejot veseliigu dzimtas koku zaljoksnaas atvases, kuru tikumiskaa audzinaashana aatri vien uzdodot ciinju subj. esot ierautiem mineetajaa elles pereeklii

bet nu taa vieta tieshaam bija kaukas aarpraatiigs.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

raic rakstīja:zolituudee shis ieteikums visai spariigi tiek realizeets dziivee. paartikas bodiites, frizeetavas, skaistumkopshanas saloni/solaariji, gjimenes aarsta prakse, "internetklubi".

.

..un tas viss sabūvēts kredoka dzīvokļos zolitūdes namu pirmajos stāvos

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Dig - daubusi naftalina injekciju apakshlupaa un priekshdibenaa!

Nez - tiks caur ar glizmu!

Jutos apnierinaaccccc!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

Jutos apnierinaaccccc!

nemānies

apmierināti vīrieši nedraud pa labi un pa kreisu un vēl Pārdaugavā

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

man nebail! es citā stāvā. man video noma nedraud!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja:man nebail! es citā stāvā. man video noma nedraud!

Kasetes &diskus arii pa logu var pamest +/- korekcija * stava Nr.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nez! Vairsnejutosapmierinaats - paardvinai draudi !

LLXX taps saaudzeetsc!

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

btw, taa gjimenes aarsta prakse, ja nemaldos, ir ieriikota otrajaa staavaa

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

A sviestiņ! gal;īgi biju aizmirsis ka pie manas mājas (U59) jau vairākus gadus aiznaglots padomju sakņu veikals ar nira fonda izkārtni. piebrauc apskatīt!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja:A sviestiņ! gal;īgi biju aizmirsis ka pie manas mājas (U59) jau vairākus gadus aiznaglots padomju sakņu veikals ar nira fonda izkārtni. piebrauc apskatīt!

Bīstams rajons! Tur Digenisms plaukst un zeļ!

Kreboks Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

nu ja! ergo blakus

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Vai kads nezin cik apmeram man maksas pasta izdevumi no U.S.A

sutot kiteboard ?

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt
Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

precīzāk:

ircalc.usps.gov/

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Taa kaa USA nav ES valsts, tad jaarekinas veel ar ievedmuitu, labaak ir sarunaat lai tajaa galaa uzraksta mazliet mazaaku to kopeejo dziiparu, tad mazaak sareekinaas ievedmuitu sajaa galaa. Zinu, ka viens dzeks sitaa fiireeja turbiinu no USA . . .

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Visu atradu tik kamer ar tiem vinju izmeriem un svariem tiku gala

ka suta no privata un lietotu tad nekas nav jamaksa vismaz man nav nacies maxat jebkadu muitu vai ko tamlidzigu.

SaaBeR taisniba ka pakas vertibu nedrikst rakstit lielaku par atlauto Latvijas bezmuitas ciparu.

Esmu prieksh bak darba pasutijis Amerika gramatas par lielu summu redzes uzliks muitu vai nee.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Jaa jaa, par kuru neiekasee to muitas nodokli agraak summa bija laikam lidz Ls 50. Ne visas preces ieklaujas saadaa summaa. A vot par lietotu nezinu, man skiet, ka nav jamaksaa.

Un ir arii grupa prechu kuras neapliek vispaab ar muitas nodokli, man skiet, ka graamatas bija tajaa sarakstaa . . . pamekleeju inetaa, tur raksta ka gramatam ir 5%

Skat te: www.amizante.lv/replies/3/3/2004/11/32

Karoch iemet "googlee" ievedmuita un palasies, ko raksta

Bet vispaap, tai linkaa ir arii telefona nr uz kuru vari uzzvaniit . . .

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Snow, tak Inetaa var atrast visu, vajag tikai rakt . . .

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

zini ar tiem sutijumiem i visadi viss atkarigs no muitnieku garastavokla

lietots i iznemts no iepakojuma tapat ka lietota ir mashina kura nopirkta un tiko izbraukusi no autosalona

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

A to es zinu Snow, jo pats cakareejos ar tiem muitniekiem, kad suutiiju taas labaas bukses un Open Air kitu no SE. Atnaaca kaa triis siikpakas, a "papiirs" ta bijaa viens par visiem, kopsumma paarsniedza Ls 50 par ko jau bija jaamaksaa ievedmuita. Taa nu njeemos ar jamiem, kameert ievedmuitu samaksaaju tikai par vienu paku, to, kas paarsniedza Ls 50. Taa luuk ar jamiem i. . .

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

labs bukses un filtrs darbojas.Labi darbojas

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti