SAAB sadz. un jurid. kons topx

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

topiks nopietnu sadzīves problēmu risināšanai. Nav tehnisks. Nedrīkst izdzēst un piespamot

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Tas priecee . . . Es savam atkal skatos gan filtru, gan bukses. Bukses vareetu biidiit, lai "sacep" tepat ieks LV, bet jaabrauc runaat. A par filtru nevaru izlemt - Pipercross, K&N, J&R?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Cik liela nozīme i filtram? Savējam uzliku pa 9,- ls un nav ne vaina rukšķ kā nelabais

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Kaa tu domaa to noziimi? Tas dod liidz 5 HP pieaugumu, uz taa reekina, ka vairaak un vieglaak iesuukt gaisu . . .

Tas, ka pa 9 Ls vareetu noziimeet zemaaku kvalitaati, tipa vairaak "meeslu" tiek tam cauri. Taapeec jau tiem ritiigajiem filtriem ir vairaakas kaartas un taas elljas, kas maximaali savaac visas siikaas puteklju dalinjas un gaiss iepluudes sisteemaa ir maximaali tiirs. Tad jau vareetu vispaab bez filtra rullet . . .

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Ar tiem 'brīvi elpojošiem" filtriem ir cita nelaime. Pēc eļļošanas ( ja mazliet pārcenšās ar eļļu) var izbeigties MAF jeb gaisa masas mērītājs. Es inetā biju atradis vienu saitu par salīdzināšanu šitiem filtriem un tas ieguvums bija labākajā gadījumā 5 HP, bet jau pie maksimāli lieliem apgriezieniem (4500- 5500), bet ļaunums ( filtrēšanas ziņā) krietni lielāks nekā parastajiem papīra filtriem, plus iespēja nokurināt MAF devēju. Tā katra paša izvēle, ko likt.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Mjaa, kaa jau pie visaam lietaam vienmeert pastaav risks, ja grib kaut ko nestandarta, stingri jaaieveero instrukcijas, tad arii neko nesacakarees . . .

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

OCTA rullē!

Kārtējais labais piemērs: auto izgriež uz ielas pāri dubultajai līnijai un izraisa CSN. OCTA pārdevējs tagad prasa naudu un liek samaksāt 3 pusei zaudējumus motivējot, ka autovadītājs rupji pārkāpis CSN! Kāda jēga pirkt OCTA, ja tāpat no Tevis pēc tam piedzen zaudējumus??? Konkrētajā situācijā zīme "braukt pa labi" nebija, dubultā līnija nebija redzama un CSN izraisīšana viennozīmīgi jātraktē kā "aiz neuzmanības", nevis "rupji". Apdrošinātājs sola sniegt lietu tiesā! Ko darīt, uzreiz meklēt juristu, riskējot no 200 Ls izaudzēt sev zaudējumus uz 2000 Ls jeb ir vēl kādi gudrāki varianti?

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

izlasi rūpīgi kas raxtīts līgumā (polisē). Ja tur nekā nav par to, ka apdrošināšanas gadījums NEiestājas, ja tas noticis CSN pārkāpumu rezultātā, tad ir vērts.. droši vien pirms tiesas ir vērts arī aiziet pie kāda viņu drusku augstāka priekšnieķelja un ļoti argumentēti (kaut vai kopā ar juristu) un ar nopietnu seju izstāstīt, ka tā kā līgumā tāda punkta nav, tad bla bla.

ja ir, tad toč nav vērts

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Līgums rakstīts zaļās lapeles otrā pusē un tur nekas tāds nav minēts Cik sapratu no tās apdrošinātāja vēstules, viss tiek balstīts uz likumu, kur teikts par to, ka nemaksā, ja CSN pārkāpj rupji. Šajā brīdī sāk šķist, ka šo var piesiet jebkurā situācijā - kādam netīšām ieslīdi sānos, tātad rupji pārkāpi ātrumu vai rupji ignorēji distanci utt

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Diez kurš to noteica "rupji", neticu ka likumā tā ir rakstīts. Likumu vai nu pārkāpj vai nē, ir vainu pastiprinoši apstākļi vai arī nav. Domāju OCTA kantoris kārtējo reizi grib naudu piedzīt no kāda!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Yukki

Cel saulite sho apdroshinashanas kompaniju ! Lai citi ar zin.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nu taa ir, ka OCTA piedzen no vainiigaa izmaksaato summu, ja vainiigais bijis zem alko, narko vai psihitropo vielu iedarbiibas, ja ir izdariits rupjsh CSN paarkaapums.

jautaajums, kas nosaka, ka tas bijis rupjshs?? ceru, ka tas ir tiesas vai CP nevis pasha OCTAs paardeveejkantora kompetencee ..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

soriit peeksni atklaaju, ka beigusies OCTA.. labi ka taa... iebraucu tuvaakajaa benziintankaa a tur apdrosinaasanas kompaanija parex... ko tik sie nedara... apdrosinaaju uz 3 meenesiem (leetaak nekaa baltaa sanaaca), jo vairaak nebija naudas.. bet tad gan izveeleesos ruupiigaak.. bizenaajs ieteica ergo...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:Yukki

Cel saulite sho apdroshinashanas kompaniju ! Lai citi ar zin.

Vēl nav laiks publiskoties, sākumā ies ar viņiem parunāties, lai gan tas šķiet būs vienos vārtos, laikam jau tas likums arī būs kārtīgi jāpalasa. Es biju šokā, kad šito uzzināju, jo līdz šim domāju, ka pofig, kur ņemt OCTA, bet izrādās, ka jāskatās, jo viss var tikt sagriezts pret OCTAs pircēju.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstījaoriit peeksni atklaaju, ka beigusies OCTA.. labi ka taa... iebraucu tuvaakajaa benziintankaa a tur apdrosinaasanas kompaanija parex... ko tik sie nedara... apdrosinaaju uz 3 meenesiem (leetaak nekaa baltaa sanaaca), jo vairaak nebija naudas.. bet tad gan izveeleesos ruupiigaak.. bizenaajs ieteica ergo...

nu snows atkal ergo neiesaka

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es uzmaniigi neizlasiiju visus komentaarus, bet iisti nesaprotu probleemu... svariigaak tacu ir, kuraa apdr. sab. apdrosinaats ir otrs piem., negadiijuumaa iesaistiitais

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Es tak ludzu nepieminiet man ERGO

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:Es tak ludzu nepieminiet man ERGO

Mani arī vairs ERGO negrib Dabuju jemt pa dārgāki un citā kantorī

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

snow rakstīja:Es tak ludzu nepieminiet man ERGO

Mani arī vairs ERGO negrib Dabuju jemt pa dārgāki un citā kantorī

nu man shkjiet, ka mani naakoshgad arii ERGO atshuus

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kur var iegadaties vai pats kauka uzrazhot tas rores volejbola tiklam???

gribu vsara pludmale uzlikt bet vajag tadu ko pec tam var panemt uz maju lai kadas zagligas rocinas neaiznes.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sarunaa ar kaadu veci kas prot metinaat, dabuj trubas un uztaisi.. tikai apkasaa ieliec betona kaajas, lai stabili staav un nevar izraut...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

betonet pie juras pludmales kaapaass) Tu ko gribi lai man "Delna", Zaljie, un vel visadas formacijas acis izknabaa

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nee, vienkaarsi ieroc ar nelielu betona peedu, kuru viens pats nevar pacelt..

pludmalee jau savaadaak nevar.. plavaa vieglaak...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

uzkapu no analogas uz DV kameru un tadel jautajums:

ka no kameras to visu dabut laptopa un ka, ar ko to visu apstradat ?

AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

nu buss jautri

nu 1variants caur DV in jeb firevire(tas pats ILink un IEENrNrNr) bet ja ir USB2 tam laptopam tad arii caur to! Programmmas jaanaak liidzi DV kamerai!!! Neiedomaajies tik to kameru piesleegt compim - neienstaleejos pirms tam softu kas naak liidzi DV camerai!!!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

man aka ieteica izmantot pineacle studio vai ulead video kaukadus softus.

es kameru pirku Vacija un neskaidribas bridi to CD ar softiem notureju pa CD kursh neskan un izmetu

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti