SAAB sadz. un jurid. kons topx

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

topiks nopietnu sadzīves problēmu risināšanai. Nav tehnisks. Nedrīkst izdzēst un piespamot

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Kredox&Mix

gaidu jusu ieteikumus !

Palidziet ar padomu.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Kura kantorii izdeviigaak pirkt OCTA. Tikai taga pamaniiju, ka beigusies, jau maijaa. Upss

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

statoil ir parex, maijā bija vislētāk

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Jūnijā parex arī bija vislētākais..

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Ja ņem uz gadu , tad pie kādiem apdrošināšanas brokeriem vai CSDD pāri ielai .

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Kur Riga var nopirkt 100m garu zvejas tiklu ?

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Nez kāpēc neviens Snowam neatbildēja Nez

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man šķiet tikai pasūtīt kādā no makšķernieku veikaliem...

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kas te visiem šodien uznācis retrotopikus vilkt aukša

Redzēs ko mēnssērdzīgais Yukki pēc pusnakts vēl izvilks!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Tiklus dabuju un lashus ar

Kur Riga var nopirkt sakarigas akustiskas sistemas?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:Kas te visiem šodien uznācis retrotopikus vilkt aukša

Redzēs ko mēnssērdzīgais Yukki pēc pusnakts vēl izvilks!

Šorīt novēroju, ka čehos nesilda, Tu sēdēji kā tāda nelaimes čupiņa sarāvies čokurā un kļuvis auto krāsā E&B krustojumā

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

jautajums par sakarigam akustiskajam sistemam paliek aktuals.

kursh no musejiem uztur LMT mobilo sakaru tiklu???

iegadajos jaunu mobtel bet nemaku iestadit iestadijumus lai izmantotu wap, netu un visu to straumeshanu.

zvaniju uz 076 nepalidz sak jadara ar rocinam jo modelis jauns bet man rocinas likas

varbut var kur ienest lai iestada uzstadijumus?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man te bilžu galerijā redzama netīra mašīna.. aizbraucu uz servisu vakar, lai saremontē dažus sīkumus, pie reizes palūdzu lai nomazgā un iztīra salonu.. atbraucu.. viss izdarīts, bet autiņs netīrs un iekšpuse arī.. izrādās.. darbinieki aizgājuši prom.. zvanu stāstu bračkam.. šis saka, jā tendence vērojama.. no viņa nodaļas aizgājusi daudzi cilveki prom.. un principā Rīgā atrast cilvēkus ar kaut mazako specializaciju, kas strādātu par algu mazaku par 250-300 latiem ir pavisam sarežģīti..

tas priecē.. jo ir zīme, ka cilvēki beidzot sāk apzināties pamazām savu vērtību.. kā arī tas, ka algu līmenis tomēr ceļas..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:man te bilžu galerijā redzama netīra mašīna.. aizbraucu uz servisu vakar, lai saremontē dažus sīkumus, pie reizes palūdzu lai nomazgā un iztīra salonu.. atbraucu.. viss izdarīts, bet autiņs netīrs un iekšpuse arī.. izrādās.. darbinieki aizgājuši prom.. zvanu stāstu bračkam.. šis saka, jā tendence vērojama.. no viņa nodaļas aizgājusi daudzi cilveki prom.. un principā Rīgā atrast cilvēkus ar kaut mazako specializaciju, kas strādātu par algu mazaku par 250-300 latiem ir pavisam sarežģīti..

tas priecē.. jo ir zīme, ka cilvēki beidzot sāk apzināties pamazām savu vērtību.. kā arī tas, ka algu līmenis tomēr ceļas..

ja jā, pilnīgi piekrītu Tev

algai ir jābūt vismaz 1000Ls!!!

Nelūdzam, bet pieprasam!!!!

Labrītt!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu protams, darbadevējs atsaucās..

bet tieši Tev ir iespēja darbiniekam nodrošināt apstākļus, lai viņs Tev nopelna TIK, lai Tu mēneša beigas viņam vari mierīgi atskaitīt 1k

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

stāsti to vecajiem kolēģiem! pelnīt grib visi bet normāli samaksāt ? ...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu apskatīsim manu nosaukto piemēru.. deki negrib mazgāt autiņu pa 200 latiem.. gan jau atradīs vēl nākamos, kas kādu laiku pamazgās pa tiem pašiem 200, nepārtraukti domājot, ka netiek pienācīgi novērtēti un aizies prom.. vēl jo vairāk, ka ar šadu domāsanu darba kvalitāte labāka nekļūs.. un gan jau servisa īpasnieks sapratīs, ka maksājot vairak sev iegūs lojālus, uzcītīgus darbiniekus, kas strādās no sirds un rezultāta arī pats nopelnīs vairak.. jo es vedīšu remontet savu autiņu uz tādu servisu, kur darbinieki pret mani ir laipni, kur tie dara savu darbu labpāt un ar prieku.. nevis, ka manu autiņu remonte domājot kaut tik pienaktu dienas beigas.. un varbūt arī izdotos kaut ko nošmaukt un iebāzt sev kabata..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tp - aizbrauc uz Toperu - tur motiveeti cilv straadaa un cenas sameeriigas..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kur it Topera, Baltkrievijā??

vispār jau doma nebija par kaut ko sūdzēties.. bet prieks, piemēram par tiem puišiem, kas aizgaja prom no ta servisa, kur man nenomazgaja autiņu, jo visticamak viņi atrada labāk atalgotu darbu..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

topers ir bij. Dambis teritorijaa starp Ganību Dambi un to otru ielu pa kuru var aizbraukt uz Sarkandaugavu - Valdemaara ielu vai taas turpinaajumu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aa.. es domāju, ka Tu esi atklājusi "Saules pilsētu"..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:nu protams, darbadevējs atsaucās..

bet tieši Tev ir iespēja darbiniekam nodrošināt apstākļus, lai viņs Tev nopelna TIK, lai Tu mēneša beigas viņam vari mierīgi atskaitīt 1k

Gribešana un varēšana tomēr ir drusku atškirīgas lietas!

Varbūt vari pakonsultēt, ka tās apvienot vienā veselā

p.s. un arī labprat uzklausīšu ieteikumus, kā ir iespējams pacelt darbinieku algas līdz 1000 Ls mēnesī

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:nu apskatīsim manu nosaukto piemēru.. deki negrib mazgāt autiņu pa 200 latiem.. gan jau atradīs vēl nākamos, kas kādu laiku pamazgās pa tiem pašiem 200, nepārtraukti domājot, ka netiek pienācīgi novērtēti un aizies prom.. vēl jo vairāk, ka ar šadu domāsanu darba kvalitāte labāka nekļūs.. un gan jau servisa īpasnieks sapratīs, ka maksājot vairak sev iegūs lojālus, uzcītīgus darbiniekus, kas strādās no sirds un rezultāta arī pats nopelnīs vairak.. jo es vedīšu remontet savu autiņu uz tādu servisu, kur darbinieki pret mani ir laipni, kur tie dara savu darbu labpāt un ar prieku.. nevis, ka manu autiņu remonte domājot kaut tik pienaktu dienas beigas.. un varbūt arī izdotos kaut ko nošmaukt un iebāzt sev kabata..

o.k.

nakošajam alga būss 300 , vai 500 Ls, bet vai tad Tu tur mazgāsi savu auto pa piemēram 6Ls iepriekšejo 3Ls vietā

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vai tad kaut kur mazgā pa 3

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

turbopiile rakstīja:nu apskatīsim manu nosaukto piemēru.. deki negrib mazgāt autiņu pa 200 latiem.. gan jau atradīs vēl nākamos, kas kādu laiku pamazgās pa tiem pašiem 200, nepārtraukti domājot, ka netiek pienācīgi novērtēti un aizies prom.. vēl jo vairāk, ka ar šadu domāsanu darba kvalitāte labāka nekļūs.. un gan jau servisa īpasnieks sapratīs, ka maksājot vairak sev iegūs lojālus, uzcītīgus darbiniekus, kas strādās no sirds un rezultāta arī pats nopelnīs vairak.. jo es vedīšu remontet savu autiņu uz tādu servisu, kur darbinieki pret mani ir laipni, kur tie dara savu darbu labpāt un ar prieku.. nevis, ka manu autiņu remonte domājot kaut tik pienaktu dienas beigas.. un varbūt arī izdotos kaut ko nošmaukt un iebāzt sev kabata..

o.k.

nakošajam alga būss 300 , vai 500 Ls, bet vai tad Tu tur mazgāsi savu auto pa piemēram 6Ls iepriekšejo 3Ls vietā

un īstenībā,jau šito rakstot, Tu pats nonāc ar sevi pretrunā, jo pamata tak neizvēlies sava auto remontiem lielus un zolīdus servisus, bet gan tādus, kur ir tomēr labāks cenas remonta darbiem, vai tad nē

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti