SAAB sadz. un jurid. kons topx

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

topiks nopietnu sadzīves problēmu risināšanai. Nav tehnisks. Nedrīkst izdzēst un piespamot

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12
bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:man aka ieteica izmantot pineacle studio vai ulead video kaukadus softus.

es kameru pirku Vacija un neskaidribas bridi to CD ar softiem notureju pa CD kursh neskan un izmetu

neskaidriibas briidiii....

apskaidriibas briidi naakamajaa dienaa kodi pirkstos??

AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

PINNACLE ir risinājums!, bet draiverus savai kamerai gan pameklee un ieinstalee pirms tam!!! Nezinu kaa ar to pinnacle dzelzhi sadziivos ar laptopu, bet risinaajumi ir - PA NAUDU!!! protams!

www.pinnacle.lv/ps_products_lv.html

AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

Te izmaksas ...

ms.lv/?q=UutRzyfnz8xNa2LPr86Pzhfnz8tRz8CxdX6Nl4==

pats chakareejos, chakareejos, nospljaavos (apnika gaidiit visas taas rendereeshanas, burrrrningoshanas uz DVD utt) un nopirku parasto DVD rakstiitaaju ko zem televizora liek un dziivoju mieriigi - ierakstu DV kameraa, un no taas pa taisno uz DVD diska, naf kaa holivudaa... protams

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

cik tads verkjis maksa ko liek zem TV ?

un vai likt zem jebkura TV ?

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

nu taa, DV kameru nopirku man liekas pirms gadiem 2iem un lidzi nekads softs nenaaca. Bet, laptopam ir firewire un windows movie maker programma, kas laikam ir logu komplektaa. Panemam firewire vadu un kacaajam kompii.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Klau, SAABisti, tā kā mans līdzšinējais apdrošinātājs šajā lietainajā laikā acīmredzot ir nedaudz apaukstējis to vietu ar kuru domā, labprāt uzklausītu jūsu ieteikumus ar konkrētiem vārdiem/telefonu/mailu numuriņiem, kur es varētu mēģināt uzklausīt saprātīgu OCTA+KASKO piedāvājumu. Piedāvāt: yukki at inbox.lv

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

apdroshinies tur kur strada pazistami apdroshinashanas kompanija !

savadak visadi var gadities

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:apdroshinies tur kur strada pazistami apdroshinashanas kompanija !

savadak visadi var gadities

Jau gadījās "Pazīstamie" no Ergo iedeva vissūdīgāko ciparu, kādu es vispār mūžā biju redzējis un biju domājis, ka tas vairāk piestāv vācu auto, bet pēc jūsu aptaujas izrādījās, ka daži no jums maksā vēl lielākas prēmijas (%procentos), tā kā man nav pamata kurnēt. Jancīgākais, ka "nepazīstami" no tā paša Ergo deva tieši pretēji - vislabākās likmes, arī BTA bija labas prēmijas. Balta - dārga. IF bija pa vidu, bet viņiem ir bijusi laba sadarbība ar SAAB servisiem, un beigās viņi arī iedeva patīkamāku cenu. Kopumā tirgū prēmijas 4.5%-6.5% , līgumos un praksē ļoti būtiski atšķiras pieeja servisiem, atlīdzību izskatīšanas laiki, izmaksu tāmes apstiprināšana (lasi pozīciju "svītrošana" un galu galā attieksme pret klientu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man ERGO sarēķinaja visas detaļas pa lietotu cenām... arguments - auto vecaks par 10 gadiem...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Prēmijas % ir atkarīgs arī no izlaiduma gada un apdrošināšanas summas utt. Ja salīdzina ERGO ar citām, tad vid. par 30% viņiem ir (bija) lētāk nekā citās kopānijās.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

es jau teic lai man ERGO nepiemin

taga apdroshinajos BALTA

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Man līdzīgs stāsts

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nu redzees, varbuut es ar uz vasaras beigaam dabuushu mekleet citu kantori, 2 reizes jau ergo kasku izmaksaajushi...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ko kads var tekt par RRR X-line komplektu majas kinozalei ?

un pie reizes ieteikt resiveri un DVD.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Vēl neko nevaru teikt, bet iegādāts jau i. Sakarā ar dažādiem blakus apstākļiem uz dzīvokli vēl neesmu aizvedis un izmēģinājis. Vienīgi subu neeisaka ņemt no tās x-line. Tāpēc paņēmu no cita komplekta.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

subi paņēmu no New Tech sērijas.

www.xnet.lv/index.php#liz

vari te apskatīt. Cenas gan tur

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

jaskatas jau uz preci ne cenu

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nu ja blakus apstakli nelauj dzivokli iemegjini citur!

es a grib nemt to RRR un Tavs viedoklis var but dikten svarigs H !

kas pa subi ?man neko nerada

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Uzklikšķini uz to saitu un tad uz bildi akustiskās sistēmas un tad jau sameklē new tech un tad jau nojautīsi ko un kur

P.S. Pārsvarā skatos uz cenu un atbilstošu kvalitāti.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

atradu

a kadu jemsi DVD un resiveri?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

DVD jau ir. Labāk ņemt tādu, kas visu lasa.

Resiveri paņēmu pirms kāda laika un uz to brīdi uzticējos pārdevējam un cenu diapazonā (kurš gan tika pārsniegts), kurā gribēju iekļauties, piedāvāja šo modelis: Panasonic SA-XR50E-S

var līdzīgi kā iepriekš piemeklēt te

www.xnet.lv/index.php?zoomid=7779

cena saitā protams atkal ir

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ko saki par sho ?

man majas yamahas CD atskanotajs un nevaru sliktu vardu teikt

www.xnet.lv/index.php?zoomid=7355

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

yamahas skaitās gana labas, man arī piedāvāja, bet ... viss atdūrās $$$

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

tev kads pazina kas no ta ko jedz?

varbut vari apjautaties ko lai ieperk?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nea, nav gan, ja nu vienīgi Kredoks kaut ko vairāk zinās teikt, tas jau arī tāds audio guru Mixeris arī zin šo to

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti