GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstījaar ko cepas man kaimiņš ar šķ-odu nesapratu, bet tikko bija iespēja izmēģināt darbībā Touareg, to jauno, smuko. Es jums teikšu, viens foršs tautas auto, ja vien cena nebūtu tik netautiska! Trīssimtciktur rapšēdāju zirgu to tomātu vilktingrūda uz priekšu, ka prieks! Patika man sēdēšanu, stūrēšana, viss patika, tikai maz ko tik īsā testā vēl varēju apsajaust. Kautkas tajos jeepveidīgajos ir, ērti iekāp, lepni izkāp, sēdi augstu, viss tāds liels un pārskatāms, nu tā kā jābūt, vienīgi tas šikais ritenis aizmugurē traucē nesasmērēt rokas pie vāka atvēršanas . Nu un parking palīgs un borta dators vienalga bmw ērtāks un labāks. Nu jā, un beidzot redzēju kāda izskatās pavisam gaiša āda, kam materiāls savādāks kā "mūsējiem" - nu netīra kļuvusi jau pāris mēnešu laikā, pēe.

Un vēl pie šīs pašas tēmas - šorīt mans aplīmētais Oldies pie starta atteicās izņemt no 1.roba, robs nenāca ārā ne lūgts, ne ar spēku, bet pēc restarta viss palika pareizi Jūtu, ka šī ziema man būs jautra

Nu Tuaregam tā rezerves riteņa kulba ir opcija,ko var neņemt.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ja jau te sākas visādu "bijušo" pēdu dzīšana - kāds liktenis piemeklēja An2 vienīgo pelēko Aero? kur var apskatīt vēsturisko sarkano motora galvu?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ar to vins brauka, bet sarkanu galvu gan neesmu redzejis, bet sarkanu APC bloku gan.

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

biju aizbraucis uz maskavu. bet kurš, gan nevar aizbraukt uz maskavu? bet es pilsētas centrā, trotuāra vidū izgāju dokumentu pārbaudi un pilnu šmonu - somu, ķešas, + erogēno zonu apčamdīšana. izjūtas asākas darīja pret vēderu notēmēts mazais kalašņikovs. žēl, ka miličiem nedod lielos kalašus, jo man patīk baudīt lietas pa pilnu programmu.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

primo rakstīja: biju aizbraucis uz maskavu. bet kurš, gan nevar aizbraukt uz maskavu? bet es pilsētas centrā, trotuāra vidū izgāju dokumentu pārbaudi un pilnu šmonu - somu, ķešas, + erogēno zonu apčamdīšana. izjūtas asākas darīja pret vēderu notēmēts mazais kalašņikovs. žēl, ka miličiem nedod lielos kalašus, jo man patīk baudīt lietas pa pilnu programmu.

Incanti gan, acīmredzot izskaties pēc "lico kavkazskoj nacionaļnosty" Pēdējā gada laikā biju tur reizes 8as un neviens mani nešmonēja, tipa bālģīmji viņiem neinteresē

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

primo rakstīja: biju aizbraucis uz maskavu. bet kurš, gan nevar aizbraukt uz maskavu? bet es pilsētas centrā, trotuāra vidū izgāju dokumentu pārbaudi un pilnu šmonu - somu, ķešas, + erogēno zonu apčamdīšana. izjūtas asākas darīja pret vēderu notēmēts mazais kalašņikovs. žēl, ka miličiem nedod lielos kalašus, jo man patīk baudīt lietas pa pilnu programmu.

Incanti gan, acīmredzot izskaties pēc "lico kavkazskoj nacionaļnosty" Pēdējā gada laikā biju tur reizes 8as un neviens mani nešmonēja, tipa bālģīmji viņiem neinteresē

Nu primo jau nu gan neizskatās,fakts.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

primo rakstīja: biju aizbraucis uz maskavu. bet kurš, gan nevar aizbraukt uz maskavu? bet es pilsētas centrā, trotuāra vidū izgāju dokumentu pārbaudi un pilnu šmonu - somu, ķešas, + erogēno zonu apčamdīšana. izjūtas asākas darīja pret vēderu notēmēts mazais kalašņikovs. žēl, ka miličiem nedod lielos kalašus, jo man patīk baudīt lietas pa pilnu programmu.

vai viņi kaut vārdu bilda, kāpēc? Varbūt noskatījušies jauno filmu par Baltijas fašitiem

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

acimredzot prioritātes ir mainījušās. uzreiz pēc manis nostopēja džeku, kas varētu būt vācietis vai anglietis, nu, eiropiešu nacionalitātes pārstāvis. a, moška milicis trennējās, moška, vienkārši, garlaicīgi, jo kaukāziešus uz ielām nemana. tie visi tirgū pārdod fruktus, ovoščus, pomadorus.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

man pieder jaux piedzīvojums BY pilsētā "gorod mir" ko apmeklēt izvēlējos dēļ nosaukuma. nu tādi Limbaži tik ļeņinu vairāk ierados(amies =3) kafejnīcā Meloģija 22:50 (darba laiks till 24). jau ienākot ievēroju ka dažus apmeklētājus miliči lādē Bertā. domāju - sadzērušies debošieri

Pēc apmēram piecu minūšu gaidīšanas pie padomju laika gastronoma plastmasas galdiņa ( menu) mūs katru sagrābj aiz padusēm tādi pusomonovieši un ņu tik stīvēs prom. sāku iebilst kaut kādā krievu/baltkrievu valodā ar igauņu akcentu. tie samulsa. pārbaudīja pasi un vīzu. jautā "zāles pārzinim" - što seķimi ģelaķ? - uvozi! - no oņi ņe pjanije? (tikko ienācām) - nu togda vikidivai naH! sāku "ja jestķ trebovatj moi konsul" (pa muti nedabuju) tad beidzot skanēt muzikai un pamazām aptumšojoties zālei tās "pārzinis" man paskaidroja ka 24os ir jābūt aizslēgtām durvīm bet līdz tam vēl jāpaspēj izmazgāt grīda un sakārtot galdiņi rītdienas apmeklētājiem. un vispār pilsētā ir vēl viena kafeijnīca un ja "naši gosķi" neapvainosoes menti mūs aizvedīs. mēs piekritām. aizveda ar. bet pisķiku pašaudīties gan nedeva! skuperģaji!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tik garu textu piektdienas rītā nevar izlasīt

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

D

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

n8; N9; TG; usw.. vai rīta ausmu sagaidi pie mājas signalizācijas neaprīkotā auto -> 12:13 labrīt! veiksmi suņa darbā!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

man vakar bija darbā Ziemassvētki! Un šodien būs atkal. un nākamnedēļ atkal. Tā kā - saudzējiet! ar izpratni ludzu!

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

eh, būs man ar jāaizbrauc uz by.

ķaga k extrimu ovlaģela mnoju.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

tā jau ir - kad strādāt?

jaunais gads ar labiem nodomiem -:

krievam Zsvētki - mātes diena - Vīriešu 23ais - 8ais marts - kluba jubileja - melu diena - kosmonautikas diena - ļeņina dz. - darbaļaudis - LR - hokejs - uzvara - janki - panki - rīgas aieņemšana - rīgas atbrīvošana - melnās lentes - cope - portfelīši - skolotāju D - konstitucijas D - revolūcija - neatkarība - Zsvētki - atkāzas ().

un kur nu vēl visi saulgrieži un profesionālie svētki. vārda un dzimum dienas sev un draugiem. un radiem. pa vidu kāzas un bēres. un visu auto jubilejas pēc gadiem un KM? un vidsādas citādas pirmās un pēdējās reizes? utt. (negribu izmežģīt smadzeni)

kad tad lai strādā? piekdienas pēcpusē? NEKĀ NEBIJA! 8T

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

kaut kā nejauši biju iedomājies, ka tikai man vienam prāts nenesas uz darbu.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

nebeidzu brīnīties par visādiem SAAB jauninājumiem un fī4ām. šorīt piemēram sīkums bet patīkams : iedarbinu aparātu bet man pienācis uzaicinājums no E&S uz svētku eglīti. forša sajūta. es tikai nesaprotu kā viņi to Time for Service dabūja iekšā manā displejā? auto bija aizslēgts? un kas pienāca vecākiem modeļiem kam nav elektroniskā displeja? enīvei! forši!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Tiem iedegas "zvaigzne" uglites galotne - "check engine"

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

BMW BRAUCEEJIE NEMIERIIGAAKIE BRAUCEEJI PASAULEE

MAN shoriit viens gribeeja iedot bietee par to, ka es izdariijos taapat kaa vinji regulaari daraas

Paldies vinjam, ka paliidzeja pamosties, vismaz kaut kaads labums no vinjiem

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Diggen un ZZ, man arī šie atsūtīja! Vecajam kantainajam! Tā kā Tu saki, tikai savādāk! Es braucu, stopētājus neņēmu, durvis neatvēru, bet galā man uz displeja bija apsveikums! Šodien tomēr savāca atpakaļ, laikam saprata, ka man tas spams uz ekrāna galīgi nav vajadzīgs!

=

Mixer, beidz spamot, apraksti kas notika bez nevajadzīgas provokācijas, jo tas citā topikā. Mani šodien nepalaida 1 sieviete un viena nepateica paldies, vai tāpēc tās nemīlēt?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Braucu pa Dzhutas ielu.

Dzhutas iela pilna, bet tu ir vieta un arii joslas atljauj staaties divaas rindaas. Rinda protams delj dzlzcelja.

Asptaajos pie krusta pirmais otrajaa rindaa.

Uz ropazhu ielas arii rinda pirmajaa joslaa, savukaart otraa brauc taisni.

Redzu pa ropazhu ielu beidzas kustiiba pa otro joslu un tas noziimee ka visi no pirmaas griezhas pa labi uz dzhutas ielas.

Zinot to, ka tur arii veel pietiek vieta divaam rindaam, bet veelaak ier jaaielien rindaa, tad es vienkaarshi no otraas joslas izceelu laukaa un paarbraucu paari ropazhu iela kur tieshi viens zaljh 3 bembis griezaas virsuu uz dzhutas ielu.

Ieraugot mani un to, ka man nav BMW vinjsh man meegjinaaja pretoteis. Pretoshanos sapratu un taadeelj vinjam priekshaa neliidu

Savukaart vienu mashiinu uz priekshu redzeeju briivu vietu, kur arii paraadot pagriezienu normaali iestaajos rindaa

Tad aizveeraas shlakbaums

Paiet mitklis un dzirdu viens meegijna tikt pa durviim iekshaa A man durvis ciet, jo automaatiski aizsledzas.

Protams klauvee pie loga

Tad vinjsh man pajautaaja cik man ilgi tiesiibas es neko neteizu. Tad vinjsh tur man veel kaut ko jautaaju, bet nu pietika patiekt vaardu LABI un vinjsh izbeidza sieties klaat.

Veelaak uzzinaju, ka man veel bija ari aizmugure uz taas ielas, jo tajaa laikaa daudzi darba koleegji brauc uz darbu Taa, ka ja vinjsh buutu meegjinaajis veikt vardarbiibu pret mani, tad vinjam buutu atbildeets ar to pashu

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Izskatas, ka neesmu sai pasaule vins, bet varbut man ir personibas dubultosanas ?

forum.netz.ru/...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas tiesām neesi Tu???

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau tas joks, ka neesmu.

Doma pameklet lidziniekus radas, kad yahoo meginaju pieregistreties ka ZingZeng un man pateica, ka tads jau esot un lai mekleju citu, meginaju ZengZing, bet tads ari jau bija.

Kiniesi laikam ir tik daudz, ka visus vardus aiznemusi

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

www.google.lv/... +mekl%C4%93%C5%A1ana&meta=

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti