GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

lūdzu atkārtojiet to vēlreiz un lēnām! starp mums ir žirafes! bruņotas

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Gr - manuprat jaunakais joprojam ir Walcc

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

bija tā! Braucām Volvo rudens Šarlotes kolonnā un Saulkrastos ieraudzīju dzeltenu 99 un parādīju Girlai, ka līdzīgu Arnijs ir iegādājis. Viņa safanojās un teica, ka tāds esot Prāta vētras klipā un ka viņa tādu GRIB!! Kad Arnijs ieradās Minhauzena muzejā, tad Ilga gājām "triecienuzbrukumā"- sak - bērnam vajag auto! Bet Arnijam tobrīd vēl bija lieli pārbūves plāni un mēs viņu likām mierā. Tad Arnijs domāja, domāja, domāja un pirms apm 2 nedēļām izdomāja. Tad, savukārt sapratu, ka ir "ziepes"un sāku domāt es. Nu un sestdien, kad ar to brīnumu pabraucām un kad redzēju, ka Ilgai tiešām viņā patīk un viņa jūtas ar visiem kloķiem un pedāļiem ērti.. tad arī mātes sirds salūza

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

PS

izšķirošā nozīme lēmuma pieņemšanā bija tam, ka auto bija un vēl joprojām ir gādīgajās Arnija rokās!! Viņš būs ekskluzīvais 99tā meistars, kuram vienīgajam būs ļauts aiztikt tā iekšas

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aizkustinos stāsts.. piekam es ceru, ka tas ir sākums lielam aizraujošam saab stāstam!!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:Es vairs neko nesaprotu

zāle

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nee - Baldi-iri-Jaanji!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Un es ta domaju ka 99 pardot ir gruti , izradas nav viss

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Un es ta domaju ka 99 pardot ir gruti , izradas nav viss

nebiji novērtējis Prāta vētras fenomenu un mērķgrupu tīņi

EDU Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:bija tā! ...

es aš kājās piecēlos un salutēju!!!

bet tajā vietā kur mātes sirds - tur gan nedaudz sapiņņājos: tik skaidri saskatīju savu nākotni

Sirsnīg apsveic, arvienvārdsakot!

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

neliels labojums....

Mammuks ieraudzija to 99to toreiz celjaa uz Volvo sharlote, tachu es jau kaadu laicinju biju ieplaanojusi noskaidrot ,kam pieder dzeltenais 99tais,kursh redzams Praata veetras klipaa ;p Unj tas man likaas attieciigs briidis ,lai to izdariituDD Peec apmeeram 1h piegaaju pie aarnija unj teicu,ka es peerku to mashiiniiti... pirmajaa briidi vinjsh unj apkaart esoshie cilveecinji izskatijaas manaami shokeetiDDDDD

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Cīņa ar koroziju gan Tev gaidāma grūta un patstāvīga...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

mamu es gribu,

mamu es gribu,

es gribi gribi gribi,

o mamu es gribu...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

gr rakstīja:Cīņa ar koroziju gan Tev gaidāma grūta un patstāvīga...

ja to darot sausajā gadalaikā un visu pamatīgi saeļļojot, tad rezultāts varot būt relatīvi noturīgs.. stāsta teorētiķi

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kas par prata vetras klipu? Nepatik man visadi iblikaufi bet klipu intereses pec apskatitu gan

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:Kas par prata vetras klipu? Nepatik man visadi iblikaufi bet klipu intereses pec apskatitu gan

Ir tāda grupa un tāda dziesma un tāds klips..! Tu esi bezcerīgi atpalicis - nav pat vērts investēt izglītībā, tāpēc .. prasi meitai

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es ar to klipu tagad tik pirmoreiz noskatījos.. labi ka tā maza tantīte apēda beigās džipu nevis sābinu..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nez manās anālēz teik ierakstīta kā rupjākā un netaktiskākā persona

Gr - paldies

Pamatā jau USA club bet vecais ZZ uznemts labos rakursos

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Par ko cepas man kaimiņš ar šķ-odu nesapratu, bet tikko bija iespēja izmēģināt darbībā Touareg, to jauno, smuko. Es jums teikšu, viens foršs tautas auto, ja vien cena nebūtu tik netautiska! Trīssimtciktur rapšēdāju zirgu to tomātu vilktingrūda uz priekšu, ka prieks! Patika man sēdēšanu, stūrēšana, viss patika, tikai maz ko tik īsā testā vēl varēju apsajaust. Kautkas tajos jeepveidīgajos ir, ērti iekāp, lepni izkāp, sēdi augstu, viss tāds liels un pārskatāms, nu tā kā jābūt, vienīgi tas šikais ritenis aizmugurē traucē nesasmērēt rokas pie vāka atvēršanas . Nu un parking palīgs un borta dators vienalga bmw ērtāks un labāks. Nu jā, un beidzot redzēju kāda izskatās pavisam gaiša āda, kam materiāls savādāks kā "mūsējiem" - nu netīra kļuvusi jau pāris mēnešu laikā, pēe.

Un vēl pie šīs pašas tēmas - šorīt mans aplīmētais Oldies pie starta atteicās izņemt no 1.roba, robs nenāca ārā ne lūgts, ne ar spēku, bet pēc restarta viss palika pareizi Jūtu, ka šī ziema man būs jautra

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Yukki tads aizdomīgs palicis. liela te visādas nemašīnas..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:Yukki tads aizdomīgs palicis. liela te visādas nemašīnas..

Lai varētu kautko kritizēt, tas ir jāiepazīst. Lielākā daļa kritizē pilnīgi visu, nemaz nezinot par ko ir runa. Un vispār SAAB nav vienīgais labais auto uz pasaules, ir ļoti daudz arī citu foršu mašīnīšu, ar kurām labprāt sadraudzētos

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ir ir.. pie kam.. kad es izdzīvošu saab OG paaudzi un ieiešu autokategorijā jaunākas par 10 gadiem.. tad nu vel ilgi domāšu vai saab vai nesaab, bet nu liidz tam veel ir jaanodziivo..

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Taa ir ar visiem No saakuma jau staasta, ka tas navs SAABs utt.m bet kad nopeerk tad maina domas

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

GNBF II kas kopīgs ar škodu un Yukki

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti