Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

fokz rakstīja: Manējai nav uzlikas, bet gan pavisam vienkārši hromēta un krāsota.

nu pareizi,ta vis vecakā,kur ta pazudi ,atslega par dargu

It ka naw, vienkarši nesanaca aizbraukt pie Jums, bet ja vari pietaupi lidz jūnijam...algas diena arī būs...)

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja:

tetis rakstīja:

fokz rakstīja: Manējai nav uzlikas, bet gan pavisam vienkārši hromēta un krāsota.

nu pareizi,ta vis vecakā,kur ta pazudi ,atslega par dargu

It ka naw, vienkarši nesanaca aizbraukt pie Jums, bet ja vari pietaupi lidz jūnijam...algas diena arī būs...)

nu man tur gribetaji rindā stāv,varbut tu varetu to tentu atvest,es piemestu pie deguna ja deretu tad nevajadzetu naudu teret

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ok šonedēļ apskatīšos kāds ir un tad došu ziņu, jo viņš man ir laukos un tur bušu nogalē...)

Moš kādam 21 Volgu vajag???

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

21 volga ir tā vecā? Vēl apaļā? Nē, šitā neinteresē... 24 volga man patiktos, tādu gribētu nopikt.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Ok šonedēļ apskatīšos kāds ir un tad došu ziņu, jo viņš man ir laukos un tur bušu nogalē...)

Moš kādam 21 Volgu vajag???

cik ta moksā,vis atkarigs no stavokļa un cenas

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu tā ir tā apaļā, bet briedis gan aizbēdzis...) vizuāli ir jāpiestrādā šur tur, motors OK, sajūgs pārbuksē...) Pa cik ņemtu?)

P.S. piederēja kolhozā priešniekam, pēc tam savāca baigi labs metinātājs un bija labā kārtībā..)) Pagājušo vasaru vizinājos, bet šogad laika naw..)

Metāllūžņos pa 150 Ls var atdot...))

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: 21 volga ir tā vecā? Vēl apaļā? Nē, šitā neinteresē... 24 volga man patiktos, tādu gribētu nopikt.

Man te ir zinaama viena 24 volga. Stāvoklis kā no konveijera. Nobraukums ap 50 000 vai pat mazāk, precīzi neatceros. Pirms gada pa 500Ls viņš negribēja atdot. Domaju šogad jau cena būs krietni augusi.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

droom rakstīja:

Ksneps rakstīja: 21 volga ir tā vecā? Vēl apaļā? Nē, šitā neinteresē... 24 volga man patiktos, tādu gribētu nopikt.

Man te ir zinaama viena 24 volga. Stāvoklis kā no konveijera. Nobraukums ap 50 000 vai pat mazāk, precīzi neatceros. Pirms gada pa 500Ls viņš negribēja atdot. Domaju šogad jau cena būs krietni augusi.

man sencim arī ir. 51 000, 87. gads. sencis pirka jaunu. vispār pat salons smaržo kā jaunai. stāv garāžā. bet nu reizēm, izmetot līkumu, braukšanas kaifs galīgi nekāds

esmu nozvērinājis senci noteikti nepārdot

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

droom rakstīja:

Ksneps rakstīja: 21 volga ir tā vecā? Vēl apaļā? Nē, šitā neinteresē... 24 volga man patiktos, tādu gribētu nopikt.

Man te ir zinaama viena 24 volga. Stāvoklis kā no konveijera. Nobraukums ap 50 000 vai pat mazāk, precīzi neatceros. Pirms gada pa 500Ls viņš negribēja atdot. Domaju šogad jau cena būs krietni augusi.

Nu tad lai gaida un nepārdod... Būs iespēja, tad labprāt nopirktu un vēlāk arī parūpētos par volgas vecumdienā.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps. ir priekšējā asīte original... ja vajag dod ziņu...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu ta beidzot tā gelerija sanāca..)

Varbūt kāds bija uz seno bleķu tirdziņu Ikškilē?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Ksneps. ir priekšējā asīte original... ja vajag dod ziņu...

Vajag, vajag!!! Tikai tagad tāds grūts laika posms un daudzkam neatliek laika, esmu gatavs saaktivizēties pēc 16.jūnija...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kā iet tavam motoram? Kad būs gatavs un kādi darbi būs izdarīti?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu motoram iet tā, ka ir jauns :

1) Virzulis

2) Gredzeni

3) Klanis

4)Kloķene

5) Visi gultņi un blīvslēgi

6)Kārba ir praktiski jauna ( no sadauzīta moča dabūju, kurš bija noripojis 86 km)

7) pārkrāsots cilindrs

It kā šonedēļ beigās gatavs būšot...ta jau manīs..)

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Pag, pag - cik tas viss kopā tev izmaksās? Rezerves daļas ar visu darbu?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Rezerves daļas atradu pie onkiļa skapī, bet remonts 35Ls..) cerams ka ies..)

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

tiek mekleeta mana pasja vecaa 250,kur vinja ir nezinu,bet dokumenti ir uz maniim...

sakacinaajaat mani vec.ie kjee.mi

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Lasiiju lasiiju te Juusu diskusijas un aizvakar sev arii nopirku veco 71 gada javu. Varbuut kaads var piedaavaat originaalo priksheeju dublju blekji? Savaadaak manam naak hromeets no jaunaakaas Javas.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: Lasiiju lasiiju te Juusu diskusijas un aizvakar sev arii nopirku veco 71 gada javu. Varbuut kaads var piedaavaat originaalo priksheeju dublju blekji? Savaadaak manam naak hromeets no jaunaakaas Javas.

hromeeja peec tam vinju pasji...tjuunings

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: Lasiiju lasiiju te Juusu diskusijas un aizvakar sev arii nopirku veco 71 gada javu. Varbuut kaads var piedaavaat originaalo priksheeju dublju blekji? Savaadaak manam naak hromeets no jaunaakaas Javas.

Rumbulā pa kādiem 15 latiem vari mēģināt nopirkt... Vecais vecīts - spekulants vēlaizvien tirgo...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

www.jawamarkt.cz/... .

Te \"vecenītei\" var nopirkt visu!

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Man ir debļu bleķis tāds pats kā manai JAWiņai, bet es nepārdodu,es mainu...)

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu kas šorīt jauns notiek?

Ksneps es Tev to asītu šodien varu aizvest, parādīsi savi mocīti pie reizes, ko Tu saki?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Nu kas šorīt jauns notiek?

Ksneps es Tev to asītu šodien varu aizvest, parādīsi savi mocīti pie reizes, ko Tu saki?

Jā, varētu sarunāt vakarpusē satikties... Tas būtu ap kādiem 8-ņiem.

ac1 Reģ.: 06.06.2006
0 0 Atbildēt

Varu palielīties arī ar savu jawu.

www.virzulis.times.lv/... , tur ir arī daudz bildes un apraksti no restaurācijas proces.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti