Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..35
fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Mjā veči es saprotu to ka pašam jājauc...) es jau tēva bobikam kapitalku taisīju, bet JAWA ir kaut kas smalkāks par sievieti, tā ka gribētu lai speci to dara...)

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

droom - a Tu to IZ-49 vakardien pa krasta ielu nevedi piekabē? Viens veda baigi veco moci...

i_edgar - nafig cilvēkam pašam jaukt ārā to motoru? Tas motors ir smags un čakarēšanās pietiekama, vajag instrumentus, garāžu, laiku, materiālus utt. Ja pa 35 ls to motoru sataisa zinošs cilvēks - tad tas ir tā vērts. Ja pats pieļausi kādu kļūdu un vēlāk tas motors neies kā vajag - vai bija vērts pašam nočakarēties?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz - Tu gadījumā neesi Jānis, kurš 22.05 uz manu e-pastu atsūtījis vēstuli?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Tas pats..)) un tikko arī nosūtīju..)

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Tas pats..)) un tikko arī nosūtīju..)

Es varēšu izlasīt tikai vakarā, jo darbā inbox.lv nav pieejams. Darba laikā taču ir jāstrādā!

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Mjā jāstrādā gan...)) kādā sfērā ņemies? Par mani jau zini..)

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Mjā jāstrādā gan...)) kādā sfērā ņemies? Par mani jau zini..)

Tagad kredītu analītiķis (banka)...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

fokz rakstīja: Tas pats..)) un tikko arī nosūtīju..)

Es varēšu izlasīt tikai vakarā, jo darbā inbox.lv nav pieejams. Darba laikā taču ir jāstrādā!

man darbā pat komputera nava nu par to motora remontu,labak jau atdot cilvekam kas jedz,es savā vispār nesmu lidis un tuvakajos gados netaisos,pie tada nobraukuma,Ksneps ka tev ar to dakšu beidzās,vai drin dalka bus gatava? man atkal krenķis,jaliek ļuļka klat un jabrauc uz tehnisko,bez tas nevarot ,esot ierakstita teh pasē

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Par to dakšu runājot... nu vakarā izlasīsi meilu un tad jau... bet kuru detaļu vajag? Varu palīdzēt varbūt... Un varbūt kādam ir aizedzes atslēga ar visām atslēgām...varam barteri noslēgt...)

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

Ksneps rakstīja:

fokz rakstīja: Tas pats..)) un tikko arī nosūtīju..)

Es varēšu izlasīt tikai vakarā, jo darbā inbox.lv nav pieejams. Darba laikā taču ir jāstrādā!

man darbā pat komputera nava nu par to motora remontu,labak jau atdot cilvekam kas jedz,es savā vispār nesmu lidis un tuvakajos gados netaisos,pie tada nobraukuma,Ksneps ka tev ar to dakšu beidzās,vai drin dalka bus gatava? man atkal krenķis,jaliek ļuļka klat un jabrauc uz tehnisko,bez tas nevarot ,esot ierakstita teh pasē

A cita blaķene neder?

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: droom - a Tu to IZ-49 vakardien pa krasta ielu nevedi piekabē? Viens veda baigi veco moci...

i_edgar - nafig cilvēkam pašam jaukt ārā to motoru? Tas motors ir smags un čakarēšanās pietiekama, vajag instrumentus, garāžu, laiku, materiālus utt. Ja pa 35 ls to motoru sataisa zinošs cilvēks - tad tas ir tā vērts. Ja pats pieļausi kādu kļūdu un vēlāk tas motors neies kā vajag - vai bija vērts pašam nočakarēties?

Nee, mans bija busaa iemaaniits. Vispaar kas notiek Latvijaa. Veiklie darbonji vecos močus pilnus ar treileriem ved projām. Nesen vienu traadu treileri pilnu piedziitu ar blakjeneem redzeeju celjaa uz Ventspils pusi. tad veel kaut kad nesen redzeej pa Briiviibeni braucam treileri pilnu ar blakjeneem. Driiz visi vecie moči buus iztirgoti uz arzemēm vai arī lūžņos nodoti...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

###Tetis### - par to priekšējo dakšu runājot. Man ir problēmas ar tās nostriprināšanu. Es pat nezinu kapēc - es visas skrūves pievilku spēcīgi, bet tikuntā ļodzas mazliet. Ja priekšējo riteni iespiežu starp kājām un mēģinu pagrozīt stūri pa labi, pa kreisi, tad tā padodas. Ir kaut kāda lufte tanī visā - attiecīgi priekšējos abos amortizātoros un abos fiksatoros (kuri nāk no augšas un lejas). Es par to visu jau vienreiz rakstīju (detaļas 1; 9; 1 www.jawaold.ru/...

Ja pašam neizdosies nofiksēt, tad jau uzzvanīšu tev, man ir tavs mobilais... varbūt tu paskatīsies un zināsi kas un kā.

###Fokz###

Aizdedzes atslēgai vajadzētu būt Tetim... Viņam bija vesela jawa uz izjaukšanu. Bija arī atslēga aizdedzes.

P.S. Esmu patiesi ievērojis, ka vecos močus ved ārā no LV. Bet paskatieties kādas cenas ir mobilde.de. Vecā javiņa maksā 3-5 TEUR

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

TETIS... kadas vai varētu no Tevis dabūt to detaļu??? Ļooti vajag..) gaidīšu ziņu..

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: TETIS... kadas vai varētu no Tevis dabūt to detaļu??? Ļooti vajag..) gaidīšu ziņu..

es šodien apskatišu,itka vajadzeja but, Ksnepam ir manas kordinates,taka sameilojaties

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps? Vari atsūtīt man uz meilu vai telefonu TETIS koordinātes? Paldies...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Ksneps? Vari atsūtīt man uz meilu vai telefonu TETIS koordinātes? Paldies...

Vakarā atsūtīšu telefonu un adresi...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Par to dakšu runājot... nu vakarā izlasīsi meilu un tad jau... bet kuru detaļu vajag? Varu palīdzēt varbūt... Un varbūt kādam ir aizedzes atslēga ar visām atslēgām...varam barteri noslēgt...)

man vajag,vainu priekšejo stiklu no Gaz69,vai tentu ,nu tas ta ja gadijumā mertājās

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Man bija diemžēl UAZ 469... sorry varbūt kas cits der??) Gaidīšu vakaru, bet ja ir laiks ātrāk sūtīt tad var uz fokz@inbox.lv ... Paldies

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jawa nav namaz sarežģīta var izjaukt un salikt jebkurš, ka tik rokas no pakaļas neug! Motora mūžs tai ir ap 30 000 km - tā ka labi monot ar 100km/st pa 3 gadiem ir kirdik un atkal kapitalka. Un ja pa bedrēm braucot izregulēsies aizdedze, muša karbūzī iesprūdīs, sajūga kārbas uzgrieznis atskrūvēsies, trosīte pārtrūks... - arī meklēsi kas saremontē? Tā nav mašīna, uz šlipsti nepaņemsi - ko evakuatoru sauksi vai stumsi rokās?

Pats remontē! Par 35 Ls visus sjomnikus var uztaisīt un paliks vēl pāri!

Par dakšu - diemžēl visām vecajām Jawām, pat 634 ieskaitot dakšas konstrukcija ir ļoti šķidra un iespiežot kājās riteni pat jauna ļurkājas (es savu Jawu 634.8-00 jaunu no bodes pirku). Vēlāk 638 uzmeisteroja stingru dakšu = tā ka nesatraucies, kamēr eļļa ārā netek tikam brauc mierīgi!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kas tā par dakšu, kas ļurkājas? Kaut kāds sviets... Neesmu braucis ar ļurkājošu dakšu, bet pieļauju domu, ka tas ir atraktīvi nobraukt taisni un noturēt līdzsvaru!

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

To KSNEPS: braucot tā īsti neavr just, ka tā dakša ļurkājas. Piekrītu Edgaram_i, ka daksa jauna jau bija ķipa ļumīga (za to trepi uz gruntenes labi ņem), tā tam jābūt. Lai to nõvērstu pēc iespejas efektīvāk, ieliec jaunus gultņus priekšējā ratā + nospriego (pareizi) speķus + priekšējo riteņa asi kārtīgi novelc. Palīdzēs, tici man.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu drusku jau palīdzēs. Man savā laikā bieži bij jābraukā pa grunteni, arumiem un pilnīgu bezceļu... bija grūti novaldīt moci... 634 jawu, kad savu dakšu (oriģinālo) sadauzīju lupatās, uzliku no Iž Sporta... Kāda stabilitāte parādījās! Visi dubļi bija pie vienas vietas, uz trepītes līkumos moci gandrīz līdz podnožkām varēja gāzt, bet smalku trepīti tā neņēma vispār (neamortizēja)! Un ja starp kājām iespied priekšējo riteni, tā itin nemaz neļurkājas pat šodien pēc vairāk kā 100 000 km nobraukuma bez remonta!

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Labrīt!

Nu es te uz iauto sūtūju jau četras sms par to galeriju...bet kodu šie nesūta...fui...

bet te mans rūpju bērns..)

foto.inbox.lv/... ~naglis

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Un kādēļ šis tagad nestrādā???(

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti