Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..35
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jā čalīt nāksies Tev mācīties krievu valodu!! Te tādas blēņas sastāstīja ka riebjas lasīt... ko var pateikt cilvēks kas nezina cik Jawai gredzenu! Par plēšanu vaļā - labāk izmet uzreiz ārā dzinēju un nemokies - nekādi āmuri, bet spec sjomniki vajadzīgi, gan lai ģeneratora rotoru noņemtu, gan lai motora zvaigznīti novilktu, gan lai izdalītu kartera pusītes!

Visām 350 kub cm Jawām ļīdz 638 gredzeni ir vienādi, 628 šaurāki!

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

To Ursis: Moins vecīts, trīs gredzeni jau bija vecajām 350niecem!.

Enkurā srūve ieksā M8 skrūvi ap 70mm garumā. Un nav ko stresot, to motoru var izjaukt elementāri, salauzt neko īpasi nevar. Nu kloķeni nav jēga slīpēt, tas max atrums diez vai celsies par 20km/h, vienīgi motoru ātrak nokausi, jo gultņi ir paredzeti tādai slodzei, kāda ir un klaņi un bukses arī. un kloķenes slīpēšanai vajag speciālu stanoku, ar fleksi vien neiztiksi.Tā kā nav ko mācīt uz muļķībām. Lodēt virzulim ciet gredzena rievu, nekad nebiju dzirdējis par tādu skolu!

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Paga,paga... ka to klokeni atbrivo un klani slipe??? Manai ir trīs gredzeni... Kāda jēga no tā apakšējā grdzena izņemšanas?

Vēl par to ģeneratoru runājot... kā tas rotors ņemas nost?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Labi veči!

Pa cik Jūs man izjauktu un saliktu motoru, ja es Jums dodu visas rezerves daļas... tikai darbs... aizvedišu arī, kur vajadzēs!

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Motora zvaigzni nost jau dabūju un atpakaļ ar uzliku... ģeneratoru izklausās vienkārši..) bet kāds specsjomņiks ir vajadzīgs lai karteri pārdalītu???

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Te arī mocisti lasās

www.motonet.lv/...

Rotoram ir M8 x 1!! Nevis normālā vītne, var dabūt pasitot ar gumijas āmuru, bet akurāti.

Sjemņiku rasējumi ir jawaold.ru sadaļā Garaž vai Kņigi - pameklē uztaisīt tos ir diezgan viegli.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt
fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Kāda vītne tad tur tam rotoram ir? Un kur man tur vēl sjomņikus vajag???

fokz Reģ.: 22.05.2006
1 0 Atbildēt

Jautāju Jums spečuki vēlreiz...KIRŠ VARĒTU TO MOTORU MAN IZJAUKT UN SALIKT UN PA CIK???

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Jautāju Jums spečuki vēlreiz...KIRŠ VARĒTU TO MOTORU MAN IZJAUKT UN SALIKT UN PA CIK???

Trenējies vien pats, jo motora sakarīga kapitalka izmaksās vairāk kā viņa vērtība!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt
PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

To Edgars_i, ja 250 ir tas pats rotors, kāds visām 6v, tad tur nav nekada smalkā vai rupja vītne vītne, standarta vītne uz M8, un neko un nekur nevajag dauzīt, vismazak jau ģeneratora detaļas. Vienkāršu blutskrūvi ar pilno vītni skrūvē iekšā un miers, smuki, gludi viss nāk nost!

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

To FOKKZ, ja pats galīgi negribi jaukt, tad Jelgava uz Dobeles sosejas 31 ir darbnīca-veikals MOCIS, 6410001, pats tur kloķeni centrēju!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Man mājās ir viens lieks/vecs jawas motors - nu lūk, es pamēģināju to izjaukt un sapratu, ka nav jēgas jaukt ārā normāli strādājošu motoru... Tā nu es savējo nemaz nejaucu ārā.

fokz - ja patiesi Tev ir interese jaukt ārā motoru, tad visu informāciju - attiecīgi Jawas grāmatas internetā var lejupielādēt un izstudēt.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu veči paldies par ieteikumiem... es te dabūju meistaru, kas pa 35 Ls man to visu izdarīs..) tas ir dārgi vai lēti???

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Skatoties kāds būs iznākums. It kā jau normāli, ja tas ir tikai par darbu izmantojot savus instrumentus.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz - ja tas meistars ir zinošs un visu sataisīs kā vajag, manuprāt, tā ir normāla cena. Es pats izlēmu nemocīties ar savējo un atstāju kā ir... Man bija diezgan labā kārtībā. Viegli lec no kubuļa, nekādi trokšņi no motora nenāca, kompesija laba... vienīgi mazliet eļļa sulo.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

nu jā man jau arī ir kā bija kārtībā,bet sāka sist ārā no trešā roba, nomainīju fiksatorus un to fiksatoru stieni, karoče visu ko varēju nomainīt neplēšot karteri uz pusēm... bet te nu bija, kad lieku otrajā, sāk klaudzēt tik stipri kārba, ka bail.. Tā nu es sazvanījos ar veikalu Mocis Jelgavā un šie man apsolījās izdarīt... Varbūt ir kādas atsauksmes par šo veikalu-servisu??? Gaidīšu...

Paldies!

P.S. Par sasniegumiem ziņošu...)

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Jā un vēl Tev Ksneps tā Jawiņa ir saglabājusies perfekti... vai arī Tu krāsoji?? Kur riepas pirki??? Bet pastāstiet par to darbnīcu... man jau bail ka neapmet..) jo bija gadījums ka čomam salika sūdus iekšā un oriģinālus savāca...( tas bija Cēsīs..

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Nu veči paldies par ieteikumiem... es te dabūju meistaru, kas pa 35 Ls man to visu izdarīs..) tas ir dārgi vai lēti???

JAWA pagaidam nav tik ekskluziiva,lai pats nevareetu pamaaciities ! un shii pieredze tev dziivee LJOTI noderees.

un gandariijums,kad buusi iemaaciijies un sapratis tomeer buus MILZIIGS.

un peec tam tev nebuus bail jaukt/salikt daudzus mezglus.

mans ieteikums dari pats.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

To servisu PAL ieteica? Tad vajadzētu būt normāli - viņš tāds zinošs par močiem.

Sarunā ar to moču veikalu, lai parāda kādā stāvoklī motors un kas nestrādāja...

Man jawina bija saglabājusies dizgan slikti. Atsevišķas detaļas pats ar pulēju, lai krāsa atgūtu spīdumu un izskatītos labi. Atsevišķas detaļas es iegādājos - tās bija labā stāvoklī vai arī jaunas. Pirku gan Rumbulā, gan no ss.lv... Neesmu krāsojis.

Kad apskatīju jawiņu, kas ir motormuzejā, tad sapratu, ka tādu līmeni nesasniegt... Jauns ir jauns.

Galvenais nepamet pusratā u npadari to lietu līdz galam. Daļa useri atnāk pačatot, bet lietas uz priekšu nevirza...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

man jau nav ko virziit... tik ja noder varu savu padomu iedot...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Tas nav par tevi ursi...

Ik pa brīdim kāds uzrodas un tad pazūd... hvz kas kur kā?!?!?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Es ar silti ieteiktu jaukt (un mācīties no savām kļūdām) pašam, jo Jawa mēdz arī nobirt ceļā... un ko tad Tu darīsi ja ļaužu tukšā vietā nobirs? Pats saremontēt nevari, palīgu nav... Čaļi pat kapitalkas ir taisījuši ceļa malā uz prāvāka akmens.

Literatūras par remontiem un regulēšanu ir vairāk kā jebkuram šisdienas mocim vai autiņam... Remonti ir diezgan vienkāši!

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Vakar nopirku IZ-49, viss originaals, pat atruma parslegss pie baakas. Liidzi veel naaca jauna klotjene, jauns cilindrs ar virzuli un gredzeniem. Buus ko nonjemties. Veel liidzi naaca Panonia blakusvaagis. Tipa taada kaa ratjetes forma un no alumiinija. varbuut kaadam ir kaada interese par blakjeni jo man nav iista pielietojuma un vietu arii aizjnem. Aaraa mest arii zeel.

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti