Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ar jebkuru novilceeju ja nemaak straadaat... ir cau...

tiesa vinji ir slikti(novilceeji)

tad dara taa novel novilceeju -stingri ! nu neiet nost? paklauvee ar aamurinju pa zvaigzniiti .NESIT paklauvee un taa diezgan ilgi var sanaakt. veel pievelc novilceeju un paklauvee - NOLEKS !

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tu jau pats jauc! Motora zvaigznīte ir tā kas ir uz kloķenes, sajūga ir tā kas uz trumuļa (precīzāk kopā ar to).

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

uhh... veči jūs aizrāvušies - atļaušos nelasīt.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: uhh... veči jūs aizrāvušies - atļaušos nelasīt.

ta nekas nopietns te viens izraada erudiiciju terminos,ko salasiijes no graamatas... man tak po ka es vinjam nepatiiku,lai jau ir gudraaks par visiem

bet nu jautaajumi ir uzradusjies,par kuriem NEATCEROS. piemeeram neatceros ka paarsleega zobrats(tas ar 6 tapinjaam) ka vinji ir DAZAADI,nevis vienaadi !

un veel jautaajums par sajuuga klokjenes galu... tur ir alumiinija...hvz kaa nosaukt... taadu arii neatceros. zinu ka jaabuut gultnim,sprostam,bliivsleegam... a tur ir veel viena detalja !

ar paareejo viss ir oki-doki. rokas automaatiski visu atcereejaas

paldies par iespeeju paknibinaaties

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

un pretii paarsleega zobratam ir cita izmeera zobrats...

shiem vajadzeeja buut vienadiem pa pariem,es kljuudos?

mani tas ljoti interesee !

vai var paari uzlikt no ,teiksim otra paari,jo vienam 6 tapinjas ir sirsniigi...-censored-. un ";lielaa"ar tapinjam nav...

P.S. un veelreiz luudzu likt mieraa manus tehniskos terminus ! te nav SPAMS !

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Visu grāmatās uzrakstītu un detalizēti uzzīmētu var atrast... pārējais ir "ģēla ķekņiki"!!!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Visu grāmatās uzrakstītu un detalizēti uzzīmētu var atrast... pārējais ir "ģēla ķekņiki"!!!

par zobratu paariem ar,oki? tad jau mani painformeesiet.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu labrīt!

Paldies Ursim par lekciju...

Tagad jautājums JAWU profesoriem...

1) kas būs ja šos zobratus ieliks cienādus JAWAi 250/559

foto.inbox.lv/...

foto.inbox.lv/...

Vai vispār drīkst?

2) Tas tāds ir visām JAWām?

foto.inbox.lv/...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Labojums Nr 1, vienādus nevis cienādus...))

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

man pie reizes vēl viens jautājums, oi divi...

1) Uz kura roba jābūt karburatora adatai?

2) Varbūt kāds zina labu frēzētāju?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Labojums Nr 1, vienādus nevis cienādus...))

nu ko tu slinkam padariisi

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu jau jūs te pārāk zinātniski esat aizgājuši šai visā tēmā

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

ļurkā adiņu uz to Jafeli es savejo pat vel nesmu izvilcis no garažas,bet ka izvilkšu ta pielikšu ļuļku un uz tehnisko

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: ļurkā adiņu uz to Jafeli es savejo pat vel nesmu izvilcis no garažas,bet ka izvilkšu ta pielikšu ļuļku un uz tehnisko

Ko Tu ar to pateikt gribēji?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja:

tetis rakstīja: ļurkā adiņu uz to Jafeli es savejo pat vel nesmu izvilcis no garažas,bet ka izvilkšu ta pielikšu ļuļku un uz tehnisko

Ko Tu ar to pateikt gribēji?

nu to ka ar mociti ir jabrauc,man puika ari visu laiku reguleja un ķileja kamer nacas to motoru izmestes savu tikai nomazgaju reizi gadā nu un dabiski ir janomaina gaiss riepās,nu bet es jau daudz nebraucu kadus 2000 km pa sezonu,lai veicas

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ja rokas no pakaļas izaugušas, tad bez šaubām ka jebkura tehnika būs jāizmet pēc kārtējā remonta!

Redzi es regulēju un remontēju ik pāris mēnešu un vēl jo projām labi ripo 1977. gada Jawa ar kopējo nobraukumu 197 000 km! Ir labi ripojusi pat ar paštaisītiem gultņiem klaņos, virzuļiem, gredzeniem ... kad juku laikos vispār nebija nekādu rezerves daļu. Tagat kad ir autiņš tad nobraukumi ir mazi 3-4 t km, bet kad autiņa vēl nebija tad 10 000 km/gadā bija ļoti maz!

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu tici man, man nav nekādas patikas tur iekšā līst, bet ja vajag, tad vajag! Un pareizi noregulēts par ļaunu nenāks, ar motora mazgāšanu vien nevar vienmēr tikt cauri...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Labrīt, visiem kas vēl nestrādās...)

Nu esmu atgriezies no laukiem un pat priex pazliet ar ir..)

Sestdien ķēros pie sava motoriņa klāt..) 250/559.

Visas zvaigznes nogāja diezgan viegli nost, rotorts pats nolēca..) uz pusēm gan pārdalīju ar paštaisītu novilcēju..) It kā sanāca.. Nomainīju gultņus, blīvslēgus, kārba bija briesmīgā stāvoklī, zobrati, kas ir ar tiem kulaciņiem tika ar fleksi noslīpēti, visu it kā saliku, uzsildīju vāku un samaucu kopā, nomainīju virzuli,gredzenus ( pirmos divus jaunus uzliku, trešo lietotu - kā teicāt). Galvas blīvi pats taisīju no kartona, starp kartera vākiem liku speciālu silikonu. it kā visu saliku. Mazliet nācās pastumt lai pielaistu, jo aķīts bija pasēdis, bet pielēca godam un darbojas patiesi jauki.. kārba slēdzas kā pulkstenis...pašam bija brīnums, bet man dažo jautājumi tomēr..

1) silikons, koliku starp vākiem, mazliet izspiedās kopā liekot, vai man nevar rasties problēmas, kad viņš tur iekšpusē nokrīt, nu tā daļa,kas izspiedās savelkot...)

2) 1 un 2 robs iet ļoti labi, 3 jauda ir nu tāda... kas varētu būt vainīgs? Aizdedze - tagad ir 3mm pirms augšējā maiņas punkta.

Karburators - varētu būt... bet kas vēl? It kā brīvi līdz 90km/h uzņem, tālāk neiet... Filtrs - it kā vecs, bet nelietots. Kas vēl?

Paldies par atsaucību!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

1. Nekas ļauns nenotiks.

2. Nomainīji virzuļus, gradzenus - ir jāveic piestrāde. Nu kādi 500 km tā akurātāk - eļļas buku vairāk, ne ātrāk par kādi 75km/h 4. robā un ne vairāk kā 2/3 gāzes. Pēc kā arī redzēs uz ko motors ir spējīgs un tad noregulēsi gan aizdedzi, gan karbūzi.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: 1. Nekas ļauns nenotiks.

2. Nomainīji virzuļus, gradzenus - ir jāveic piestrāde. Nu kādi 500 km tā akurātāk - eļļas buku vairāk, ne ātrāk par kādi 75km/h 4. robā un ne vairāk kā 2/3 gāzes. Pēc kā arī redzēs uz ko motors ir spējīgs un tad noregulēsi gan aizdedzi, gan karbūzi.

Skaidrs... paldies liels par ieteikumiem...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pat jauns mocis (tieši Jawa) savu max jaudu sāk attīstīt tikai ap 8 000 km nobraukuma, pēc kārtīgas un skrupulozas piestrādes un saglabā to līdz kādi 30 000 km. Detaļām ir jāpiedilst savā starpā, bez tā summārās spraugas tik pat lielas (starp gredzeniem un cilindru) kā galīgi nodilušam verķim. Pat ja Tu noņēmi cilindrus un neko nemainot uzstellēji tos atpakaļ i ta būs nepieciešama kaut kāda īsa piestrāde, jo nekad nesaliksi līdz mikrona daļai detaļas atpakaļ savās vietās - tām jāpiedilst no jauna.

Vēl jau 250 ir pagrūti uzkurināt virs 100 - iet, bet ar brūtībām... tā pat kā 350 virs 120.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ir eksemplāri kuri labi noregulēti iet kā nelabie... Esmu redzējis 250 kas uz 120 vīlēja, Manējā 634 jaunībā 140 mēdz uzdzīt (un ne no kalna lejā vai pa vējam). Bet esmu redzējis ka ar 350 Javeli virs 100 nevar uzcelt...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Jā es ar dzirdējis esmu, kair eksemplāri... Onkulim bija 250 ar izdilušu virzuļa pirkstu, takš viņa gāja kā velns, ar 350 mierīgi skrējās...)

P.S. es savai to "līdakas muti"izvīlēju..) cerams ka pareizi..)

Marchik, Tev varbūt ir lieka atslēga ar atslēgām?) Nez ku Tetis pazudis...)

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

fokz rakstīja: Jā es ar dzirdējis esmu, kair eksemplāri... Onkulim bija 250 ar izdilušu virzuļa pirkstu, takš viņa gāja kā velns, ar 350 mierīgi skrējās...)

P.S. es savai to "līdakas muti"izvīlēju..) cerams ka pareizi..)

Marchik, Tev varbūt ir lieka atslēga ar atslēgām?) Nez ku Tetis pazudis...)

Ja ar to ir domātā aizdedzes atslēga, tad nav. Menējai viss ir pa tiešo. Neskaitot svečvadu ir vēl tikai trīs vadi.

Tad jau vecīt Tev ir verķis...)) A kas derīgs arī ir?)

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

es nekur nesmu pazudis,taisu 69 Bobi uz TA,šonedeļ bus gatavs ,ja tev vajg to atslegu zvani un brauc,

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti