Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ja nav noslēpums cik samaksāji par krāsošanu un kur?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

fokz rakstīja: Nu kas šorīt jauns notiek?

Ksneps es Tev to asītu šodien varu aizvest, parādīsi savi mocīti pie reizes, ko Tu saki?

Jā, varētu sarunāt vakarpusē satikties... Tas būtu ap kādiem 8-ņiem.

Tā pavēlu,bet OK es Tew ziņu padošu...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

ac1 rakstīja: Varu palielīties arī ar savu jawu.

www.virzulis.times.lv/... , tur ir arī daudz bildes un apraksti no restaurācijas proces.

Lieliski! Diezgan daudz piestrādāts...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Varbūt kāds zin, kur var nopirkt vecajai jafelei priekšējo riepu un kameru uz 16". Apvidus variantu (pa vidu starp šosejas un krosa).

Man ir tāda...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Tagad man pavisam nopietns jautājums:

1) ja noņem cilindra vāku(kur svece griežas iekša), tur blīvei jābūt?

2) vai ir kāds silikons, vai pasta ko var blīvēm lietot? ( kāds, kur dabūt?)

3) kādēļ nedrīkst lietot āmuru laikā, kad saliek vai plēš uz pusēm motoru?

Paldies!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Tagad man pavisam nopietns jautājums:

1) ja noņem cilindra vāku(kur svece griežas iekša), tur blīvei jābūt?

2) vai ir kāds silikons, vai pasta ko var blīvēm lietot? ( kāds, kur dabūt?)

3) kādēļ nedrīkst lietot āmuru laikā, kad saliek vai plēš uz pusēm motoru?

Paldies!

1) Starp cilindra galvu un cilindru IR jābūt blīvei - jawai tā blīve bija no metāla - kaut kas līdzīgs follijam...

2) Močiem blīves abas puses nosmērē ar hermetiķi... Pēc sacietēšanas tas kļūst stingrs un gumijots. Dabūt var jebkurā normālā autoveikalā.

3) Ar parastu āmuru takā nevajadzētu dauzīt... Var izmantot speciālus gumijas āmurus. Ir pieejami arī visādi novilcēji, kuri aizstāj brutālu dauzīšanu - piemēram gultņa noņemšanai utt...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Paldies....)

A sajūgu regulē kā?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Paldies....)

A sajūgu regulē kā?

Tur, kur pienāk sajūga trosīte un pusautomātiskais sajūgs - ir tāda skrūve galā, ja izspiež sajūgu, tad tā skrūve staigā iekšā/ārā... Nu lūk - ieskrūvējot/izskrūvējot arī regulē sajūgu. Man slīdēja sajūgs un es izskrūvēju nedaudz ārā, tad ir ok-ej.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps - ar ko Tu motoru mazgāji?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Paldies....)

A sajūgu regulē kā?

meegjinaasju izstastiit.

pirmaa regulaacija lai sapratu ir bez troses,jo vinjai ir taa saucamais automaatiskais sajuugs(nav jaaspiezj sajuugs kad paarsleedz aatrumus,ja notruukt trose var uzsaakt braukt arii).

1. skruuvee skruvi tikmeer kameer "kaajinja" aizies liidz puslokam,kas uz aatrumpaarsleega ! spraugai jaabuut ap 3-5mm(ja pareizi atceros).vienvaard sakot jaabuut luftiitei,lai sajuugs nebuutu nospiests(izspests) !

2. tad liekam trosi - ne velti vinjai pa vidu regulaacijas skruuve ! vinjai ar jaabuut maksimaali novilktai,bet ne taa lai izspiestu sajuugu ! atkal jaabuut luftiitei !

P.S. tam stieniitim kas izspiezj sajuugu (divas daljas) pa vidu jaabuut(starp stieniisjiem) metaala ! lodiitei ! ljoti biezji vinja ir pazaudeeta... izmesta..aizmirsta.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Ksneps - ar ko Tu motoru mazgāji?

netiirumus ar diizeljdegvielu.

peec tam ar benziinu - iipasji ja gribi kraasot cilindrus.

cilindra-galvas bliive nav no follijas ! var buut vara vai alumiinija.

normaali peec motora izjauksanas vinju atlaidina,lai ir miiksta ! uzsilda uniemet aukstaa uudenii ! metaals noruudas,bet shie metaali kljuust miiksti !

ar metaala aatrumu var sasist netikai klokjeni,kas ir centreeta,svarota ! bet sasist alumiinija detaljas...

alternatiiva manii laika bija galdnieka aamurs(koka) kas man patiikl abaak par gumijas...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

fokz rakstīja: Ksneps - ar ko Tu motoru mazgāji?

netiirumus ar diizeljdegvielu.

peec tam ar benziinu - iipasji ja gribi kraasot cilindrus.

cilindra-galvas bliive nav no follijas ! var buut vara vai alumiinija.

normaali peec motora izjauksanas vinju atlaidina,lai ir miiksta ! uzsilda uniemet aukstaa uudenii ! metaals noruudas,bet shie metaali kljuust miiksti !

ar metaala aatrumu var sasist netikai klokjeni,kas ir centreeta,svarota ! bet sasist alumiinija detaljas...

alternatiiva manii laika bija galdnieka aamurs(koka) kas man patiikl abaak par gumijas...

metaala aamuru ...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

fokz rakstīja: Paldies....)

A sajūgu regulē kā?

meegjinaasju izstastiit.

pirmaa regulaacija lai sapratu ir bez troses,jo vinjai ir taa saucamais automaatiskais sajuugs(nav jaaspiezj sajuugs kad paarsleedz aatrumus,ja notruukt trose var uzsaakt braukt arii).

1. skruuvee skruvi tikmeer kameer "kaajinja" aizies liidz puslokam,kas uz aatrumpaarsleega ! spraugai jaabuut ap 3-5mm(ja pareizi atceros).vienvaard sakot jaabuut luftiitei,lai sajuugs nebuutu nospiests(izspests) !

2. tad liekam trosi - ne velti vinjai pa vidu regulaacijas skruuve ! vinjai ar jaabuut maksimaali novilktai,bet ne taa lai izspiestu sajuugu ! atkal jaabuut luftiitei !

P.S. tam stieniitim kas izspiezj sajuugu (divas daljas) pa vidu jaabuut(starp stieniisjiem) metaala ! lodiitei ! ljoti biezji vinja ir pazaudeeta... izmesta..aizmirsta.

tai spraugai jaabut pusloka viduu ! jo sleedzot aatrumus ieraudziisi ka tiek izspiests sajuugs... bet nu laikam jau taapat saprati

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Paldies veči...) es vienkārši taisu rezerves motoru...) bet to jaukšu un likšu kopā pats...)

Klanis kloķenē mazliet kustās - tā jābūt?

Kā klani nomainīt?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Ksneps - ar ko Tu motoru mazgāji?

Ar dīzeļdegvielu un benzīnu mazgāt - tas ir pareizi... bet baigā ķēpa un čakars, netīrība un nebūs tīrs...

Es noņēmu motoru, noņēmu karburatoru (to tīrīju pats ar rociņām), atskrūvēju vāju, noņēmu ģenerātoru un aizvedu uz automazgātuvi. Ja nemaldos Auto rings... Nu lūk, viņiem ir speciāla ķīmija ar kuru arī mazgāt eļļainus motorus + augstspiediena ūdens sūknis. Kad viss nomazgāts, ņem pulēšanas pastu un pulēju, ievaskoju.

Nākotnē būs jāpiestrādā, lai uzpulētu smukāku.

No bildēm izskatās, ka tavs motors ir diezgan spīdīgs un smuks.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

no ārpuses es viņu nopulējis esmu,bet tur iekšā ir kašmars...)))) eļļes blāķi onkulis ir ielicis, labi tas ka nodiluma vismaz nav...

Tu Ksnep par 20 ātrāk nevari?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Āāā es vēl cilindram krāsu Jotul krāsniņu centrā nopirku...))

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Paldies veči...) es vienkārši taisu rezerves motoru...) bet to jaukšu un likšu kopā pats...)

Klanis kloķenē mazliet kustās - tā jābūt?

Kā klani nomainīt?

klanim normaali nav jaakustas...

klani pats kvalitatiivi nenomainiisi...

klokenes " vaigi" ir CENTREETI pret asiim.

izjaukt tad izjauksi,klani ieliksi bet kaa NOCENTREESI?

biski biski kustiiba var buut.

te veel vajag precizeet kaadaa virzineaa ! kustiiba . nedrikst buut radiaalaakustiiba ! taisnaa liimenii ! paarbauda kaa gultnim-gultnii arii normaali nedriikst buut. lietotam var buut knapi juutama-minimaala.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Āāā es vēl cilindram krāsu Jotul krāsniņu centrā nopirku...))

PAREIZI ! tak !

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

un 350 mainiit klanjus... nu tupats saproti... jo klnaniem jaabuut preciizi nobiidiitiem par 180 veel...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

es ar gribu izbraukt....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

izraku skapi,esmu izmetis jawas gultnjus...likaas ka nekad nenoderees

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Vot bljiiin, man viņam kustība ir tā ja klokeni pret sevi noliek - pa labi viens disks, pa kreisi otrs, tad pakustināt minimāli var uz viena un otra diska pusi, bet minimāli, tā nav ka tur ljufts baigais.... Tādu var atstāt, vai vest centrēt?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: izraku skapi,esmu izmetis jawas gultnjus...likaas ka nekad nenoderees

Man to gultņu ir toč 10 reizes vairāk kā saprašanas...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Vot bljiiin, man viņam kustība ir tā ja klokeni pret sevi noliek - pa labi viens disks, pa kreisi otrs, tad pakustināt minimāli var uz viena un otra diska pusi, bet minimāli, tā nav ka tur ljufts baigais.... Tādu var atstāt, vai vest centrēt?

NEE !!! ta aneskaitaas !!! dulns vai

kaa gultni paarbauda? zini? liek uz galda - liidzenas virsmas ! un kustina tikai ... horizontaali? !!! UN TIKAI !!! vinjam ir jaakustas uz vienu vai otru pusi !

un ar centreesanu tur neko nepadariisi,tad ir izdilis...

iedomaajies ka klanis ir pependikulaari pret asiim klokjenes UN TIKA SHANII VIRZIENAA ! un ne pa labi ne pa kreisi !

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti