Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..35
Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

########################################

Manā galerijā varat aplūkot dažas bildes - t.i. kā es tika uzsākts Jawas remonts un šī brīža situāciju.

Nākotnē noteikti uzrakstīšu rakstiņu un ielikšu smukas bildes ar jawiņu!

Pīīīīs mēn!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jā paskatījos galeriju un varu teikt ka laps kolchoza tfjūnings ir sanācis!

Priekšējie amortiņi no Iž Sporta, izpūtēji ar kuvaldu ir palocīti lai tik paceltu uz augšu, rāmja pakaļa nocirsta - kur pasažieris sēdēs, ripuks no krosenieka uzstellēts, stūre tipa sporta variants... Uz tehnisko apskati vari nebraukt, pēc pastāvošajiem noteikumiem pat par kukuli nevar iziet! Tik vien paliek kā ģerevņā pa mežmalu pajādelēt!

Žēl Jawiņas!!!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Jā paskatījos galeriju un varu teikt ka laps kolchoza tfjūnings ir sanācis!

Priekšējie amortiņi no Iž Sporta, izpūtēji ar kuvaldu ir palocīti lai tik paceltu uz augšu, rāmja pakaļa nocirsta - kur pasažieris sēdēs, ripuks no krosenieka uzstellēts, stūre tipa sporta variants... Uz tehnisko apskati vari nebraukt, pēc pastāvošajiem noteikumiem pat par kukuli nevar iziet! Tik vien paliek kā ģerevņā pa mežmalu pajādelēt!

Žēl Jawiņas!!!

mulk.jis vai ide.ocs????

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Sveicināti visi Jawiņu fanāti...) Es ilgi pētīju un skatījos visu Jūsu sarunu gaitu... nu zinīši..) Labi lieta tāda, ka šogad līdzekļi atļauj un varēju sākt krāmēt onkuļa Jawu 250/559 1965.gads. vadus pārvilku, releju nomainīju... aizdedzi noregulēju..hmm.. lec kā smērēta, karbūzis laikam labs..) Bet ir tādas problēmas... būšu bezgala pateicīgs, ja palīdzēsiet!

1) tukšgaitā mēģina slāpt nost, kad iesilst ir OK...

2) Sita laukā no trešā roba, nomaonīju fiksatori un to stienīti, karteri uz pusēm neplēsu... tagad laikā nesit, BET otrajā robā kad ielieku tādi kā sitieni un klaudzoņa kārbā...arī nevelk... kas par šaizi?? Jāmaina zobrati? Jāplēš tomēr uz pusēm? Tas ir sarežģīti? Un vai var mainīt tikai kādu no zobratiem, vai jāmaina visi?

3) ja plēst uz pusēm kas galvenokārt būtu jāievēro un no kā jāuzmanās?

P.S. man ir daudz detaļu, varbūt varam samainīties? Man vajag bāku labā kārtībā vizuālajā, izpūtējus un atslēgas mehānismu... Ja kādam ir lūdzu dodiet ziņu!

Paldies!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

par aatrumkarbu-standarta probleema,defekts. taisam valjaa(pleesjam uz puseem).manam tresjaa attruma zobratu(kas sleedzas) + daksinju.skatamies vai veel kas nav jaamaina.lieta taada ka shis zobratss nesleedzas liiz galam ! be turas sasleegumaa 1/3 zobu(sesjas tapinjas).

zinu ka ir iespeeja reguleet lai ir pilns sasleegums,bet ne es to maaku un diez vai vairs to kaacs te maak un vispaar ir par to dzirdeejis. es savai 250 neesmu dariijis,tiesa kaarba bija kaartiibaa...

aukstumaa grib slaapt nost? maisiijums par liesu

reguleeju es peec sveces kraasas ) kraasai bij ajaabuut kaa kafijai ar kreejumu(bagaataaks)/pienu(liesaaks).

pusju pleesjot uzmanies nesabojaat klokjeni,un abas puses blokam,lai var normali nobliiveet.

kad izkaujsi ljoti pieveers uzmaniibu klokjenes PAMATA gultnjiem(iipasji generatora pusee),pasjas klokjenes staavoklim - luftes NEDRIIKST buut,ja ir minimala....nu kaadu laiku veel brauksi(man izdevaas 8000km,bet klokjene bija jaamaina).

nu ko lai labi RIPO!

P.S. jaa kaadam ir infa par JAWA 250,ar melno NR 48-28 (burtus neatceros) dodiet zinju,vinja veel aizvien uz mana vaarda...

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Liels paldies par ieteikumiem...

Vēl jautājums... kuru pusi velt uz augši mainot ģeneratora vai otro?

Paldies!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Liels paldies par ieteikumiem...

Vēl jautājums... kuru pusi velt uz augši mainot ģeneratora vai otro?

Paldies!

nesapratu...

kuru motora pusi?

kad jauksi tad sapratiisi

es pat tagad saaku domaat

man bija novilceejs kas taisiits lai spiezj uz generatora galu-normaalaa variantaa koka aamurs ar ko sit NESTIPRI pa klokjenes galu generatora pusee.

bet kopaa liekot tak liku sajuuga pusi virsuu... vai nee...

zini cik tas sen bija bet jaucot zibeniigi atcereesjos jo 638 seciiba jau taa pati bija nu gadi 25(vecajai atpakalj)....638 gadi 18

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Parakņājies te

forum.jawaold.ru/...

Ja neatradīsi - uzprasi!

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Mjaa... man ar to krievu valodas lasīšanu tā pasūdīgi..) vai kāds man lūdzu nevarētu izstāstīt apmēra, soli pa solim, kā nomainīt tos zobratus ātrumkārbā?

Paldies liels..)

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Mjaa... man ar to krievu valodas lasīšanu tā pasūdīgi..) vai kāds man lūdzu nevarētu izstāstīt apmēra, soli pa solim, kā nomainīt tos zobratus ātrumkārbā?

Paldies liels..)

iajuksi,redzeesi...naaksies saprats....

nu ka atu iedomaajies tev to izstaastiit O

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Tāda jau tagad ir tā jaunatne, neko nerubī, valodas nezin, tikai dzert un pīpot.

shis tomeer nebuus tas gadiijiens

tas ka nezina kreiviski,nu un....

ir daudz jau pilseetas LATVIJAA kur KREIVISKI NE BUM BUM !

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Vot tas vecais maita PN es to Jawu sakrāvu no trijām nokautām, a tagad mainot fiksatorus un dakšu sāka čakarēties tas otrais robs... mazuns kas jaucot ārā jācin... man jau bail ka kādu saļņiku nesalaužu vai viss nepabirst tā ka salasīt nevar... nav jau to detaļu tik daudz... vienkārši gribēju prasīt padomu par tā kartera pāršķelšanu! Āāa un kā pēc tam ir air aizdedzi - jāregulē par jaunu?

Paldies!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Vot tas vecais maita PN es to Jawu sakrāvu no trijām nokautām, a tagad mainot fiksatorus un dakšu sāka čakarēties tas otrais robs... mazuns kas jaucot ārā jācin... man jau bail ka kādu saļņiku nesalaužu vai viss nepabirst tā ka salasīt nevar... nav jau to detaļu tik daudz... vienkārši gribēju prasīt padomu par tā kartera pāršķelšanu! Āāa un kā pēc tam ir air aizdedzi - jāregulē par jaunu?

Paldies!

NU BET PROTAMS !

un kasti normaali nepaarlasiisi kameer blokus nepaarskjelsi !

P.S. kur esi mozj man tuvumaa- paraadiisju utt

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Pa nedēļu dzīvoju un Rīgā strādāju... a mocītis ir Madonas rajonā...) kur Tu?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja: Pa nedēļu dzīvoju un Rīgā strādāju... a mocītis ir Madonas rajonā...) kur Tu?

...garaam... pameegini atrast kaadu,kas paraadiis...

gan jau ir kaads kam 35-45,kas spees paraadiit.

arii aizdedzi reguleet man prasiija ap 10min(2cilindriem),tur ir labi ka ir indikators,kursh stiprinaas SVECES vietaa. man ir spec paareja,bet taisas vinju no vecas sveces kam izsit porcelaanu.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Aizdedzes indikators man ir tikai jāiemācas strādāt..) tur atstarpe ir 0.35-0.40 pirms augšēja'maiņas punkta?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Tagad mēģināšu pateikt ko sapratu...

1) Noņemu ģeneratoru ( ar visu rotoru), novācu sajūga mehānismu un zobratu.

2) Noņemu galvi un cilindra kaklu

3) Izņemu sprūdgredzenu un mēģinu plēst uz pusēm ar koka āmuru sitot pa kliķenes galu...

Parizi?

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

oi Pareizi?

Un pie reizes tad jau gultņus arī mainīšu un virzuli ar... tas grūtības tur nerada?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Tad pie reizes var atvieglot virzuli un kloķeni, "uzasināt" klani.

nesapratu kaadu sprostgredzenu... skruuves gan atskruuvee

taa viss pareizi,ka arii sajuugs jaanonjem,bet nav obligaari kokjenes gala zobrats ja netaisies vinju mainiit,vai gultni,vai bliivsleegu. parasti jau nonjem,jo tagad to izdariit ir daudz vieglaak.

kaa generatora rotoru nonjemt zini? tas ka ogliites jaaiznjem - domaaju ka zini.kad noskruuveesi kulacinju no rotora gala,tad neceri ka rotors taa nu njems un naaks nost....

rotoraa ir VIITNE ,kuraa skruuvee skruuvi un liidz ar to novelk no klokjenes gala ! der parasta skruuve ar parasto viitni(kaada redzeesi kad apskatiisi,bet ne skruuve kas tur rotoru+kulacinju).

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Tad pie reizes var atvieglot virzuli un kloķeni, "uzasināt" klani.

UZREIZ AIZMIRSTI !

var pastukot par virzuli,a PAAREEJO AIZMIRSTI ! sacakareesi !

bet pirms graabsties gar virzuli arii jaazin ko dariit !

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Tad pie reizes var atvieglot virzuli un kloķeni, "uzasināt" klani.

sore sajaucu autorus !

nu tev tocj vaijag PN ,nu ko muldies? ko a?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

ursis rakstīja:

_PN_ rakstīja: Tad pie reizes var atvieglot virzuli un kloķeni, "uzasināt" klani.

sore sajaucu autorus !

nu tev tocj vaijag PN ,nu ko muldies? ko a?

un Tu vēl māci citiem motorus jaukt ....... nesajauc tikai

es tik censjos,lai calis neiebrauc auzaas a tu jauc galvu

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Var vīlēt droši, neko tur nevar sačakarēt, ja pieiet lietai ar prātu. Atvieglojot kloķeni un novīlējot klani ir labāks paātrinājums un lielāks max ātrums. Virzuli vislabāk pameklēt divgredzenu, ja ne, tad noņem apakšējo gredzenu un viņa rievā ielodē vara stiepli.

cik ir 250 gredzenu??? beidz ja...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

lai mani izlabo tikai ar 638 uzradaas 3 gredzeni(varbuut peedeejaam 6v arii - kuras virzulji der vecajai 350).

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti