Konsultācija ar Džeriņu

klerks Reģ.: 21.09.2005

Vai kādam ir informācija, kā var sarunāt konsultāciju ar Džeriņu, vai viņš sniedz konsultācijas ar CP saistītos jautājumos?

 
1 2 3
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

ar Džeriņu labāk nevajag konsultēties...viņš to viena dara, ka stāsta cik negodīga iespējams ir policija, bet nemeklē nopietnus juridiskus argumetnus konkrētās lietas ietvaros....Pie tam vairākas lietas viņš ir vienkārši noracis....

klerks Reģ.: 21.09.2005
0 0 Atbildēt

Vari ieteikt, ko citu?

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: ar Džeriņu labāk nevajag konsultēties...viņš to viena dara, ka stāsta cik negodīga iespējams ir policija, bet nemeklē nopietnus juridiskus argumetnus konkrētās lietas ietvaros....Pie tam vairākas lietas viņš ir vienkārši noracis....

Varu tam piekrist.

Brālis arī reiz izmantoja viņa pakalpojumus, patērēja daudz laika vazājoties pa CP koridoriem, bet liela labuma no tā nebija, ja nu vienīgi gandarījums par to, ka CP-istus, kas bija iesaistīti viņa nepamatotā sodīšanā noveda līdz baltām pelītēm.

quattro Reģ.: 17.06.2001
0 0 Atbildēt
Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt
Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Iespeejams ka Redaktors arii tev var paliidzeet...

Un ja nevar visnjsh tev pateiks pie kaa griezties...

klerks Reģ.: 21.09.2005
0 0 Atbildēt

Mana situācija ir sekojoša: septembrī uz Krastenes pie Slāvu apļa tiku apturēts par ātruma pārsniegšanu, kam nepiekritu, to arī ierakstīju protokolā, nupat tikai saņēmu atbildi no CP par savu uzrakstīto ieniegumu. Tajā protams teikts, ka CP ir taisnība, proti, stalkers ir fiksējis ātrumu, bet modrā policista acss ir nekļūdīgi noteikusi mašīnu, kam šīs ātrums pieder.

Cik saprotu, šo lēmumu tagad varu pārsūdzēt tikai tiesā, kā man rīkoties?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Par cik lielu sodanaudu ir runa?

Mansell Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Liecies labaak mieraa, norij to krupi un samaksaa tos 20Ls, cik neeesmu ciiniijies ar CP, valsts policiju, VID un tamliidziigaam iestaadeem , tad speele ir vienos vaartos kameer lieta nenonaak liidz Tiesai, taalaak speele parasti iet otrajos vaartos, policisti viens otru piesedz liidz peedeejam, pats briiniisies, ka ne no kurienes uzradiisies veel kaads liecinieks (policista draugs vai radinieks), kas liecinaas pret Tevi. Tomeer vai tas laiks, ko Tu pakaasissi rakstot visus shos iesniegumus, ejot uz Tiesas seedeem ir to 20Ls veerts? Parasti ne!

O.K. saprotu, ka ruugtums jau paliek, tomeer ar galvu jaadraudzeejas nevis jaapakljaujas emocijaam

klerks Reģ.: 21.09.2005
0 0 Atbildēt

Lieta jau nav naudā, drīzāk soda punktos, kuri man jau ir nadaudz iekrājušies, bet par šo pārkāpumu, cik saprotu spīd 30 Ls+2punkti.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

tu sodam ne[piekriti, jo nepiekriti vai nebija tavs tas uzraadiitais aatrums?

klerks Reģ.: 21.09.2005
0 0 Atbildēt

Protokolā ierakstīju, arī pēc tam iesniegumā Klijānu ielā, ka braucu ar ātrumu apmēram 60km/h, nevis ar 87, kā man šuva klāt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Taa jau policists atziis,ka ir kljuudiijies...

Sis nu nebuus tas gadiijums,kad karot...

klerks Reģ.: 21.09.2005
0 0 Atbildēt

Iečeko jao notikošo tiesu spriedumus te: www.lcp.lv

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Ja zini 100%, ka neesi vainiigis- ciinies! Man muita uzlika taadu sodu- vaaks, bet es ciiniijos par savaam tiesiibaam un muita atmaksaaja man manu naudu. Kaut gan bija daudzi, kuri teica, ka man nav izredzu un lai liekos miera.

TRUPS Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu ja tev ir laiks un nauda pamegini ar Džeriņu un paskai ka bija!!! Sanak ka esi jau bijis uz parunam ar mentiem..bet vari uzrakstit preti lai pierada ka sasava tiesi tevi un vispar cikos tas bija un cik masinas brauca blakus?

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

vajag cīnīties!!!

Man bija līdzīgs gadījums, un arī daži gaudoja, ka "nu neevajaagaa taču ... labāk samierinies".. droši vien paši policisti raksta komentārus

Es gan toreiz nogulēju, jo neiekļāvos termiņos, taču tagad žēl, ka to neizdarīju (pārsūdzēšanu, utt.) Un jautājums nav par 20Ls vai 30Ls,

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

bet par principu.

To _PN_ - vai tad uz krastenes jau bildē?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

šajā gadījumā mēneša laikā ir iespējams vērsties Administratīvajā rajona tiesā ar pieteikumu par ceļu policijas priekšnieka lēmuma atcelšanu.(Antonijas ielā 6, Rīgā).

Valsts nodeva par to nav jāmaksā.

galvenais par ko jārunā šajā gadījumā pieteikumā ir par pierādījumiem. Policija nevar pierādīt, kāds tev bija ārums brīdī, kad tu brauci. Tu vari aiziet uz policiju, viņi tev nevarēs izņemts no atvilknes pierādījumu, ka tu tad un tad brauci tik un tik ātri. Juridiski sakot - nav neviena tieša pierādījuma. Vienīgi iespējams ir netieši - policistu ziņojumi, ka viņi redzēja radarā cik ātri tiek vadīts transportlīdzeklis.

Esmu jurists, par taisnīgu atlīdzību varu uzrakstīt pieteikumu tiesai. Bet uz tiesu gan nepiedāvāju iet kā pārstāvis. Kontakti : iuris@inbox.lv

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

nevajag tev Dzjerinju shitai lietai. vajag daudzmaz normaalu juristu, kas maak uzrakstiit prasiibu Administratiivajai tiesai. tiesaa ar nav tik traki, parasti atbildeetaajs neierodas.

FLEKSIS Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Atļaušos apšaubīt Džeriņa kompetenci, ja jau viņš tiesā var atsaukties uz spēkā neesošiem MK noteikumiem tas visu izsaka. Tā, ka varu pateikt, ka viņš ir atradis brīvu nišu, kur taisīt naudu un izklausās, ka tu esi gatavs iekrist viņa tīklos.

DAGS Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

Un no tā,kad kā te daži izsakās "labāk norij to krupi",veidojas varas struktūru pārstāvošo personu nesodāmības,vai varbūt iedomības sajūta(jūtas pārāki,pat ari tad,kad šaubās par savu taisnību),jo redz,tas cērpjamais lopiņš,gan jau samaksās un taisnību noskaidrot neies.Bet kādu cieņu var prasīt no amatpersonas vai citas struktūras,ja necieni pats sevi?Un ar parakstu zem kaut vai tiem pašiem nepamatotiem pispriestajiem 5 latiem apliecini,ka esi jērs kuru jācērpj?

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

DAGS rakstīja: Un no tā,kad kā te daži izsakās "labāk norij to krupi",veidojas varas struktūru pārstāvošo personu nesodāmības,vai varbūt iedomības sajūta(jūtas pārāki,pat ari tad,kad šaubās par savu taisnību),jo redz,tas cērpjamais lopiņš,gan jau samaksās un taisnību noskaidrot neies.Bet kādu cieņu var prasīt no amatpersonas vai citas struktūras,ja necieni pats sevi?Un ar parakstu zem kaut vai tiem pašiem nepamatotiem pispriestajiem 5 latiem apliecini,ka esi jērs kuru jācērpj?

Pilnīgi pareizi,ja paši neko nedarīsim, bardaks turpināsies.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

NU kuram vēl kādu konsultāciju ar to dzerīīti

www.apollo.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu jau viņam būs daudz konsultējamo turpat blakus uz nārām

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti